18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SamSobieBogiem 2015-02-22, 12:03 51
dokładnie tak jak wtedy gdy przechodziłem z umowy zlecenie na umowę i pracę i dopytywałem o szczegóły. Udzielono mi odpowiedzi na wszystko oprócz pytania o podwyżkę

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych
Zgłoś
Avatar
sensormen 2015-02-22, 12:04
Mamy się z czego cieszyć.Prawda boli,ale oni są przy nas tylko przed wyborami.JR
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-02-22, 12:05 2
Współczuję wszystkim którzy potrzebują zarządcy, żeby móc działać.
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-02-22, 13:24 25
Dostała życzenia i jeszcze nosem kręci, pazerna niewdzięcznica!
Zgłoś
Avatar
vass 2015-02-22, 13:33 6
Trudno żeby czytali kilka set tysięcy listów z życzeniami. Odpowiadają standardowo i tyle. Mogła napisać do JKM ten ma dużo kasy z wstrętnej UE, to by się podzielił i kupił lekarstwo. A sorry on mówi, jesteś wolnym człowiekiem, wolnym kraju, radź sobie sam. Raczej by ją wysłał na drzewo
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-02-22, 13:41 1
a ja myślę, że oddał by to komuś, żeby mogłby się tym zająć wbrew pozorom nie jest on obojętny na los innych, ale też nie bardzo che dzielić się z nimi pieniędzmi w formie jaką obecnie proponuje mu ten kraj rozumiesz cz ciężko?

kto pyta ten pyta, więc pytaj
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-02-22, 13:48 3
obydwa @up - "kilkaset" i "oddałby"... Sorry, ale mnie osobiście to razi...
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-02-22, 14:16
@up masz rację, oczywiście jest tak jak napisałeś, mój błąd
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-02-22, 15:28 2
Piti1234555 napisał/a:

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych



Oczywiście leki refundowane z prywatnych ubezpieczeń, nie będą miały zawyżonej ceny
Zgłoś
Avatar
TrollJaskiniowy 2015-02-22, 15:34
ASAKKU napisał/a:

Wesołych Świąt...


I szczęśliwego nowego roku, Bóg zapłać.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-02-22, 15:41
a jak oni chcą leczyć tą genetyczną chorobę? dna mu podmienią?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-02-22, 15:57 1
Plecionkarz napisał/a:

a jak oni chcą leczyć tą genetyczną chorobę? dna mu podmienią?



W tego typu chorobach celem jest wprowadzenie chorego w stan remisji - czyli braku objawów.
Zgłoś
Avatar
pikpok 2015-02-22, 16:17
Piti1234555 napisał/a:

dokładnie tak jak wtedy gdy przechodziłem z umowy zlecenie na umowę i pracę i dopytywałem o szczegóły. Udzielono mi odpowiedzi na wszystko oprócz pytania o podwyżkę

swoją drogą, wiecie, ze wszystkie leki refundowane mają zawyżone ceny właśnie przez to, że są refundowane bo skoro państwo i tak będzie za nie płacić, a i tak będzie na nie popyt to można na tym zarobić stwierdzili prezesi firm farmaceutycznych



Zgadzam się, od siebie tylko dodam, że fajna ta lasencja co macha łapkami po prawej na dole
Zgłoś
Avatar
raper900 2015-02-22, 16:36
To ja też dołączam się do życzeń. I przy okazji jeszcze bogatego (tfu! smacznego) zająca i mokrego dyngusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie