18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
MorbidEmpire 2013-02-28, 18:45
Gołota był ostatnią nadzieją białych w tej wadze. Zawsze wielki props dla niego. Ode mnie dużo zdrowia i szczęścia dla Andrzeja.
Zgłoś
Avatar
Baro 2013-02-28, 20:55
Andrzeja się czepiacie a Lis to co? to to to to ile... i i i i jak ... a a a ale... No kuźwa. Też mu ktoś mózg obił? Andrzej jest wielki i pozostanie wielkim.
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-02-28, 21:44
Szkoda andrzeja gdyby nie słaba psychika Mieli bysmy mistrza hw
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-02-28, 22:14 77
Wypowiedź z przed 14 lat. Już wtedy miało dojść do walki Saleta Gołota. Andrzej jeszcze miał jako takie dobre wypowiedzi i szło go zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Fifka 2013-02-28, 22:20 35
Przestałem słyszeć na lewe ucho...
Zgłoś
Avatar
opson 2013-02-28, 22:21
grrrr Mam wystarczająco dużo znajomych podniecających się boksem , aby tu jeszcze to czytać. Kiedy wy zrozumiecie , że boks to jedna wielka ustawka. Od moemntu jak pojawił się boks odtąd pojawiła się ustawka . Bez ustawek możzna dojść do pewnego momentu i tyle o mistrzostwa walczy się już jak Ci zagrają. Strzały Andrzeja w jakja to niby co było? Walka z lenoxem pewnie ustawką nie była bambus mu poprostu wjebał. Jak się przyjrzeć całemu boksowi to Ci wszyscy mistrzowie sa poprostu naciągani i promowani dla kasy. Gołota Adamek? Prawie się Mariola wygadała , że umowa była , że endriu wjebie tam w którejś rundzie , państwo Gołota postawili przeciwko sobie i się wkurwili , że Adamek za szybko wystartował i położył Andrzeja wbrew umowie. Jak prześledzić pocynania Andrzeja to się okazuje niestety , że po walce z Adamkiem cała rodzina wpadła w masakryczne kłopoty finansowe. W piłce nożenej ustawia się całe ligi , a wy wciąż wierzycie , że boks 1vs1 + sedzia ringowy i 3 sędziów za stołem to czysty sport. Ale btw mam poejrzenie , że Saleta - Gołota to była jedyna od lat nie ustawiona walka i to też było widać .

Super fani boksu lub pseudo patryioci mogą sobie jechać na mnie , ale fakt to fakt . W świecie , gdzie jeden z najlepszych sportowców dekad wapda na dopingu (Armstrong) i kilka innych afer choćby niedawne śledztwa korupcyjne w Lidze Mistrzów Ligi Europejskiej itp itd chyba nie wierzycie , że bokst to akurat ta czysta dyscyplina. Nawet najczystszy sport świata snooker miał nie tak dawno temu ogromną aferę . Nie oszukujmy się tam gdzie można postawić kasę na wygraną lub przegraną zawsze będą wały.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-02-28, 22:41 10
@up: zamien sobie sluchawki miejscami, to ogluchniesz równiez na prawe
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-02-28, 22:44
Ten BABIARZ to dobra ciota jest!
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-02-28, 22:48 5
Tego Babiarza bym ruchal
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-02-28, 23:05
wtedy by andy rozjebal salete
Zgłoś
Avatar
takija 2013-02-28, 23:15
up@ powiedz Tysonowi że wygrywał dzięki ustawkom
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-02-28, 23:21 1
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-02-28, 23:27
az mi sie plakac chce jak endria widze, szkoda mi go strasznie, on powinien miec dozywotnia sieste przynajmniej jak malysz
Zgłoś
Avatar
juriusz 2013-02-28, 23:44
co do walki Gołoty z Ruizem znalazłem ciekawego newsa:

Kod:
Pod koniec 2004 roku Andrzej Gołota walczył o pas mistrza świata z Amerykaninem Johnem Ruizem. Rywal dwa razy leżał na deskach, ale sędziowie uznali, że Polak przegrał na punkty. - To było największe oszustwo w historii boksu - ocenia Gołota i zdradza szczegóły.<br> <br> - Powinienem go skończyć - wspomina Gołota w rozmowie z Polska The Times. - Mogłem to zrobić, ale wymyśliłem sobie, że pokażę światu, jaki ze mnie technik. Niezły ze mnie idiota, co? Do dziś pluję sobie w brodę. A sędziowie najnormalniej w świecie mnie przekręcili. OK, Ruiz coś tam próbował. Ale nic mi nie był w stanie zrobić. Ani raz mocno mnie nie trafił. Oni dawali Ruizowi wszystkie rundy, w których nic się nie działo. Nigdy nie byłem tak pewny wygranej jak w tej walce! Walce, w której Ruiz dwa razy leżał na deskach i dostał jeszcze ostrzeżenie.<br> <br> Gołota uważa, że został oszukany i wie, gdzie tkwiła przyczyna oszustwa. - To wszystko przez was. Dziennikarzy. No i moją żonę - zdradził. - Jestem tego pewien. Na 100%! Moja żona powiedziała przed walką dziennikarzom, że jeśli wygram, kończę karierę. Jak King to przeczytał, przeraził się. To by oznaczało, że pas, nad którym miał kontrolę, bo przecież i ja, i Ruiz byliśmy jego zawodnikami, wróciłby do federacji. Nie mógł do tego dopuścić.


źródło : sportowefakty.pl
Zgłoś
Avatar
sovva 2013-02-28, 23:46
@opson

Hahahahhahahahaha
Podaj jakiekolwiek fakty, JAKIEKOLWIEK podkreślam FAKTY
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie