18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Prozac 2011-07-20, 23:48
a gdzie obroncy wolnosci czyli przeciwnicy usa? faktycznie macie zawsze racje! ostatnio byl film z syri gdzie demokracja az kipi napady na ambasady czy stosowanie pradu na zatrzymanych i bicie po ryju teraz demokracja po chinsku a w iranie jaka demokracja....
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-20, 23:57 4
raptofil napisał/a:



Tutaj się z Tobą zgodze, nie popieram takiego traktowania, z resztą przypuszczenie że coś ukradł pozostaje tylko przypuszczeniem.

Ja to napisałem w przykładu żyjącego w moim bloku. Sory "ulthart", ale jak widze "rodziców" napranych co trzeci dzień, mających 6 dzieci z czego 2 już trafiło do domu dziecka to jakie mam mieć zdanie? I moge cie zapewnić że ani jedno ani drugie do roboty nie chodzi. A jakie Ty masz poglądy? Jak dajesz biednemu, bezdomnemu 1pln na chleb, to sądzisz że on kupi ten chleb, a nie pryte. Prawda?

A jak byś Ty teraz zdechł to myślisz że świat by po Tobie płakał? Również sądzę że nie...



Acha i kometarz "zajebał mu butem w głowę" jest Twoim zdaniem jak najbardziej zajebisty?Zaczynam wątpić w rasę ludzką,chociaż już pewnie dawno za późno...

dr_dex napisał/a:



od 3 lat nie jezdzilem autem za +300tys zlotych. Pojde i sobie takie zapierdole, chuj ze mnie na nie nie stac ale w koncu dawno takim nie jezdzilem ....

ps: flush: CO TY PIERDOLISZ ???

ps1: zakladam ze ten smark to zlodziej



Skoro dla ciebie przykład złodziejstwa auta,a czegoś do jedzenia to to samo to nie mamy o czym dyskutować.Wspólczuję Twoim rodzicom...
W ogóle jeśli kogoś to bawi i podnieca to radzę się przejść do lekarza i to nie rodzinnego.Z Mojej strony to tyle.Nic dziwnego że świat jest taki,skoro żyje na nim tylu idiotów!
Zgłoś
Avatar
raptofil 2011-07-21, 0:08 1
ulthart napisał/a:



Acha i kometarz "zajebał mu butem w głowę" jest Twoim zdaniem jak najbardziej zajebisty?Zaczynam wątpić w rasę ludzką,chociaż już pewnie dawno za późno...



Kto napisał "zajebał mu butem w głowę", wiesz w ogóle co to ironia?
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-07-21, 0:25 2
@up odnoszę wrażenie, że Ty też do końca nie wiesz...
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-21, 0:25
2@up
A wiesz co to znaczy decorum?Jeśli nie wiesz to wujek google się kłania...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2011-07-21, 0:52 6
Chiny, to kraj zwyczajnych zwyrodnialców. Masowe uprowadzenia i handel dziećmi, kilkunastogodzinna praca ponad siły, wiezienie w chińskich obozach pracy, żebractwo i wpieprzanie płodów jako afrodyzjaków przez podstarzałych lowelasów- to jest obraz chińskich dzieci w XXI wieku. W Polsce można dać dzieciakowi szlaban na wyjście albo komputer, a w Chinach dzieciaki dostają szlaban na życie.

wolnemedia.net/prawo/zycie-tybetanskich-dzieci-pod-chinskimi-rzadami/
freeisoft.pl/?p=16778
drabikpany.salon24.pl/302077,laogai-made-in-china

Zgłoś
Avatar
Shock 2011-07-21, 0:59
to nie jest raczej skośnookie dziecko...
Zgłoś
Avatar
Wesoły 2011-07-21, 1:12
Każdy ma swoje zdanie i każdy inaczej to spostrzega. Mnie osobiście nie podoba się traktowanie tego dzieciaka i serce się kraja ale cóż taki kraj nic nie poradzisz. Można tylko spekulować nad tym za co został tak obity...
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-07-21, 2:23 1
Wszechwiedzące gimbusy - tłumaczyć! Ale już!
Zgłoś
Avatar
Wicius 2011-07-21, 2:25
Takie tematy są najlepsze ! Kontrowersja po całości 2 piwa a już 23 komentarze, z moim.
Zgłoś
Avatar
GanDalfSkurwiel 2011-07-21, 2:54
dziecko miało krzywe ręce i dlatego tak płacze to gościu wzioł pod buta i prostował
Zgłoś
Avatar
Verano 2011-07-21, 7:41 2
Ja piwa nie dam, filmik nie zasługuje na piwo, tylko na komorę gazową dla tych szmat.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-07-21, 7:46
Verano napisał/a:

Ja piwa nie dam, filmik nie zasługuje na piwo, tylko na komorę gazową dla tych szmat.



Jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa?
Zgłoś
Avatar
czaman 2011-07-21, 9:11 5
Wszystko zniosę, sranie, rzyganie, obcinanie kończyn itp itd ale jak bym kurwa na żywo to zobaczył to bym gnoja zajebał za bicie dziecka.
Zgłoś
Avatar
no i 2011-07-21, 13:12 1
nie wiecie nawet o co chodziło i za co karał dzieciaka a narzekacie i biadolicie jakby to było wasze dziecko i jeszcze te wzwody jak to był zajebał dla tego mężczyzny

lepiej niech se biją niż ruchają te dzieciaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie