18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

są i pewne plusy
nowynick • 2020-03-13, 10:17
W końcu doczekamy czasów kiedy Polacy będą zarabiać na swoją własną emeryturę :diabel:

2020-03-13, 10:23
Jaką emeryturę? Ktoś liczy jeszcze na emeryturę "od państwa"? Hahahaha To j***na piramida do roztrwaniania naszego hajsu.

2020-03-13, 11:10
Na ZUSie to ładne wały lecą i to takie co nawet mafii się nie śniły.... Jeśli ty źle zainwestujesz kase to masz problem i skarbówke łacznie z ABW jak w ZUSie ktoś źle zainwestuje kase publiczną i podleci to w ch*j.... To nic się nie stało shit happens i tyle lecisz dalej w inwestycjach na kolejną firme zięcia l szwagra..... :roll:

2020-03-13, 12:37
Nie będą. Tą też nam rozkradną.

2020-03-13, 13:21
camson napisał/a:

Jaką emeryturę? Ktoś liczy jeszcze na emeryturę "od państwa"? Hahahaha To j***na piramida do roztrwaniania naszego hajsu.


nie zrozumiałeś :badyl:


2020-03-13, 15:24
nowynick napisał/a:

W końcu doczekamy czasów kiedy Polacy będą zarabiać na swoją własną emeryturę



Optymista :ok: Ja tam nawet swojej nie dożyję...

2020-03-13, 19:26
Widzę że Sadolowi Geniusze nie załapali aluzji to Koronawirusa.

2020-03-13, 20:43
Nawet mając okazje zmienić ten system to wystartują nim na nowo raz, że to idioci dwa, że można drenować kasę głupimi obietnicami, po trzecie mamy ch*ja do gadania

2020-03-14, 08:18
krasnal_hałabała napisał/a:

Widzę że Sadolowi Geniusze nie załapali aluzji to Koronawirusa.



Jakiego koronawirusa?

2020-03-14, 08:46
silwerbalk napisał/a:

Na ZUSie to ładne wały lecą i to takie co nawet mafii się nie śniły.... Jeśli ty źle zainwestujesz kase to masz problem i skarbówke łacznie z ABW jak w ZUSie ktoś źle zainwestuje kase publiczną i podleci to w ch*j.... To nic się nie stało shit happens i tyle lecisz dalej w inwestycjach na kolejną firme zięcia l szwagra.....


ja pie**olę, kolejny geniusz. zus nie inwestuje kasy

2020-03-14, 10:19
Co ty ćpasz?

2020-03-15, 11:14
Chodzi o to że wirus zabija starych ludzi najbardziej k***a,a w Polsce jest niż demograficzny,społeczeństwo jest stare.Kilka osób pracuje dzisiaj na jedną emeryturę,a przez to że teraz jest niż demograficzny,to jak masz np 30 lat to na twoją emeryturę będzie pracowało pół osoby,więc ten system musi upaść.Dlatego rudy próbował to jakoś ratować podnosząc wiek emerytalny,wiedząc że słupki poparcia mu polecą.Stary Kaczyński to wykorzystał,bo to go nie dotyczy tak samo,jak jego armii starych moherów,bo będą dawno glebę gryźć i zaczął pie**olić o pracy do śmierci.Tylko że za niż demograficzny i tak kiedyś będzie trzeba zapłacić.Ten system na 100% musi już teraz upaść.Sądzę że będzie emerytura standardowa,taka sama dla wszystkich.Wydłużenie wieku przez rudego,nie wiele by dało,tylko tyle,że emerytura byłaby może o 200zł wyższa,a to i tak są grosze.

2020-03-15, 13:09
Nawet jakby te wszystkie babki i dziadki odeszły to kasy nie będzie bo ja roztrwonią na lewo i prawo...

2020-03-15, 20:04
ZUS: 'Lubie to!'
:-D