18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się



Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

2018-11-28, 12:00
po ile Wy macie lat? bo coś mi się wydaje, że ch*ja wiecie a najwięcej szczekacie.

2018-11-28, 12:00
Abraxus napisał/a:


Zacząłeś to skończ a nie wycofuj się rakiem. Trzeba było nie wbijać patyka w gówno.

Wskaż wyrok sądu RP, który skazał Wałęsę za współprace z bolszewikami.
Bo zgodnie z polskim prawem wobec braku takiego wyroku oskarżając Wałęsę po prostu go pomawiasz.



O czym ty mówisz chłopie ? Dlaczego sąd miałby go skazywac Wałęsę za współprace z SB ? Nikt nie skazał za to Czarneckiego, Waltera, Solorza, Olechowskiego, że nie wspomnę o Urbanie czy tysiącach innych donosicieli. nie ma takiego prawa w Polsce. Sąd może wskazać kto ma rację jeżeli Wałęsa kogoś pozwie , ale na to się nie zanosi bo, bo dowody są oczywiste już abstrah*jąć że w swoich słowotokach już nie raz się przyznał do tego niechcący


co do JP2 to możesz uważać co chcesz, tylko trzeba być jeszcze wiarygodnym.

2018-11-28, 12:12
petru23 napisał/a:

po ile Wy macie lat? bo coś mi się wydaje, że ch*ja wiecie a najwięcej szczekacie.

Tak się własnie rozmawia ( pisze ) :) Prawde znają tylko główni aktorzy a my możemy jedynie spekulować bądz wysnuwać wnioski z dostepnych materiałów.Shalom :)

j-...........s1
2018-11-28, 13:02
skywalker75 napisał/a:



O czym ty mówisz chłopie ? Dlaczego sąd miałby go skazywac Wałęsę za współprace z SB ? Nikt nie skazał za to Czarneckiego, Waltera, Solorza, Olechowskiego, że nie wspomnę o Urbanie czy tysiącach innych donosicieli. nie ma takiego prawa w Polsce. Sąd może wskazać kto ma rację jeżeli Wałęsa kogoś pozwie , ale na to się nie zanosi bo, bo dowody są oczywiste już abstrah*jąć że w swoich słowotokach już nie raz się przyznał do tego niechcący


co do JP2 to możesz uważać co chcesz, tylko trzeba być jeszcze wiarygodnym.



O ile dobrze kojarzę nie skazuje się za współpracę, bo wtedy trzeba było by skazać pół kraju, skazuje się za kłamstwo lustracyjne.

2018-12-30, 13:15

2018-12-30, 13:17
Beka z lewaka zawsze jest fajna ale to jest zwyczajnie ch*jowe i czerstwe.

2018-12-30, 13:17
Luz Blues...

2018-12-30, 13:21
Niby mokra jak otchłanie oceanów a jednak suche jak Sahara.

2018-12-30, 13:23
I śmierdzi tak samo jak każdy PISowiec

2018-12-30, 13:32
xnm napisał/a:

ciekawe czy bys tak kozaczył jak bys zapie**alał 12h 7 dni w tygodniu za 500zł ps. twoja matka ma większą p*zdę jak wjadę w nią swoim ku*asem


ad.1. Dzisiaj tylko frajerzy albu nieudacznicy tak zapie**alają, za taką pensję to nawet ukr nie będzie robił.
ad.2. A masz czym :mrgreen: ?

2018-12-30, 14:36
Nauka, ciekawa sprawa, ja ostatnio zainteresowałem się programowaniem.. Piszę właśnie pierwszy program:
IF ((lewak = żyd OR lewak = szabes goj) return niepoprwne TRUE
ELSE IF (inny lewak) return "Debil"
ELSE return "Człowiek"

2018-12-30, 15:25
Wojtaswp11 napisał/a:

I śmierdzi tak samo jak każdy PISowiec


To dalej lewak :kawa:

2018-12-30, 15:30
Kawał słaby, ale sumienie nakazuje mi śmianie się z tego i postawienie piwa.

2018-12-30, 15:49
A na zdjęciu jest qrwa długopłetwiec, ja jebie

2018-12-30, 16:40
ch*jowa ta nowa ikonka piwa.