18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Halman 2020-08-23, 7:40 10
Kurwiszcze przystosowane wyłącznie do jednego; pewnie ugotowanie rosołu jest dla niej trudniejsze od połknięcia 30 cm dzidy razem z jajami...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-08-23, 7:50 41
Halman napisał/a:

Kurwiszcze przystosowane wyłącznie do jednego; pewnie ugotowanie rosołu jest dla niej trudniejsze od połknięcia 30 cm dzidy razem z jajami...



Pozwól, że zapytam - umiesz ugotować rosół...?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-23, 7:52 6
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Pozwól, że zapytam - umiesz ugotować rosół...?


odpowiem ci pytaniem; a od tego są porządne kobiety?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-08-23, 7:57 7
Halman napisał/a:

odpowiem ci pytaniem; a od tego są porządne kobiety?



Zakładam, że 30cm dzidy z jajami też nie połkniesz, więc na chuj ty na tym świecie...?
(no chyba, że połkniesz )
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-23, 8:00 17
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Zakładam, że 30cm dzidy z jajami też nie połkniesz, więc na chuj ty na tym świecie...?
(no chyba, że połkniesz )



wiedziałem do czego zmierzasz, błysnąć to owszem błysnąłeś ale tylko w tęczowych kręgach...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-08-23, 8:09 10
Halman napisał/a:

wiedziałem do czego zmierzasz, błysnąć to owszem błysnąłeś ale tylko w tęczowych kręgach...



Nie wiem- nie uczęszczam- muszę ci uwierzyć na słowo
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-08-23, 8:13
~Halman napisał/a:

Kurwiszcze przystosowane wyłącznie do jednego; pewnie ugotowanie rosołu jest dla niej trudniejsze od połknięcia 30 cm dzidy razem z jajami...



Czy znalezienie na internecie przepisu na rosół i ugotowanie go, jest trudniejsze od połknięcia 30 cm dzidy razem z jajami?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-23, 9:26 3
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Nie wiem- nie uczęszczam- muszę ci uwierzyć na słowo


nie musisz, ale szukaj dalej partnera do wspólnych zabaw w wannie... jak dobrze popytasz to znajdziesz. Powodzenia.
P.S. Fajnie edytowałeś opis w temacie. Prawdziwy rozbłysk inteligencji... tej pryszczatej, marszczyfrednej.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-08-23, 10:45 16
~Halman napisał/a:

nie musisz, ale szukaj dalej partnera do wspólnych zabaw w wannie... jak dobrze popytasz to znajdziesz. Powodzenia.
P.S. Fajnie edytowałeś opis w temacie. Prawdziwy rozbłysk inteligencji... tej pryszczatej, marszczyfrednej.



Ej chłopcy nie drapać się.
Żaden z was nie ma 30-to centymetrowego kutasa,Więc nie ma się co podrywać.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-08-23, 11:27 9
Kurwa skończcie ten flirt na forum.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-08-23, 11:41
Znowu ta pedalska próba wprowadzenia trendu na disowanie się filmikami.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-08-23, 12:10
Przydatne do kuchni - zeby ryja bez potrzeby nie otwierac no i wiadomo przy okazji trening jak juz odepniesz wieczorem łancuch
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2020-08-23, 12:19 3
Przepis na rosół, o czym wy pierdolicie, przecież taką wiedzę się wynosi z domu.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-08-23, 12:30 2
Materiał na ruchadło nie matkę.
Po jak synek będzie głodny to umiejętność zrobienia loda z połykiem nie pomoże.
Chyba że będzie obciągać restauratorowi za dostawy do domu :/... w sumie może i dała by sobie rade.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie