18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
J................k 2020-10-14, 20:23 1
StalowyNożyk napisał/a:

Pod warunkiem, że to będą mirabelki które spadły na ziemię, bo zrywając je z drzewa, sprawia im się ból.



Byśmy sie żywili zjebami i wyborcami pisu
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-10-14, 20:29
Juzwa napisał/a:

A to mięsko jest ze zwierzątek?! No, nie pierdol!



W markecie zafoliowane,albo w kebabie,jakie zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-10-14, 20:37 1
Zwierzęta czują i wiedzą . Kto zabił ten wie . Hodowałem kozy i zarżnołem kilkadziesiąt. Szybko bez cierpienia.
Zgłoś
Avatar
xtz171 2020-10-14, 20:59
TRQPL napisał/a:

Wpie**alali by szczaw i kompot z mirabelek ludzie jak karaluchy zniosą dużo.



zwłaszcza w zimie
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-10-14, 21:05
aradd napisał/a:

Mięsko to każdy by chciał jeść lecz gdyby człowiek miał powrócić do czasów, gdy musi sam je zdobyć (głównie upolować) to zapewne połowa ludzkości wymarłaby z pizdowatości.



Weganin to staro indiańskie słowo oznacza chujowy myśliwy

Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-10-14, 21:09 2
Mięso przez większość historii ludzkości było jedynie dodatkiem a nie stałym punktem w jadłospisie. Właściwie to przeciętni ludzie widzieli je raczej od święta patrząc kilka setek lat wstecz. A teraz mięsko dostępne od ręki, nie trzeba nawet specjalnie w kolejkach stać. Spora część społeczeństwa nawet nie wie jak wygląda(ło) świniobicie. I te świeżynki... kaszanki... kurwa, zgłodniałem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-14, 21:12 1
Nic miłego ale mięso jest podstawowym składnikiem diety i kurwa nic tego nie zmieni.
Wegozjeby mogą pierdolic o zaletach jedzenie trawy ale to są bzdury i kłamstwa.
Mięso jest jednym z głównych źródeł białka bez którego człowiek nie funkcjonuje.
W żadnych produktach poza chudym mięsem nie ma tyle białka. Indyk, królik, tuńczyk, wołowina. Niezastąpione.
Bez mięsa człowiek po prostu zdechnie.
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2020-10-14, 21:22 1
Ogólnie każdy, kto je mięso i się tym szczególnie jakoś szczyci, to dla mnie zwykla kurwa bez empatii i taki człowiek to chwast.
Tak jadam mięso, ale gdy np. zamawiam w knajpie jakiegoś steka itp, to powoduje to we mnie uczucie wstydu. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przejść na wegetarianizm.
I nie mięso nie jest podstawowym składnikiem ludzkiej diety. poza tym, coraz więcej produktów roślinnych istnieje na rynku o smaku przypominającym prawdziwe mięso.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-14, 21:28
Juzwa napisał/a:

A to mięsko jest ze zwierzątek?! No, nie pierdol!



Z soji
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2020-10-14, 21:31 3
Podawajcie, ignorujcie wiewióra i próbujta coś zmienić nie musi to być mięso ale coś...

Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-14, 21:33 1
kuba1393 napisał/a:

Ogólnie każdy, kto je mięso i się tym szczególnie jakoś szczyci, to dla mnie zwykla kurwa bez empatii i taki człowiek to chwast.
Tak jadam mięso, ale gdy np. zamawiam w knajpie jakiegoś steka itp, to powoduje to we mnie uczucie wstydu. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przejść na wegetarianizm.
I nie mięso nie jest podstawowym składnikiem ludzkiej diety. poza tym, coraz więcej produktów roślinnych istnieje na rynku o smaku przypominającym prawdziwe mięso.



Nie no spoko i tysiące hektarów amazonki znowu zostanie wyjebane pod uprawy soji, kukurydzy i palm olejowych. Wam to kompletnie odjebało. Chcesz być prawdziwym wege to wpieprzaj powietrze i popijaj wodą. Człowiek współczesny potrzebuje zbilansowanej diety, mięsa, nabiału, warzyw i owoców.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-10-14, 21:36
Arathnmor napisał/a:

Mięso przez większość historii ludzkości było jedynie dodatkiem a nie stałym punktem w jadłospisie. Właściwie to przeciętni ludzie widzieli je raczej od święta patrząc kilka setek lat wstecz. A teraz mięsko dostępne od ręki, nie trzeba nawet specjalnie w kolejkach stać. Spora część społeczeństwa nawet nie wie jak wygląda(ło) świniobicie. I te świeżynki... kaszanki... kurwa, zgłodniałem.



No i pierdolisz głupoty nieziemskie. Mięso przestało być podstawowym źródłem pożywienia tylko na parę tysiącleci od rozwoju rolnictwa po czasy "współczesne" (a i to w niepełnym zakresie bo po dziś dzień są ludy nomadzki, pasterskie, zbierackie, łowieckie, generalnie nie prowadzące osiadłego trybu życia niezbędnego do uprawy roli). A teraz mam ci przypomnieć ile czasu istnieje nasz gatunek? Niektórym się chyba dalej roi biblijna brednia o świecie mającym 6 tysięcy lat!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-14, 21:43 2
kuba1393 napisał/a:

Ogólnie każdy, kto je mięso i się tym szczególnie jakoś szczyci, to dla mnie zwykla kurwa bez empatii i taki człowiek to chwast.
Tak jadam mięso, ale gdy np. zamawiam w knajpie jakiegoś steka itp, to powoduje to we mnie uczucie wstydu. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się przejść na wegetarianizm.
I nie mięso nie jest podstawowym składnikiem ludzkiej diety. poza tym, coraz więcej produktów roślinnych istnieje na rynku o smaku przypominającym prawdziwe mięso.



Wpierdalaj więcej tego gówna z soi, aż ci od tych fitoestrogenów cipa wyrośnie. Chociaż już chyba coś się podziało, inaczej byś tego nie napisał.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2020-10-14, 21:48
zakończone happy endem
Zgłoś
Avatar
mandzur2408 2020-10-14, 22:22
Na uboju nie pracuje się długo.Zmiany są chyba co 2 lata
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie