18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
szpajder 2013-02-28, 23:56 3
"Wypowiedź z przed 14 lat" dojebałeś piździe uszy.

Pan Andrzej "zrobił" karierę w boksie. Teraz powienien zająć się polityką. Myślę, że PSL to ugupowanie, które zrozumie jego poglądy.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-03-01, 1:11
szpajder napisał/a:

"Wypowiedź z przed 14 lat" dojebałeś piździe uszy.

Pan Andrzej "zrobił" karierę w boksie. Teraz powienien zająć się polityką. Myślę, że PSL to ugupowanie, które zrozumie jego poglądy.



Czepiasz się ludzi, a sam niechlujnie piszesz człowiecze.

szpajder napisał/a:

"Wypowiedź z przed 14 lat" dojebałeś piździe uszy.

Pan Andrzej "zrobił" karierę w boksie. Teraz powienien zająć się polityką. Myślę, że PSL to ugupowanie, które zrozumie jego poglądy.



Czepiasz się ludzi, a sam niechlujnie piszesz człowiecze.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-03-01, 1:26
Jasieq napisał/a:



Czepiasz się ludzi, a sam niechlujnie piszesz człowiecze.

Czepiasz się ludzi, a sam niechlujnie piszesz człowiecze.



Niech się czepia jak ma racje. Każdemu może sie zdarzyć błąd.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-01, 2:29 8
Sędzia hitowego pojedynku zdradził jego kulisy. Przyznaje, że dyskwalifikacja "Andrew" była blisko. Tak samo, jak zakończenie walki już w 5. rundzie.

Czas leci, a walka wciąż wywołuje spore emocje. Tym razem kulisy tego pojedynku ujawnił Leszek Jankowiak. To on był sędzią ringowym historycznej walki. Przyznaje, że było to dla niego bardzo duże wyzwanie. Nie spodziewał się jednak, że sytuacja w ringu zacznie się komplikować. Gołota zaczął celowo wypluwać ochraniacz na zęby i było bardzo blisko dyskwalifikacji!

"Mogło się nią skończyć i by się skończyło, bo wyobraźmy sobie najczarniejszy scenariusz. Załóżmy, że pozwalam Gołocie wypluć szczękę kolejne dwa razy i wciąż go nie dyskwalifikuję, po czym w następnej rundzie Andrzej trafia Przemka i jest nokaut. I co? Bez wątpienia spotkałbym się z zarzutem ze strony sztabu Przemka, że powinienem wcześniej zdyskwalifikować Andrzeja - tłumaczy Jankowiak w portalu sportowewywiady.pl."

Ostatecznie to "Andrew" padł na deski, a sędzia nie pozwolił mu kontynuować pojedynku. W transmisji telewizyjnej widać było, że legenda wagi ciężkiej nie była zadowolona z takiej decyzji. Okazuje się, że dodatkowo zwyzywał arbitra!

Źródło: sportfan.pl/artykul/golota-zwyzywal-sedziego-jak-to-nie-nadaje-sie-do-...

Macie swojego bohatera ciulasy
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-01, 2:34
kurwa stary pierdziel się za boksowanie zabiera... gdzie z tymi ręcami w tym wieku
Zgłoś
Avatar
666masakra 2013-03-01, 3:26
Oj, nie spinaj sie tak, kiedys Andrzej bohaterem byl, ale pasowalo by jeszcze do emerytury dorobic... Jeszcze nie wiesz wokol czego kreci sie planeta?
Zgłoś
Avatar
chor.Głus 2013-03-01, 3:43
dobra nie przepadam za Gołotą ale żałuję że mu nie wyjebał
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-01, 3:51
oczywiście że wiem, i mówiąc "stary pierdziel" nie mam na myśli tego, że nie doceniam jego zasług wcześniejszych... teraz jest po prostu za stary i wygląda to raczej śmiesznie niż strasznie jak próbuje udowodnić swoją werwę 20 latka. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść."
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-03-01, 4:00
Historyczna walka nosz kurwa

45 letni Gołota ktory w tym momencie przegralby na ringu z wlasnym cieniem i Saleta ktory juz dawno powinien, nie wiem restauracje otworzyc.. To jest historyczna walka?
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 7:54 2
zwyzywał i dobrze!

Swoją drogą ciekawe co mu powiedział. Może... wywywywywywyywy ughyghuygy asdafgwe?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-03-01, 8:17
Andrzej ROX a Ty jak masz jaja większe niż on to idz i mu powiedz, że masz problem. Banda frajerów z podstawówek i gimnazjów.
Żeby wam ktoś tak chujem oczy powybijał.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-01, 8:45
Pacyfista - za ciulasów ty " wywywywywywyywy ughyghuygy asdafgwe"
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-03-01, 11:45
A ja mam w dupie jaki był kiedyś Gołota, ważne jaki był przed zakończeniem kariery i jaki jest od tamtej pory Gołota-hołota.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 12:22
Dymekx napisał/a:

A ja mam w dupie jaki był kiedyś Gołota, ważne jaki był przed zakończeniem kariery i jaki jest od tamtej pory Gołota-hołota.


Idąc tym tokiem rozumowania, to po czyjejś śmierci nie ważne co robił w życiu, tylko ważne jaki jest po śmierci.
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-03-01, 13:03
bo oni endriego oszukali
on myślał że saleta będzie z nim rozmawiał
a on go zaczął bić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie