18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sadolowy żołnierz
kidawa • 2013-11-22, 23:27
Autentyk z przed równo tygodnia.

No więc byłem u kumpla, piątek to i chcieliśmy się przygotować na sobotę. Gadaliśmy co i jak by to zrobić, po 15-20 minutach rozmowy przyszedł kolega kolegi. No i okazało się że jest on żołnierzem z Iraku, Afganistanu i takie tam. Gadaliśmy we trójkę i zaczęliśmy gadać o stronach internetowych, powiedział że często siedział kiedyś na Sadisticu, ale już nie wchodzi bo zszedł na psy, a użytkownicy to już w ogóle do pieca(niektórzy). Później temat zszedł na jego służbę, no i wywiązał się taki oto dialog:

-Ej Szymon(Bo tak właśnie miał na imię) , zastanawiałem się jak to jest zabić człowieka?

-Nie wiem...

-Ale jak to, po 2 misjach w Iraku i Afganistanie nikogo żeś nie ustrzelił?

-No kilkunastu się nawinęło.

-No to co gadasz że nie wiesz?

(Powiedział to z powagą jakiej nie zaobserwujecie u prezydenta)
-No nie wiem jak to jest po zabiciu człowieka, ja nap***dalałem tylko do tych brudnych kozojebców!

No i wszyscy beka

Pierwszy temat, więc może nie być trafiony.
Nie nie było, historia własna, Autentyk.
@Edit, poprawiłem kilka zdań, bo nie dało się tego czytać.
Zgłoś
Avatar
kidawa 2013-11-23, 21:04
@Dusz, nie wymyśliłem tego, ale masz rację zainspirowałem się Ganowiczem, jak? Po prostu przeglądałem FB i ktoś to udostępnił(zdj. z podpisem''prawdziwy patriota''), wtedy przypomniała mi się ta historia.
Zgłoś
Avatar
fakeit 2013-11-23, 21:51 1
O mamo, przecież w tym temacie chodzi tylko o żart tego żołnierza, już ch*j z tym, czy cała sytuacja zmyślona czy nie. Wszyscy spinacie dupy jak banda gimbusów i aż mi niektórych szkoda, kiedy czytam te referaty, tacy k*rwa znawcy:)
W każdym razie, kolega z wojska jak widać miał racje na temat sadola. W komentarzach jest istny burdel, chamstwo i gimbaza. Ale tak to jest, gdy pozwala się na zbyt wiele. Sadistic stał się po prostu rajem dla upośledzonych umysłowo hejterów. Nie dość, że kogoś zbluzgasz, to jeszcze zostaniesz za to nagrodzony... żenada Panowie, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-03-09, 22:17 2
Na takie cuś trafiłem na fakbuku. To się nazywa prawdziwy masakrator lewactwa. Dosłownie...

Zgłoś