18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
~Angel 2011-07-20, 21:51 2
pewnie nie zrobił 3 par jeansów w 5 minut
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-20, 21:55 5
Jebane zwierzęta...!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-20, 21:59 20
tak kurwa jestem wielkim twardych żóltkiem, potrafię pobić 6 latka, tak kurwa patrzcie wszyscy jaki jestem męski.
kurwa pojebani ludzie, jeden napierdala dzieciaka, a reszta stoi i się przygląda.
Zgłoś
Avatar
Azizi1926 2011-07-20, 22:10 8
Pewnie złodziejaszek jakiś, bo mu łapska przetrąca. Jeżeli dobrze dedukuję, to brawo, więcej po nieswoje łap nie wyciągnie.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-20, 22:15 9
Up@ Ciekawe co byś zrobił jak byś np. przez 3 dni nic w ustach nie miał. Powodzenia życzę.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-20, 22:21 12
Czekam aż dzieciak dorośnie i spotka kolesia w niebieskich najkach na ulicy. Co, jak co, ale płacz dziecka działa na mnie szczególnie. Pewnie gdybym tam był to jakaś żyłka by mi pękła, krew zalała oczy i niebieski trzewiczek znalazłby się w gardle właściciela.
Zgłoś
Avatar
raptofil 2011-07-20, 22:28 4
Ładne kopnięcia, łeb mu potem troche krwawi,

upup@ A z jakiego powodu żarcia w mordzie nie miał? Jeżeli rodzice nie mają kasy na utrzymanie dziecka to po cholere je sobie zrobili? Przecież u nas podobnie jest, ludzie mocno ubodzy najczęściej robią w cholere dzieci, a potem zasiłki od państwa ciągną, tylko po co? Żeby mieć na pryte?
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-07-20, 22:37 9
mały kieszonkowiec. I chuj ze dziecko, jak kradnie to trzeba karać. Zapierdoli mi taki pół wypłaty to ani go jebnąć bo "panie, to jeszcze dziecko jest" ani kurwa w iny sposób domagać sie sprawiedliwości. Poprzewracło się w dupach cywilizowanym krajom to podejscie maja takie, że dzieciak może Ci nóż w plecy wsadzić i chuja mu zrobią. Dobrze Chinole robią, ciapate też mają swoje sposoby - kradniesz to tracisz rękę.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-07-20, 22:53 2
raptofil napisał/a:

Ładne kopnięcia, łeb mu potem troche krwawi,

upup@ A z jakiego powodu żarcia w mordzie nie miał? Jeżeli rodzice nie mają kasy na utrzymanie dziecka to po cholere je sobie zrobili? Przecież u nas podobnie jest, ludzie mocno ubodzy najczęściej robią w cholere dzieci, a potem zasiłki od państwa ciągną, tylko po co? Żeby mieć na pryte?



A skąd ta wiedza?? Znasz historię tego chłopca?? Nie twierdzę że nie masz racji, ale to jednak małe dziecko i takie zachowanie jest nie ludzkie do kurwy nędzy. Ukradł to niech złapią, zadzwonią po policje i koniec. Na chuj kopie małe 6-letnie dziecko.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-20, 23:03 7
raptofil napisał/a:

Ładne kopnięcia, łeb mu potem troche krwawi,

upup@ A z jakiego powodu żarcia w mordzie nie miał? Jeżeli rodzice nie mają kasy na utrzymanie dziecka to po cholere je sobie zrobili? Przecież u nas podobnie jest, ludzie mocno ubodzy najczęściej robią w cholere dzieci, a potem zasiłki od państwa ciągną, tylko po co? Żeby mieć na pryte?



Ciekawe jak Ty byś się urodził w biednej rodzinie?I wtedy mówił byś tak samo??Zastanawiam się po chuj Ciebie rodzice zrobili,skoro masz takie poglądy?Jak byś teraz zdechł to myślisz że świat by po Tobie płakał?Nie sądzę...
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-07-20, 23:22
Nie wiem co musiał zrobić dzieciak, żeby na to zasłużyć.
Zgłoś
Avatar
zayer1 2011-07-20, 23:34 1
ogólnie popierdolony naród. Żaden cywilizowany człowiek nie pozwoli kopać dzieciaka....a jesli sie taki znajdzie lub kopie to tylko żal, że taki człowiek po ziemi stąpa
Zgłoś
Avatar
raptofil 2011-07-20, 23:36
Flushingflash napisał/a:



A skąd ta wiedza?? Znasz historię tego chłopca?? Nie twierdzę że nie masz racji, ale to jednak małe dziecko i takie zachowanie jest nie ludzkie do kurwy nędzy. Ukradł to niech złapią, zadzwonią po policje i koniec. Na chuj kopie małe 6-letnie dziecko.



Tutaj się z Tobą zgodze, nie popieram takiego traktowania, z resztą przypuszczenie że coś ukradł pozostaje tylko przypuszczeniem.

ulthart napisał/a:

Ciekawe jak Ty byś się urodził w biednej rodzinie?I wtedy mówił byś tak samo??Zastanawiam się po chuj Ciebie rodzice zrobili,skoro masz takie poglądy?Jak byś teraz zdechł to myślisz że świat by po Tobie płakał?Nie sądzę...



Ja to napisałem w przykładu żyjącego w moim bloku. Sory "ulthart", ale jak widze "rodziców" napranych co trzeci dzień, mających 6 dzieci z czego 2 już trafiło do domu dziecka to jakie mam mieć zdanie? I moge cie zapewnić że ani jedno ani drugie do roboty nie chodzi. A jakie Ty masz poglądy? Jak dajesz biednemu, bezdomnemu 1pln na chleb, to sądzisz że on kupi ten chleb, a nie pryte. Prawda?

A jak byś Ty teraz zdechł to myślisz że świat by po Tobie płakał? Również sądzę że nie...
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-07-20, 23:37
Flushingflash napisał/a:

Up@ Ciekawe co byś zrobił jak byś np. przez 3 dni nic w ustach nie miał. Powodzenia życzę.



od 3 lat nie jezdzilem autem za +300tys zlotych. Pojde i sobie takie zapierdole, chuj ze mnie na nie nie stac ale w koncu dawno takim nie jezdzilem ....

ps: flush: CO TY PIERDOLISZ ???

ps1: zakladam ze ten smark to zlodziej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie