18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2017-08-05, 0:07 19
Karsa napisał/a:

@up
Pod powiekę. Podobno szybciej działa i wrażenia wizualne wtedy lepsze niż jak bierzesz kartonik pod język aczkolwiek nie pisze tego z doświadczenia tylko tyle słyszałem. Niby dobry kwas jest bezpieczny dla oka ale nie zaryzykowałbym choćby niewiem jak się diler zarzekał, że dobry.


Chuja tam prawda. Może ci zadziała max 10min szybciej niż pod język ale co to 10min jak się jebaniec ładuje ponad 2 godziny a efekty psychodeliczne osiągają szczyt nawet po 3 godzinach a wcześniej jest reakcja fizyczna tylko. Może i wrażenia są lepsze bo pod językiem trzymasz godzinę i połykasz a tak to ktoś może trzymać dłużej. Tak czy srak wątpię aby trzymanie w oku papierka należało do przyjemnych doznań. No ale są ludzie którzy maczają tampon w wódce i wkładają w dupsko więc na każdą truciznę znajdzie się jakiś pojeb który zrobi to efektywniej kosztem normalności.
Baba coś musiała innego zapierdolić, że tak ją poskładało bo po zwykłym kwasie tak by się nie skończyło. Nawet po 2 listkach.
Pewnie się nawciągała, nachlała i piguł nażarła w międzyczasie (a piguły też mają spore opóźnienie więc często ludzie łykają kolejną bo myślą, że nie działa).
Zgłoś
Avatar
Diux 2017-08-05, 0:21 42
Uważam że twarde narkotyki powinny być legalne i sprzedawane po niskiej cenie.
Patuchy by 15ki nie dożywały. Wyobrażacie sobie jakby było pięknie?
Zgłoś
Avatar
Loki's 2017-08-05, 0:29 4
bralem kiedys, ale kartonik na 2 osoby i pod jezyk i spoko bylo
Zgłoś
Avatar
Sist 2017-08-05, 0:37 24
@UP Dodam, że władze powinny dodatkowo wziąć przykład z producentów gier online i tworzyć coś na kształt shadow sewrwerów - serwerów, gdzie po cichu wrzucani są sami hakerzy i trolle. W skrócie: powinni raz na pokolenie organizować mega imprezy, gdzie koks sypie się garściami, wóda leci z kranów w kiblach, a piguły leżą przy barze jak orzeszki. Oczywiście wszystko powinno być streamowane (zwłaszcza streamy z afterów). Słupki oglądalności by wyjebywały monitory. Potem kampania społeczna, informująca że wszyscy mają być cicho, bo nie uda się zrobić imprezy za 20 lat. To by było lepsze niż rzymskie igrzyska z lwami.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2017-08-05, 0:42 2
@ Imperator_Jan
no ohydna jest
Zgłoś
Avatar
agt91 2017-08-05, 0:42 3
pospolity debil jakich pelno. jesli zdechla, to mam nadzieje, ze na tej ulicy, a nie w szpitalu, w ktorym ktos musialby sie zajmowac takim szlaufem bez wyobrazni
Zgłoś
Avatar
wzl_1946 2017-08-05, 0:58 3
Jednej ściery mniej
Zgłoś
Avatar
Shaggy2631 2017-08-05, 1:08 3
Selekcja naturalna. Po kiego grzyba ten transwestyta się tak truł? Nawet ja wiem, że nie wolno narkotyków brać.
Zgłoś
Avatar
LordGuciol 2017-08-05, 1:31 2
Diux

Dlatego są nielegalne bo jak patologia umrze to kim rząd będzie manipulował?
Zgłoś
Avatar
farah398 2017-08-05, 11:37 2
Można przesadzić z LSD? Może ona też coś innego wzięła i od tego zaliczyła zgon?
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2017-08-05, 11:59 2
Kwas na dyskotece?! Nie polecam! Tryba najlepiej zajebac w plenerze w jakims ustronnym miejscu zdala od miejskiego zgrzytu. To całkiem inna bania, ktora wymaga dobrego towarzystwa i odosobnienia. Nie jest ważne czy da sie go do oka czy do buzi i tak trzeba czekac 2 godziny aż bania wejdzie. Po dobrym całym tripie jazda trwa kilkanaście godzin ( hoffman 2000 jednostek), ale jeden na trzech tez daje radę, fajnie wchodzi na lache Ostrzegam nowicjuszy cały kwas na raz wypierdala w kosmos okrutnie, radzę zaczynac od 1/3 albo od 0,5.
Zgłoś
Avatar
carper 2017-08-05, 13:23 4
Uwaga, jestem ekspertem.
To nie mogło być samo LSD ponieważ, kwasu nie da się przedawkować, aby wystąpiło bezpośrednie zagrożenie życia. Tam musiały wjechać mocniejsze tematy, a obstawiam metaamfetaminę, lub lewe piguły. Wiele wskazuje na udar/wylew bo wtedy często oczy wykręcają się w kierunku uszkodzenia w mózgu co by też tłumaczyło te drgawki. Tak ćpałem, tak jestem ratownikiem medyczny, ale nie pracuję tylko potrzebowałem papierka.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-05, 14:34 2
carper napisał/a:

Uwaga, jestem ekspertem. (...) obstawiam metaamfetaminę (...)


Niezmiernie mnie wkurwia "METAAMFETAMINA".
Jedyne co mnie bardziej wkurwia jak ktoś coś mówi to kiedy pada 'bynajmniej' zamiast 'przynajmniej'.
Metamfetamina.
Zgłoś
Avatar
ssaved 2017-08-05, 20:45 1
Niby lsd nie da się przedawkować
Zgłoś
Avatar
Loki's 2017-08-05, 21:33 1
ale chujowy trip może być, ja tak nie miałem nigdy po niczym jakoś przejebanie źle, ale jak to mówią "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną bo tylko dawka czyni truciznę" czy jakoś tak
Zgłoś