18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
W dniu dzisiejszym polska prokuratura ogłosiła, że generał Marek Papała zginął w wyniku działalności gangu kradnącego samochody na zlecenie, który wybrał jego samochód przypadkiem i podczas walki o kluczyki został on zastrzelony. Odrzucono tym samym wszystkie ślady i zeznania świadków, które prowadziły śledztwo w stronę wysoko postawionych w służbach specjalnych zleceniodawców, których działalność na styku polityki i mafii ponoć odkrył generał Papała i za to został błyskawicznie "usunięty" przez zawodowych zabójców, a przyjęto mało wiarygodną wersję o przypadkowej śmierci podczas kradzieży samochodu. A mało wiarygodną, gdyz generał nie jeździł najnowszą siódemką, bijącym po oczach Mercedesem lub ociekającym luksusem Audi tylko... Daewoo Espero - pospolitą, wartą ledwo parę tysięcy Daewoo Espero! "Złodzieje" pewnie w najbliższym czasie zaczną popełniać tajemnicze samobójstwa w celi aresztu, jeden po drugim... Co tu duzo mówić, Polska!
Zgłoś
Avatar
greif 2012-04-25, 19:01
Fakenwkurwewypierdolczy... ale zezłomowałem milion lat temu, tyranozaur mi zarysował.
Zgłoś
Avatar
kerror 2012-04-25, 19:14
@up

co?
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-04-25, 20:59 17
autocentrum.pl/redakcja2.0/daewoo-espero-ulubieniec-taksowkarzy/strona-modelu

Cytat:

W 1999 roku, u schyłku sprzedaży w Polsce, przyzwoicie wyposażone Daewoo Espero z silnikiem 1.8 l kosztowało niespełna 34 tys. PLN.



Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w 1998 roku, kiedy to zginął Papała - 1239,49zł, źródło: stat.gov.pl/gus/5840_1630_PLK_HTML.htm

Być może teraz Espero jest taniochą i egzemplarz w dobrym stanie jest do kupienia za mniej, niż dwa tysiaki. Wtedy jednak tak różowo nie było.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-25, 21:21 7
nikt z IQ powyżej maćka z klanu by w tą wersję nie uwierzył
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-25, 21:30 3
to sie chyzy roj cieszy...
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-04-25, 22:21 3
Śmiech na sali... Kolejny raz pokazują, że pieniądzem załatwisz wszystko. Jawny zamach na niewygodnego człowieka, ale huj napad rabunkowy z bronią w ręku też się sprzeda mediom, a huj że Espero nadal stało po ''napadzie''.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-04-25, 23:04 37
No, biedny Papała musiał komuś naprawdę zaleźć za skórę. Ciekawe co i o kim chciał ujawnić, że tak skończył.
Zabił go złodziej samochodów i przez 14 lat wodził Policję za nos... Kennedy'ego też pewnie zastrzelił złodziej samochodów, bo chciał mu limuzyne podpierdolić.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2012-04-26, 10:01 1
U nas juz nie rządzą Polacy w kraju tylko ruscy agencji
Zgłoś
Avatar
szadol 2012-04-26, 12:32 2
Na Warszawskich blachach - poezja. Zadźgałbym naostrzonym kapslem.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-04-26, 12:38 2
I tak zaraz zleci się bydło obrzucąc autora wyzwiskami i docinkami o sPiSkowcach. Jest tylko jedna słuszna wersja, Papała został zastrzelony z CKM'u tudzież rakiety ziemia-ziemia w trakcie szarpaniny ze złodziejami samochodów. To samo ze Smoleńskiem, wszyscy wiedzą że tak napradę Kaczyński zasiadł za sterami i chciał sprawdzić wytrzymałość skrzydeł na sosny... co tu wnikać
Zgłoś
Avatar
sv600 2012-04-26, 12:46
Interesujące, ze kazdy wie lepiej co sie stalo Markowi Papale niz sledczy prowadzacy 14 lat sprawe :/
Zgłoś
Avatar
euphonist 2012-04-26, 12:48 2
Espero - brzmi jak nazwa auta z jakiegoś GTA
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-04-26, 12:48 3
Nie, ja z tego kraju wypierdalam, nie wiem jeszcze gdzie, ale wypierdalam.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-04-26, 12:54 4
kurwa, niedługo mnie za carisme zapierdolą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie