18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sadystyczne Dzieci
S................y • 2013-05-01, 17:17
Jacyś rodzice zamieścili na Reddicie pytanie; jakie były najbardziej przerażające słowa wypowiedziane przez wasze dzieci.

1.

Żartobliwie zapytałem syna - jaki jest najłatwiejszy sposób na zdobycie dziewczyny?
Odpowiedź 7 latka - zostań moją dziewczyną, albo nigdy więcej nie zobaczysz swoich rodziców.

2.

Kładłem do spania mojego 2 letniego syna. Powiedział - Do widzenia tato. Odpowiedziałem - mówi się dobranoc. Odpowiedział - wiem tato, ale przyszedł czas powiedzieć do widzenia.
Musiałem później sprawdzić kilka razy, by upewnić się, że ciągle jest w łóżku.

3.

Moja 4 letnia córka stanęła nad swoim nowo narodzonym bratem, po chwili patrzenia odwróciła się i powiedziała - Tatusiu to jest potwór, powinniśmy go pogrzebać (ew. pochować, uśmiercić)

4.

Spokojnie spałem, do czasu kiedy zostałem obudzony przez twarz mojej4 letniej córki kilkanaście centymetrów od mojej. Spojrzała mi prosto w oczy, a następnie wyszeptała - Chcę obedrzeć Cię ze skóry.

5.

Moja siostrzenica siedziała w autokarze z dziwnym wyrazem twarzy. Siostra spytała się jej o co chodzi, na co ta odpowiedziała - Wyobrażałam sobie fale krwi płynące wokół mnie.

Tłumaczenie własne. Jak trafi na główną to mogę dodać kolejne 8 w komentarzach
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-01, 17:24
Ci dwaj widać, że mali naziole.
Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-05-01, 17:56 70
3. My 3 year old daughter / Moja 4 letnia corka.

Good job.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-05-01, 18:14 25
Cytat:

Tłumaczenie własne. Jak trafi na główną to mogę dodać kolejne 8 w komentarzach


Warn powinien być za to.
Zgłoś
Avatar
wójek 2013-05-01, 18:22
jest główna daj wincyj
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-05-01, 18:27 1
Szczerze mówiąc to nic nadzwyczajnego. Wszystko zabrane jest żywcem z reddita, tam we zbiorczych można zleźć o wiele wiele więcej takich "okazów"
Zgłoś
Avatar
colaoriginal 2013-05-01, 18:27 10
no to gratuluje znajomości angielskiego "was sittin on the couch" i "siedziała w autokarze", no ja się uśmiałem, piwko za tłumaczenie
Zgłoś
Avatar
steel002 2013-05-01, 18:28 1
Gdzie reszta?!
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-01, 18:28
Cytat:

Tłumaczenie własne. Jak trafi na główną to mogę dodać kolejne 8 w komentarzach


Pierdol się pan. Czytałem w oryginale i jak to tu zobaczyłem to mówię "o, komuś się chciało to tłumaczyć, postawię piwo", ale po czymś takim serdeczny chuj ci w dupę. Jak już się coś robi, to się robi, nie odpierdala kaszany i nie żebrze po piwa.
Zgłoś
Avatar
Blau7er 2013-05-01, 18:28
tam we zbiorczych@

idź pojeździć we rolkach.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-05-01, 18:42 11
6.

5 latek - Mamo, kiedy umrzesz chciałbym wsadzić Cię do słoika, żebym mógł Cię zatrzymać na zawsze i zobaczyć kiedy tylko zechce. Na co wtrąca się 6 latek - to głupie, gdzie znajdziesz tak wielki słoik.

7.

Gra słowna

8.

Moje dziecko przechodziło fazę, w której w kółko mówiło jedno słowo "hi"(cześć) do wszystkich rzeczy. Pewnego dnia zabrzmiało to niczym "die" (zgiń/umrzyj). Zapytałem - co mówisz? Córka się odwróciła, po czym wyszeptała "Die!" (zgiń)

Zaraz jeszcze kilka dam

9.

Więc nie powinnam go wrzucic do ognia? Powiedziała 3 letnia córka pierwszy raz trzymająca swojego brata.

10.

Dzieciak mojego kolegi; Tato, kocham Cię tak bardzo, że chciałbym odciąć Ci głowę, aby móc nosić ją ze sobą, żebym widział twoją twarz kiedy tylko zechcę.
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-05-01, 18:44
e tam... w chuja robią
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-05-01, 18:46
MCL napisał/a:


Pierdol się pan. Czytałem w oryginale i jak to tu zobaczyłem to mówię "o, komuś się chciało to tłumaczyć, postawię piwo", ale po czymś takim serdeczny chuj ci w dupę. Jak już się coś robi, to się robi, nie odpierdala kaszany i nie żebrze po piwa.


SadystycznyRoman napisał/a:


Warn powinien być za to.



Bardzo panów przepraszam, więcej tak nie będę
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-05-01, 18:53 1
Na język samo nasuwa się - Ruchałbym.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-05-01, 18:53
tylko poco te zdjęcia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie