18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sadolowy żołnierz
kidawa • 2013-11-22, 23:27
Autentyk z przed równo tygodnia.

No więc byłem u kumpla, piątek to i chcieliśmy się przygotować na sobotę. Gadaliśmy co i jak by to zrobić, po 15-20 minutach rozmowy przyszedł kolega kolegi. No i okazało się że jest on żołnierzem z Iraku, Afganistanu i takie tam. Gadaliśmy we trójkę i zaczęliśmy gadać o stronach internetowych, powiedział że często siedział kiedyś na Sadisticu, ale już nie wchodzi bo zszedł na psy, a użytkownicy to już w ogóle do pieca(niektórzy). Później temat zszedł na jego służbę, no i wywiązał się taki oto dialog:

-Ej Szymon(Bo tak właśnie miał na imię) , zastanawiałem się jak to jest zabić człowieka?

-Nie wiem...

-Ale jak to, po 2 misjach w Iraku i Afganistanie nikogo żeś nie ustrzelił?

-No kilkunastu się nawinęło.

-No to co gadasz że nie wiesz?

(Powiedział to z powagą jakiej nie zaobserwujecie u prezydenta)
-No nie wiem jak to jest po zabiciu człowieka, ja nap***dalałem tylko do tych brudnych kozojebców!

No i wszyscy beka

Pierwszy temat, więc może nie być trafiony.
Nie nie było, historia własna, Autentyk.
@Edit, poprawiłem kilka zdań, bo nie dało się tego czytać.
Zgłoś
Avatar
bacus 2013-11-23, 10:00 1
Cytat:

@Edit, poprawiłem kilka zdań, bo nie dało się tego czytać.



Cytat:

Autentyk z przed równo tygodnia.



O jedno za mało poprawiłeś
Zgłoś
Avatar
septiq 2013-11-23, 10:04
@DeepInLove mysle, ze jak by mial bron to by tego mamedzika jeszcze nia w dupe zruchal
Zgłoś
Avatar
XooX 2013-11-23, 10:06 7
Nasz kolega ściemnia.
Ten tekst wypowiedział Rafał Gan Ganowicz ale w odniesieniu do komunistów- "nie wiem jak to jest zabić człowieka, ja zabijałem komunistów".
Zgłoś
Avatar
septiq 2013-11-23, 10:22 3
@XooX to fajnie idac Twoim tropem nikt juz nie moze uzyc tego zdania ani zadnego podobnego
Zgłoś
Avatar
jasim 2013-11-23, 10:40 6
autor to cwe

Kilkunastu?! Kilkunastu?!

Rozgryzłem autora to małe gimnazjalne ścierwo które wymyśla te bajki, mam nadzieje że będziesz tak zgnojony ty nolifie że w szkolnym kiblu cie potraktują koledzy jak dziwkę. Żebrzesz o piwa bez wartości zmyślonymi historiami.

Ciśnienie mi skacze jak czytam co ten mały nadający się do utylizacji śmieć pisze....

znam dobrze człowieka który przerobił zmianę na wybrzeżu kości słoniowej, czadzie i afganistanie, i wierzcie lub nie miał kilka wymian ognia ale wojna to nie call of duty zresztą nie będę tłumaczył mądrzejsi wiedzą o co chodzi. Kilkunastu to może kasują ludzie ze specjalsów jeśli trafią im się ostre akcje, a tumanie napewno twój kolega nie jest specjalsem ... co ja mówie on wogule nie istnieje....

Ch ci Du autorze
Zgłoś
Avatar
kidawa 2013-11-23, 11:09
No więc, jak twierdzą komentatorzy, zmyśliłem całą historię i ogólnie wymyśliłem sam siebie.
Więc odpowiadam, niczego nie zmyśliłem, pana żołnierza poznałem tamtego dnia, napisałem co usłyszałem,
i nie przyszło mi do głowy aby podłączyć go do wykrywacza kłamstw. Może miał być to dowcip nawiązujący do jego służby a ja wziąłem go na poważnie, i mimo tego że dziwne wydało mi się że powiedział że zgarnął kilkunastu to pisałem tylko to co usłyszałem.
Zgłoś
Avatar
just_five 2013-11-23, 11:34
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-23, 12:10 4
@ kidawa
W zasadzie twoja historia jest możliwa ale tylko wtedy jak kolega kolegi był w innym Afganistanie lub innym Iraku. Wojna zmieniła swoje oblicze i teraz prowadzi się ją na odległość. Do bezpośrednich starć między wrogami dochodzi dość rzadko a jak już dochodzi to najczęściej jest to tylko ostrzeliwanie się i spierdalanie za jakąś osłonę.

Niestety Ty lub twój znajomy naoglądaliście się Rambo i nagraliście w Call of Duty (wszelkie inne filmy i gry) i teraz pierdolicie jak potłuczeni.
Wojna to nie jest radosne bieganie z karabinem (full ammo) i wesołe ratatatata do wroga. Przyjmowanie na klatę połowy magazynka no bo przecież jeszcze 15% lajfa zostało, tudzież pierdolnę sobie apteczkę bo nie domagam. Na wojnie JEDNA kula wystrzelona przez kogoś kogo nawet nie widzisz, może zakończyć twoja karierę.

Ewentualnie jest drugie wyjście. Twój znajomy jest z obsługi jakiegoś działa lub czegoś w tym stylu i po pierdolnięciu pocisku w jakąś wiochę wyszło, że zginęło X ludzi. Podzielili to przez 2-3 członków obsługi i wyszło mu kilkanaście.
Zgłoś
Avatar
joozef 2013-11-23, 12:19 5
Co to za zjebana moda z tym tłumaczeniem się pod swoją wrzutką, a to przepraszacie bo pierwsza wrzutka a to prosicie, że jak było to wyjebać, jak coś innego to też wyjebać albo jak coś jeszcze innego to jednak nie wyjebać, dupeczki zaznaczają, że już wracają do kuchni, przygłupy tłumaczą się dysleksją albo koreańską klawiaturą albo się przyznają do imbecylizmu, itd.
Zgłoś
Avatar
Manipulator 2013-11-23, 13:01 1
Piwo! A gimbusy wypierdalać jak się nie podoba.
Zgłoś
Avatar
twojastaraluz 2013-11-23, 13:05 1
twój kolega, jeżeli istnieje w co wątpię, jest debilem. Wszyscy są oburzeni, że ciapaci robią syf w Europie, ale jak ktoś pojedzie na ich teren i zabija tamtejszą ludność to wszystko w porządku. Poza tym prawdziwy żołnierz nie cieszy się z tego, że kogoś zabił, nie mówiąc już o robieniu sobie z tego kawałów. Tak postępują tylko śmiecie.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-11-23, 13:46
A tak naprawdę rozmowa się odbyła kiedy ty i twoi koledzy z gimnazjum rozmawialiście o codzie. Bo jakim trzeba być popierdolonym psychopatą żeby czerpać przyjemność z zabijania ludzi?
Zgłoś
Avatar
technik_oskar 2013-11-23, 14:04 2
No brawo! Widzę, że Sadistic ma nową odsłonę forumowiczów typu pacyfiści, anty przemoc, zaskoczone dzieci tym co się dzieje w świecie - przecież w telewizji jest tak pięknie. Niedługo to wpłynie gdzieś wniosek do jakiejś prokuratury, że strona zawiera treści takie i takie namawiające do tego i tego. Admin, śmiało używaj swoich uprawnień bo to lewactwo aż szczypie w oczy.

bezmózgi pierdolone.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2013-11-23, 14:40
Autor zaczerpnął pomysł na swoją historyjkę ze słów które wypowiedział Rafał Gan-Ganowicz "Nie wiem jak to jest zabić człowieka... zabijałem tylko komunistów"

Przy okazji polecam poczytać sobie o Gan-Ganowiczu, dobry chłop był
Zgłoś
Avatar
ecowy 2013-11-23, 19:59 1
A tam pierdolicie, roznie bywa, ja wam teraz podam inna anegdotke na temat WP.

Mój koleś (chyba nie wymyślony bo moi inni znajomi też go widzą) był jakoś w zeszłym roku w Afganie strzelać do szuszwoli (tak podobno trepy na kozojebców mówią). I miał ponad 20 wymian ognia, raz podobno mu nawet RPG nad glowa polecialo. W takim Afganie, zolnierze jadacy w konwoju wylaza z rosomakow, i ida po obu stronach drogi, przeczesujac wszystkie murki, domki i inne popierdolki szukajac talibow majacych zdetonowac IDK, czyli bombe pod droga, od ktorej biegnie kabel do detonatora obslugiwanego przez arabusa. Nie fajna sprawa, ale lepiej wierzyc w amerykanska propagande, ze zolnierz na wojnie nie strzela tylko wszystko za niego robia maszyny.

Ups... rozpisałem się a miała być anegdotka: amerykance chcialy dac chlopakom (z plutonu/druzyny czy jak sie tam nazywa ta ich ekipa - zawsze zapominam) odznaczenia za bardzo duża ilosc kontaktow z wrogiem (ponad 20),
ale, ze w grupi byli prawie sami starsi szeregowi, dowodztwo postanowilo powpisywac siebie na liste osob do odznaczenia ale hamburgery sie polapali i nikt zadnego odznaczenia nie dostal.

Kurde nie wiem jak edytowac a pomyslalem, ze napisze jeszcze co on odpowiedzial na pytanie "czy kogos zabil", odpowiedzial "nie wiem, mozliwe".

Bo jak sie ostrzeliwuje z duzej odleglosci, albo nakurwia gdzies granatami to sie potem nie patrzy czy sie kogos zabilo, tylko sie chowa bo strzelaja

He, he, samo scala posty a to sprytne forum.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie