18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się



Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

2018-11-28, 09:44
traf napisał/a:

@up W czym nam pomoże wizerunek Wałęsy? Jedynie chyba w tym żeby negocjować warunki przyłaczenia tego kraju jako zamorskiego stanu USA :) JP 2 to kolejny ananas,nie zdjął ekskomuniki z powstańców Listopadowych i Styczniowych chociaz miał ku temu sposobność.Więc w świetle nauki kościoła smarzą się w piekle chociaż niewątpliwie na to nie zasługują :)


No właśnie o tym typie polactwa mówię. Postawić na swoje chociaż wszystko miało by runąć.
Brawo. Nic nie zrozumiałeś.

2018-11-28, 09:46
Wałęsa ubrał się do sądu jak pajac. Kiedyś, w upalne lato zostałem wezwany na świadka. Po sprawie miałem jechać dalej do pracy. Ubrałem się luźno, bo na dworzu było ponad 30 stopni. Zostałem zj***ny przez sędzinę, która zagroziła mi że następnym razem za ubiór dostane kare za obrazę sądu. Na szczęście dotarło do niej, że nie pracuję w klimatyzowanej sali sądowej, tylko w dusznych pomieszczeniach, kurzu i 40 stopniach. Temu nawet nie zwróciła uwagi za t-shirta, bo sama latała w spędach koderastów.

2018-11-28, 09:49
Kaczor jest zajebisty :D

2018-11-28, 09:53
@up - święta prawda. Bolek chciał zamanifestować swoje ch*jwieco, a po jego prawicy oczywiście TVN.

@Abraxus :homer: :idzwch*j: z takimi ch*jowymi wywodami. Skoro wielce np w USA nie gnoją bohaterów-bandytów, to dlaczego aktualnie lewica podważa autorytet Kolumba nazywając go "masowym mordercą"? :D

2018-11-28, 09:53
dashadow napisał/a:

@up - jak zatwardzenie może sfrustrować człowieka :P

może nie jestem zbyt łatwowierny jak Ty po posiedzeniu w klopie? :)

2018-11-28, 09:54
Nie jestem wielkim fanem Kaczora, ale jedno mu przyznaję - strategiem politycznym jest zajebistym i będzie u władzy jeszcze wiele lat.

2018-11-28, 09:55
saves napisał/a:

Wałęsa ubrał się do sądu jak pajac. Kiedyś, w upalne lato zostałem wezwany na świadka. Po sprawie miałem jechać dalej do pracy. Ubrałem się luźno, bo na dworzu było ponad 30 stopni. Zostałem zj***ny przez sędzinę, która zagroziła mi że następnym razem za ubiór dostane kare za obrazę sądu. Na szczęście dotarło do niej, że nie pracuję w klimatyzowanej sali sądowej, tylko w dusznych pomieszczeniach, kurzu i 40 stopniach. Temu nawet nie zwróciła uwagi za t-shirta, bo sama latała w spędach koderastów.


Nie wymyślaj. Co miał k***a frak założyć i monokla?
W sądzie są zasady ubioru tylko dla urzędników.

Jakby karali za takie rzeczy to sąd z miejsca powinien dać konusowi 1000 zł grzywny za obrazę majestatu takim szpetnym bezzębnym plebejskim ryjem i tym garniturem otrzymanym w spadku po pra dziadku.

ziajos napisał/a:

Nie jestem wielkim fanem Kaczora, ale jedno mu przyznaję - strategiem politycznym jest zajebistym i będzie u władzy jeszcze wiele lat.


Rok mu został. Do paki nie pójdzie bo zręcznie umył ręce od odpowiedzialności i zamach stanu przeprowadził rekami innych ale w Polsce nie będzie dla niego już miejsca. Będzie musiał stąd wyjechać.
Może putin go przyjmie. W końcu tak ciężko dla niego pracował.

2018-11-28, 09:57
"Po czym poznać, że Wałęsa mówi nieprawdę? Po tym jak otwiera usta."

2018-11-28, 10:02
up@ Abraxus

Jest tylko jedno ale, zarzuty wobec Wałęsy są prawdziwe a wobec JP2 nie. Chodzi tez o to, żeby stawiać ludziom pomniki dopiero jak odejdą, a nie karmić jego superego i potem wysłychiwać jakichś bredni

2018-11-28, 10:04
skywalker75 napisał/a:

up@ Abraxus

Jest tylko jedno ale, zarzuty wobec Wałęsy są prawdziwe a wobec JP2 nie. Chodzi tez o to, żeby stawiać ludziom pomniki dopiero jak odejdą, a nie karmić jego superego i potem wysłychiwać jakichś bredni



A ja uważam odwrotnie. Nie ma dowodów na Wałęsę a na JP2 są.
Ale po co dyskutować skoro ch*ja zrozumiałeś.

2018-11-28, 10:08
Abraxus napisał/a:


No właśnie o tym typie polactwa mówię. Postawić na swoje chociaż wszystko miało by runąć.
Brawo. Nic nie zrozumiałeś.

To że Wałęsa jest jakimś twoim bohaterem potrafię zrozumieć i to akceptuję,jednak dla większości jest zwykłym figurantem a do tego agentem byłego aparatu nacisku co zresztą zostało mu udowodnione.Ostatnio Maria Curie - Skłodowska została uznana przez widzów brytyjskiego nadawcy publicznego BBC za kobietę, która wywarła największy wpływ na historię świata. Według sondażu przeprowadzonego przez BBC History Magazine, polska uczona wyprzedziła takie postaci, jak Rosa Parks – afroamerykańską działaczkę na rzecz praw człowieka oraz Emmeline Pankhurst – angielską działaczkę na rzecz przyznania kobietom praw wyborczych.Więc mamy odpowiednie osoby do tego o czym wcześniej pisałeś :)

2018-11-28, 10:20
traf napisał/a:

To że Wałęsa jest jakimś twoim bohaterem potrafię zrozumieć i to akceptuję,jednak dla większości jest zwykłym figurantem a do tego agentem byłego aparatu nacisku co zresztą zostało mu udowodnione.



Kto mu co udowodnił? W Polsce tylko sąd może orzec o czyjejś winie.
Wałęsa za nic nie został skazany.
Bezczelne manipulacje kaczyńskiego i fałszywe dowody przekonują tylko pisowski plebs.

Świat nie jest czarno biały i ma odcienie szarości. Wałęsa na pewno nie jest szlachetnym bohaterem idealnym ale nie jest tym kogo z niego chce zrobić karzeł.

ziajos napisał/a:

@up - święta prawda. Bolek chciał zamanifestować swoje ch*jwieco, a po jego prawicy oczywiście TVN.

@Abraxus :homer: :idzwch*j: z takimi ch*jowymi wywodami. Skoro wielce np w USA nie gnoją bohaterów-bandytów, to dlaczego aktualnie lewica podważa autorytet Kolumba nazywając go "masowym mordercą"? :D


Od kiedy Kolumb jest Amerykaninem. Chyba spałem na tej lekcji historii. :shock:

2018-11-28, 10:29
[quote="Abraxus"]

Kto mu co udowodnił? W Polsce tylko sąd może orzec o czyjejś winie.
Wałęsa za nic nie został skazany.
Bezczelne manipulacje kaczyńskiego i fałszywe dowody przekonują tylko pisowski plebs.

Mamy wyznawcę jednej z dwóch sekt :) Pisanie w tym temacie będzie wyglądało jak rozmowa ślepego o kolorach :)

2018-11-28, 10:47
[quote="traf"]
Abraxus napisał/a:



Kto mu co udowodnił? W Polsce tylko sąd może orzec o czyjejś winie.
Wałęsa za nic nie został skazany.
Bezczelne manipulacje kaczyńskiego i fałszywe dowody przekonują tylko pisowski plebs.

Mamy wyznawcę jednej z dwóch sekt :) Pisanie w tym temacie będzie wyglądało jak rozmowa ślepego o kolorach :)


Zacząłeś to skończ a nie wycofuj się rakiem. Trzeba było nie wbijać patyka w gówno.

Wskaż wyrok sądu RP, który skazał Wałęsę za współprace z bolszewikami.
Bo zgodnie z polskim prawem wobec braku takiego wyroku oskarżając Wałęsę po prostu go pomawiasz.

2018-11-28, 11:12
Abraxus napisał/a:


Zacząłeś to skończ a nie wycofuj się rakiem. Trzeba było nie wbijać patyka w gówno.

Wskaż wyrok sądu RP, który skazał Wałęsę za współprace z bolszewikami.
Bo zgodnie z polskim prawem wobec braku takiego wyroku oskarżając Wałęsę po prostu go pomawiasz.

No własnie nie będę się babrał w gównie :) Ale odbijając piłeczkę to Wałęsa też nikogo nie pozwał chociaż dużo o tym krzyczał :) Nie zamierzam także nikogo przekonywać do swoich racji - w moim przekonaniu coś jest z nim nie tak skoro tyle osób zarzuca mu bycie tajnos agentos i to już w latach 90 ;) Zaczęło się to chyba od tych teczek które zabrał i oddał w okrojonej wersji?