18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Sadistejszyn kompilejszyn... #4
ASAKKU • 2014-10-04, 20:07
Weekendowy mix - Just For Fun
(miejscami na pograniczu harda...)


    Muza:*
    LL Cool J - Mama Said Knock You Out
    Hed Pe - Represent
    Godsmack - What's Next
    Disturbed - A Welcome Burden
    Chevelle - Tug-O-War

*
ukryta treść
INFO dla niedojebów:
Wiem, że może dla co poniektórych będzie to lekki szok, który spowoduje być może nawet pewne rozchwianie emocjonalne, ale zrozumcie proszę...:
Mam bardzo, ale tak bardzo wyjebane na niezadowolenie (ba, oburzenie nawet) części użyszkodników odnośnie podkładów jakie dodaję do poszczególnych montowanych przeze mnie filmików, że naprawdę szkoda waszego cennego czasu i klawiatury... Uwierzcie, że spływa to po mnie i jest mi z tego powodu naprawdę niezmiernie, a wręcz niewyobrażalnie wszystko jedno...
Nie podoba się, to wyłączcie dźwięk, nie oglądajcie, albo sami sobie kurwa zróbcie własny filmik i wówczas jebniecie sobie podkład jaki wam będzie pasował i przy którym lubicie sobie poszaleć..., np.: Białego Misia albo jakiś inny muzyczny "majstersztyk"...
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-10-05, 12:38 1
Zlosiejek napisał/a:

TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a. Wiele już Widziałem i mało co sprawia że " coś we mnie drygnie " ale po twojej ostatniej Kompilejszym ( jedna scena ) już 2 dzień mam zjebany łeb. Przez takich ludzi jak ty... ty... Staje się codziennie twardszą osobą, myślącą trzeźwiej i bez emocji podczas ciężkich sytuacji. Przez takich jak ty Nawet bawiąc się ze znajomymi na imprezie, bądz wracając do domu, Skrycie się rozglądam i przeczuwam zagrożenie zanim nadejdzie. Co wiecej. Jestem na Nie Gotowy. Może dzieki takim jak ty bedę patrzył szerzej, może dzieki temu kogoś uratuje, Może uratuje sam siebie.

WIELKI BROWAR DLA CIEBIE TY SKU#@!@# U Dobra Robota.



aż tak cię to ruszyło? cipa jesteś i tyle
Zgłoś
Avatar
Sounoxx 2014-10-05, 12:47
Super kompilacja, a za Chevelle to ci własnoręcznie browar schłodzę.
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-10-05, 14:25
Muzyka zarąbista, "Mama Said Knock You Out" klasyk

Filmiki też mogą być
Zgłoś
Avatar
filipedia2 2014-10-05, 14:26
poproszę o listę fragmentów z pogranicza harda
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-10-05, 16:10
na filmikach czarni z partyzanta uderzają cały czas a potem napierdalają w ludzi leżących,
a biały na drugim filmie w 3;50 to odjebał typa i na trawkę go przeniósł z ulicy
ot, różnica pokazująca że jesteśmy inni
Zgłoś
Avatar
szejq 2014-10-05, 16:56
I stworzył pan Kompilejszyn
I widział, że to dobre
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-10-05, 18:57 1
Pieprzony_Ateista napisał/a:

A ja się przypierdolę, bo na ekranie tyle się dzieje, a w słuchawkach smęty, czyli "LL Cool J - Mama Said Knock You Out"... Lepszej wersji nie było?
To masz:


Też mi się generalnie wersja 5FDP bardziej podoba, ale mam nioedosyt i wrażenie jakby została ucięta i niedokończona a szkoda, bo ten cover jest zajebisty...
Zgłoś
Avatar
pico1331 2014-10-05, 19:16
filmiki pierwsza klasa

Z tym uodparnianiem się (jak ktoś wyżej napisał) trochę lipa. Nie dawno temu jechałem z dziewczyna w pociągu i na tory w przeciwnym kierunku babka jebla się pod pociąg. Ogólne poruszenie tłumu, zszokowane twarze itp, a ja totalnie kurwa nic. Swoja droga nie wiem dlaczego miało by mnie to ruszyć skoro babka skoczyła z własnej woli i pewnie dla niej tak było lepiej.
Zgłoś