18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sadystyczne Dzieci
S................y • 2013-05-01, 17:17
Jacyś rodzice zamieścili na Reddicie pytanie; jakie były najbardziej przerażające słowa wypowiedziane przez wasze dzieci.

1.

Żartobliwie zapytałem syna - jaki jest najłatwiejszy sposób na zdobycie dziewczyny?
Odpowiedź 7 latka - zostań moją dziewczyną, albo nigdy więcej nie zobaczysz swoich rodziców.

2.

Kładłem do spania mojego 2 letniego syna. Powiedział - Do widzenia tato. Odpowiedziałem - mówi się dobranoc. Odpowiedział - wiem tato, ale przyszedł czas powiedzieć do widzenia.
Musiałem później sprawdzić kilka razy, by upewnić się, że ciągle jest w łóżku.

3.

Moja 4 letnia córka stanęła nad swoim nowo narodzonym bratem, po chwili patrzenia odwróciła się i powiedziała - Tatusiu to jest potwór, powinniśmy go pogrzebać (ew. pochować, uśmiercić)

4.

Spokojnie spałem, do czasu kiedy zostałem obudzony przez twarz mojej4 letniej córki kilkanaście centymetrów od mojej. Spojrzała mi prosto w oczy, a następnie wyszeptała - Chcę obedrzeć Cię ze skóry.

5.

Moja siostrzenica siedziała w autokarze z dziwnym wyrazem twarzy. Siostra spytała się jej o co chodzi, na co ta odpowiedziała - Wyobrażałam sobie fale krwi płynące wokół mnie.

Tłumaczenie własne. Jak trafi na główną to mogę dodać kolejne 8 w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-05-01, 18:53
Nr.5
couch to kanapa nie autokar
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-05-01, 18:58
O co wam chodzi pokurwiency ? cos wam sie nie podoba to spierdalac samemu sobie tlumaczyc banda idiotów...
Zgłoś
Avatar
fifif 2013-05-01, 19:06
To, że źle tłumacząc można wprowadzić w błąd kogoś, kto sam nie zrozumie. Lepiej nie tłumacz niczego jeżeli nie odróżniasz słów "car" i "couch"
Zgłoś
Avatar
Lobotomy1212 2013-05-01, 19:11 2
@up Jeśli już to pomylił słowo "couch" czyli kanapa ze słowem "coach" czyli autokar. Sam jesteś nie lepszy.
Zgłoś
Avatar
Dobrodziejj 2013-05-01, 19:19 8
no no no !... uwaga uwaga, niech tylko dotrą to tego materiał wielcy "zachodni" psychologowie i eksperci od prawidłowego phiii... jak oni to mówią bezstresowego (bez klapsowego ta ?? czyli daj dziecku to co sobie akurat chce , bo jak nie to do paki ) wychowywania dzieci. Znów będzie gadka w stylu, że Bolek i Lolek to dwa geje, albo jaką płeć ma męski teletubiś ... skoro nosi... damską torebkę A efekt tego, że dzieci mówia takie rzeczy to wynik złego postepowania rodziców ... bzdura.

Parę tygodni temu dzieciak mojej siostry (7lat) został wzięty, do szkolnego psychologa, jakię pytania zadaj psycholog dziecku w takim wieku ? : Czy rodzicie się czasem kłócą ? (Są tacy co się czasem nie pokłocą ? ), Co robią mamusią i tatuś w nocy w łożku?
no ludzie ręce opadaja

A tak na zakończenie, kiedyś gadałem przez sen, mozę 9 lat miałem, moja mam a przechodziła obok mnie a ja podobno z takim tekstem "Zabiję, zabiję " A mamuska - A kogo ? ...... - A mamę
Zgłoś
Avatar
RudolfTrzeciWielki 2013-05-02, 14:15
Nie trzeba przykładów z zagramanicy. Przez kilka dobrych lat jeździłem na obozy z dzieciakami jako wolontariusz. W zeszłym roku miałem w grupie problemowego czwartoklasistę imieniem Kuba. Mało tego, że ciągnął dziewczynki za warkocze, przede wszystkim nie dbał o siebie, nie chciał się myć i cały turnus chodził w jednym ciuchach. I kiedyś zdarzyła się taka sytuacja:

K(uba): Pro-o-o0-szę pa-a-ana, o-oni mni-e-e przezywają!
J(a): A jak na ciebie mówią?
K: Ś-ś-ś-śmierdziuch!
J: No to jak myślisz, dlaczego?
K (po dłuższym zastanowieniu): Bo-o się nie chcę myć..?
J: To co to za figura? Marsz pod prysznic!

Kuba poszedł, ale przez łzy wydusił jeszcze z siebie takie słowa:
Chciałbym kiedyś... obudzić się w nocy... kiedy już wszyscy będą spali... i wszystkich udusić.
Zgłoś
Avatar
marna 2013-05-03, 8:16
"Moja siostrzenica: ciocia, mam trzy cukierki- dwa mieszane i jednego normalnego. Mogę Cię poczęstować, którego chcesz?
Ja: yyyy, to niech będzie mieszany (zjadłam)
Siostrzenica: (patrząc z dumą) i cooo? dobry?
Ja: no tak
Siostrzenica: a wiesz, ze ja je sama robię, przegryzam na pół normalne, potem oblizuję i sklejam w mieszanego...."

widać nie tylko dawanie cukierków dzieciom jest podejrzane. od nich też nie wiadomo czego można się spodziewać
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-05-03, 12:16
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-05-04, 5:17
Good bye to bardziej żegnaj niż do widzenia.
Zgłoś