18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Rafal1757 2011-07-21, 13:20
Więc organizuję wycieczke do chin.
Potrzebuję:
2-3 dresów
tłumacza
kogoś kto nie pije, żeby nas pilnował.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-21, 19:01
@up
Jeśli szukasz kogoś kto nie pije to sadistic nie jest najlepszym miejscem do szukania
Zgłoś
Avatar
twojastaramiciagnela 2011-07-21, 22:27 1
dzieciak się cieszy widać ze fajna zabawa
Zgłoś
Avatar
xgregor 2011-07-22, 6:15
po 1 to jest mały turek
po 2 coś zajebał bo mu po rękach depcze
Widocznie fala napływowa jak u nas cyganie,,,
Jak by mi coś jakiś brudas podpierdolił też bym go napierdalał bo psy u nas huj by mu zrobili

Pewnie ten skuter podprowadził
Zgłoś
Avatar
Verano 2011-07-22, 7:37 3
Lnkk napisał/a:



Jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa?



Miałem udane dzieciństwo ale nie każdy takie ma....skoro nie czaisz tematu to nie komentuj. Sadistic sadisticiem, ale dzieci nie są niczemu winne. To że kradnie jest spowodowane zachowanie dorosłych z jego otoczenia. Turek, chińczyk, rumun kto by to nie był to tylko dziecko i robi to bo przykład leci z góry.
Zgłoś
Avatar
jurgus 2011-07-22, 14:11 1
Wszyscy piszecie że coś tam ....Może jest tak że mały jest zmuszony do kradzieży {o ile o to chodzi} Nie przyniesiesz nic kula w łeb a warto by jeszcze pomyśleć czy taki mały człowiek może się sprzeciwić lub mieć swoje zdanie ,jest od małego uczony takiego postępowania i to raczej nie jego wina że kradnie tylko dorośli go tego nauczyli .
Zgłoś
Avatar
kuzara 2011-07-23, 20:44 1
Zwykle insynuacje. Rownie dobrze moglo byc tak:
Dzieciak zakosil pomarancze ze straganu po czym zaczal uciekac nagle wpada na czlonka gangu Yakuzy ktory przyjechal do Chin w interesach. Pomarancza pod wplywem uderzenia uronila kilka kropli na szpanerska kurtke wiec mafiozo pokazal malolatowi jak ciezko sie pierze taki rarytas.
Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-07-23, 23:28 1
Rozpierdala mnie nastepujące stwierdzenie: "a jakbyś to ty sie urodził biedny/bogaty/uposledzony/w chinach/w polsce/wstaw jeden chuj co".

Prywatnie jebie mnie to ze go tam kopią czy co. Jak mnie ktoś kiedyś bedzie kopał to nie oczekuje od nikogo wspołczucia. I ten chłopaczek nie uraczy go również ode mnie. Bo jego zycie mnie nie interesuje.Tak jak nie interesuje mnie obóz pracy w chinach. Rodziny ofiar tego zjeba który strzelał jako policjant. Nie dotyczy to mnie. Jednak kiedy MNIE dotknie jakaś tragedia, również nie oczekuje ŻADNEGO zainteresowania jakichkolwiek osób. Radzę wam zmienić postrzeganie świata.
Zgłoś
Avatar
mefe 2011-07-23, 23:40
Uwielbiam takich kozaków w pedalskich niebieskich bucikach, okazujących swoja wyższość w jedyny możliwy dla nich sposób, na słabszych
Swoją droga, myślałem, że to nasze społeczeństwo jest najgorsze...
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-07-23, 23:50
Widać, że starzy dojrzali ludzie, a tacy popierdoleni... Kurwa jak ja nienawidzę Chin, i Korei Północnej, jebane zwierzęta (chociaż nie, zwierzęta mają więcej uczuć i rozumu.)

Może dostanie mi się od tych "prawdziwych" sadoli, ale nie nawidzę widoku krzywdzonych dzieci i zwierząt, wszystko inne zniosę, ale taki widok mnie dobija po całości.

P.S Jeżeli macie pisać komentarze że nie nadaję się na sadistica, to możecie sobie darować
Zgłoś
Avatar
S................k 2011-07-24, 0:10
@Basika063 ostatnie zdjęcie nie jest z obozu pracy, ale z egzekucji. W chinach w ten sposób wykonuje się karę smierci, którą w pewnym stopniu popieram. Dla człowieka, który zabił innego człowieka bez przyczyny lub pod wpływem emocji jedyną karą jest śmierć. Degeneratów nie można trzymać w społeczeństwie, a filmik z tym niby obozem widziałem. Zapewniam, z obozem nie miało to nic wspólnego. Było to więzienie dla ludzi skazanych na śmierć. Podpisywali oni mase papierków, rodzina, o ile taka była, dostawała rachunek za zużytą amunicję, a więźniów prowadzono do grupy egzekucyjnej. Dwóch Chińczyków trzyma więźnia za ręce odwracając się do niego plecami, a ten trzeci strzela bodaj dwoma pociskami.
Zgłoś
Avatar
krasny 2011-07-24, 0:24 1
kurwa. sami socjolodzy
Zgłoś
Avatar
apollo678 2011-07-24, 0:53
zajebać tych jebanych żółtków co tego dzieciaka ruszyli... pieprzone nieroby...
Zgłoś
Avatar
Diiii 2011-07-24, 10:11 1
To nie tak do końca jest - tak się tam traktuje mały złodziei. Krzywdy mu nie zrobią, ale odpowiednio nastraszą i następnym razem pomyśli 1000x niż znowu coś zrobi. Jeżeli uważacie, że to źle, że tak się karze, to popatrzcie chociażby na naszą "niestresowo" chowaną młodzieć. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2011-07-24, 11:47
wielka yakuza kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie