18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Sadistejszyn kompilejszyn... #4
ASAKKU • 2014-10-04, 20:07
Weekendowy mix - Just For Fun
(miejscami na pograniczu harda...)


    Muza:*
    LL Cool J - Mama Said Knock You Out
    Hed Pe - Represent
    Godsmack - What's Next
    Disturbed - A Welcome Burden
    Chevelle - Tug-O-War

*
ukryta treść
INFO dla niedojebów:
Wiem, że może dla co poniektórych będzie to lekki szok, który spowoduje być może nawet pewne rozchwianie emocjonalne, ale zrozumcie proszę...:
Mam bardzo, ale tak bardzo wyjebane na niezadowolenie (ba, oburzenie nawet) części użyszkodników odnośnie podkładów jakie dodaję do poszczególnych montowanych przeze mnie filmików, że naprawdę szkoda waszego cennego czasu i klawiatury... Uwierzcie, że spływa to po mnie i jest mi z tego powodu naprawdę niezmiernie, a wręcz niewyobrażalnie wszystko jedno...
Nie podoba się, to wyłączcie dźwięk, nie oglądajcie, albo sami sobie kurwa zróbcie własny filmik i wówczas jebniecie sobie podkład jaki wam będzie pasował i przy którym lubicie sobie poszaleć..., np.: Białego Misia albo jakiś inny muzyczny "majstersztyk"...
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-10-04, 20:23
standing owejszyn
Zgłoś
Avatar
Nuke17 2014-10-04, 20:33
i tak żul kopiący tego małego skurwiela jest najlepszy
Zgłoś
Avatar
Zlosiejek 2014-10-04, 21:00 11
TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a. Wiele już Widziałem i mało co sprawia że " coś we mnie drygnie " ale po twojej ostatniej Kompilejszym ( jedna scena ) już 2 dzień mam zjebany łeb. Przez takich ludzi jak ty... ty... Staje się codziennie twardszą osobą, myślącą trzeźwiej i bez emocji podczas ciężkich sytuacji. Przez takich jak ty Nawet bawiąc się ze znajomymi na imprezie, bądz wracając do domu, Skrycie się rozglądam i przeczuwam zagrożenie zanim nadejdzie. Co wiecej. Jestem na Nie Gotowy. Może dzieki takim jak ty bedę patrzył szerzej, może dzieki temu kogoś uratuje, Może uratuje sam siebie.

WIELKI BROWAR DLA CIEBIE TY SKU#@!@# U Dobra Robota.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-10-04, 21:05 4
@u
ty sie za psychiata rozejrzy
ino migiem
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-10-04, 21:21
piwo za disturbed
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-10-04, 22:23
klęska urodzaju- dziękuję
weekend czas zacząć
Zgłoś
Avatar
Warcrimer 2014-10-04, 22:31 2
Zlosiejek napisał/a:

TY i te twoje Kompilejszyn Kur@!a.



Warna mu!
Zgłoś
Avatar
cypa 2014-10-04, 23:03 3
Ja pierdole nie raz sie dało albo dostało w ryj solidnie, ale napierdalac, kopac, skakac po leżącym to jest kurwa przegięcie. Jedynie koleś z 2 filmiku 3.27 załatwił sprawe honorowo jak mężczyzna.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-10-04, 23:30 2
Cytat:

spoiler



yhm.

aha! chujowa muzyka
Zgłoś
Avatar
Poniewiermistrz 2014-10-05, 0:13 1
Cytat:

Ja pierdole nie raz sie dało albo dostało w ryj solidnie, ale napierdalac, kopac, skakac po leżącym to jest kurwa przegięcie. Jedynie koleś z 2 filmiku 3.27 załatwił sprawe honorowo jak mężczyzna.



Załatwiaj sprawy honorowo to życie cię wyrucha i wypluje a potem jeszcze raz wyrucha. Poza tym idź głosić swoją moralność na kwejku albo innym gównie.
Zgłoś
Avatar
Pieprzony_Ateista 2014-10-05, 0:56 3
A ja się przypierdolę, bo na ekranie tyle się dzieje, a w słuchawkach smęty, czyli "LL Cool J - Mama Said Knock You Out"... Lepszej wersji nie było?
To masz:
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-10-05, 4:18
Ja tam może starszej daty jestem, ale mi nie przeszkadza ta muzyka.
Liczy się zawartość a nie ścieżka dźwiękowa!
Zgłoś
Avatar
zodiacthekiller 2014-10-05, 9:14
outstanding żołnierzu
Zgłoś
Avatar
Wiciu47 2014-10-05, 11:03 1
ASAKKU napisał/a:


INFO dla niedojebów:
Wiem, że może dla co poniektórych będzie to lekki szok, który spowoduje być może nawet pewne rozchwianie emocjonalne, ale zrozumcie proszę...:
Mam bardzo, ale tak bardzo wyjebane na niezadowolenie (ba, oburzenie nawet) części użyszkodników odnośnie podkładów jakie dodaję do poszczególnych montowanych przeze mnie filmików, że naprawdę szkoda waszego cennego czasu i klawiatury... Uwierzcie, że spływa to po mnie i jest mi z tego powodu naprawdę niezmiernie, a wręcz niewyobrażalnie wszystko jedno...
Nie podoba się, to wyłączcie dźwięk, nie oglądajcie, albo sami sobie kurwa zróbcie własny filmik i wówczas jebniecie sobie podkład jaki wam będzie pasował i przy którym lubicie sobie poszaleć..., np.: Białego Misia albo jakiś inny muzyczny "majstersztyk"...



Ale chujowa muzyka.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie