18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sadyzm w pracy
cherry110 • 2013-07-21, 0:59
Jako że są wakacje i mam cztery miesiące przerwy między liceum a studiami postanowiłem się nie nudzić i poszedłem do pracy, do firmy robiącej ankiety telefoniczne dla pewnego dostawcy mediów. Chciałbym się z Wami podzielić dwoma rozmowami, które to przeprowadziłem z klientami.

- Dzień dobry, chciałem zapytać czy widziała pani pracę serwisu naprawiającego usterkę telefonu stacjonarnego?
- Nie widziałam, wie pan, ja jestem niewidoma.
- Aha, rozumiem, w takim razie nie przeszkadzam, życzę miłego dnia, do usłyszenia!
- Do widzenia.

- Dzień dobry, dzwonię w sprawie ostatniego uszkodzenia, które było ostatnio u pana naprawiane, czy widział pan pracę serwisu?
- Nie, nie mam czasu na ankiety, wie pan, idę na chemię teraz.
Myślę- pojebany, jest środek lipca a ten do szkoły chodzi, więc pytam.
- Na chemię? Chodzi pan w lipcu do szkoły?
- Nie, no wie pan... raka mam.



Jak się spodobało to będę wrzucał jeszcze jakieś ciekawe rozmowy, a jak się nie podoba to wywalić
Zgłoś
Avatar
Fialek 2013-07-21, 1:12 18
Drugi rozjebał system
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-07-21, 1:37 29
Babka sama sobie pojechała, niewidoma a mówi "Do widzenia" i to przez telefon.
Zgłoś
Avatar
djabeu 2013-07-21, 1:40 8
Fajnie, fajnie, ale mogą cie wyjebać z pracy za takie wrzucanie sobie tekstów z rozmów...

Też kiedyś pracowałem w call center i zadzwonił koleś, który awanturował się o 5 złotych, które zniknęło mu z konta (telefon na kartę)... esencją tego był fakt, że nazywał się Blumenstein

Każydy pracownik "ze słuchawki" ma taki smaczki Ja sie już nie przejmuje, bo to było tyle lat temu, że mogą mi skoczyć

Do usłyszenia!
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-07-21, 4:00
Zgon14, wielu niewidomych mówi "do widzenia" albo "do zobaczenia" - takie pożegnania przyjęły się i trudno oczekiwać, że będą mówić "do usłyszenia".
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-07-21, 4:05 61
Ja słyszałem tylko o takim:

- Czy w pańskim gospodarstwie domowym mieszkają osoby w przedziale 19-49 lat?
- Nie mam gospodarstwa.
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2013-07-21, 12:18
Wrzucaj te rozmowy, a co tam
Zgłoś
Avatar
Marcellotinio007 2013-07-21, 12:19
ja też jestem niewidomy jak ankieter pyta się mnie czy coś zobaczyłem/chce coś zobaczyć
Zgłoś
Avatar
Fester 2013-07-21, 12:35
Mogłeś przy drugiej rozmowie życzyć mu smacznego. Ale ty nieuprzejmy :/
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-21, 12:37
Z tą chemią to podejrzewam nawet techno-gimby się połapały o co gościowi chodzi.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-21, 12:42
Widzieć "pracę serwisu" może tylko idiota pracujący w takiej firmie. Jaka to praca, molestować starych ludzi pytaniami z "kartki"?
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-07-21, 12:52
heheh za chemie piwo Ty kawalarzu Ty ;DD
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-21, 14:06
jeszcze Cie nie wyjebali?
Zgłoś
Avatar
PAF 2013-07-21, 14:11 2
Przypomniałeś mi historię kumpla, który pracował w telemarketingu(sprzedawał jakieś książki).
Wciskał coś kobiecie i ona w końcu:
-No wie pan, nie bardzo, ja jestem chora...
-O, to świetnie się składa. Choroba to czas, który można wykorzystać na nadrobienie książkowych zaległości.
-Ale ja jestem nieuleczalnie chora
Zgłoś
Avatar
cherry110 2013-07-21, 14:37
Raczej nie wywalają za tego typu rozmowy, zdarza się, że gada się z jednym gościem i 15-20 min. bo musi się wyżalić ze swoich problemów i wtedy lecą są jeszcze lepsze teksty. Dla pracodawcy najważniejsze jest żeby ankieta została zakończona, i co tam, że zawiera 4 pytania i trwa jakieś 2-3 min., jak trafi się klient który potrafi płakać przez pół godziny, że mu internet nie działa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie