18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Sadolu! Chroń dupę przed pluskiem!
S................l • 2013-12-27, 13:34
Witam Sadole!

Jak to mówią: potrzeba matką wynalazków!

Zapewne nie raz mieliście sytuację, w której śpieszno wam było do tronu bardziej niż Tajom do stania się kobietami sadistica. Pojawia się wtedy nieprzyjemny problem ochlapywania dupy.... Spokojnie! Mam rozwiązanie waszych problemów! O ile nie jesteście pokroju Mr.Hardistica (aka Mr.Drwalu) z pewnością nie cieszycie się zbytnio odłamkami bomby spuszczanej w przestworza oceanu dobroci cywilizacji. Sposób jest prosty, a potrzebujecie:
- sracza bez półki (logiczne)
- 3 odcinki trójsegmentowej srajtaśmy
- 15 sekund wstrzymania pracy dupy

Oto co robicie:

I. Weź trójsegmentowy odcinek srajtaśmy i zegnij go w pięści, by utworzył kulkę. Trochę na obraz tego:



II. Czynność z punktu I powtórz jeszcze 2 razy (logiczne)

III. Skonstruowane w ten sposób 3 kulki wrzuć do wody w klopie. Dobrze by było, gdyby się trochę tam odgięły. Zamortyzują one odłamki i zapobiegną chlapaniu podczas tych upojnych chwil.

Mam nadzieję, że mój pomysł uczynił wasze życie mniej sadolowym. Good luck
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-12-27, 13:44 22
Szkoda papieru a dupę polecam myć myjką ciśnieniową co prawda potem cała łazienka jest ujebana gównem z dupy jak i wodą i schodzi tapeta z ścian no ale dupe macie nieskazitelnie czystą a o to właśnie chodzi.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-27, 13:56 40
"Chroń dupę przed pluskiem" - brzmi jak slogan jakiejś kampanii społecznej
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2013-12-27, 14:19 17
ale wy kurwa odkrywczy jesteście...
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-12-27, 14:22 8
Kurwa mój brat już dawno na to wpadł, a jak przychodzi do mamy na rosołek to my mamy makaron nitki a On świderki albo muszelki bo mu się broda chlapie.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-12-27, 14:33 103
Podpowiem Ci lepszy patent, dzięki któremu zaoszczędzisz na papierze! Patent ten zajmuje tylko jeden punkt, a nie aż 3. A więc uwaga:

I. Przed sraniem wypij wodę z muszli i nie będzie Ci chlapać.

Jakby co, to możesz opatentować
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-27, 14:54 1
Cóż, to że ty masz taki chujowy kibel w domu, że dupę ci ochlapuje, to nie oznacza że wszyscy mają.
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-12-27, 14:56 1
1. Wrzucamy kilka zwiniętych kawałków papieru toaletowego do kibla i nie będzie chlapać,
2. Wycieramy dupsko jak najdokładniej papierem,
3. Bierzemy prysznic do ręki albo myjkę ciśnieniową, zmaczamy rowa wysokim ciśnieniem, następnie trzemy mydłem i spłukujemy.

Voila, dopiero teraz dupę mamy czystą.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-12-27, 14:56 1
Cytat:

Szkoda papieru a dupę polecam myć myjką ciśnieniową co prawda potem cała łazienka jest ujebana gównem z dupy jak i wodą i schodzi tapeta z ścian no ale dupe macie nieskazitelnie czystą a o to właśnie chodzi.


szkoda łazienki, ja korzystam z hydrantu
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-12-27, 17:12 1
Wystarczy jeden kawałek srajtaśmy i już nie chlapie.
Zgłoś
Avatar
Alwaro 2013-12-27, 17:43 3
Sraj po ściance!
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-12-27, 21:07 3
Nie no, stwierdzam, że ten temat jest zdrowo pojebany

Zgłoś
Avatar
EtnieSovskY 2013-12-27, 22:35 1
Polecam uważać z paleniem papierosów przy tak przygotowanym kiblu papier lubi się zapalić
Zgłoś
Avatar
wbijam 2013-12-27, 23:16
Taki wędzok węgorza.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-12-27, 23:47 12
No dobrze autorze, ale co jeśli walimy dwu- lub trójsegmentowca? Pierwsza część topi naszą misterną konstrukcję, a kolejne wysyłają wodę na planetę Twój-anus.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie