18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Samobój?
vallar • Wczoraj 13:18
Gmina Liszki obok Krakowa. Typ zza czerwonej naczepy chyba czekał na dogodny moment, zakończył żywot. Jakość nagrania średnia, ale przynajmniej telefonem nie nagrywane.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
dario259 Wczoraj 16:39
Kosmodysk napisał/a:

Za to spierdolił dzień kierowcy tira.



Oby tylko dzień, po takich wydarzeniach często ludzie mają traumę przez długi czas.
Zgłoś
Avatar
Wiewór Wczoraj 16:53
Poczekajmy na eksperta zboralskiego ktory nam wyjasni w jaki sposob odpowiadaja za to wszyscy kierowcy w promienu 10 km a pieszy jest niewinny.

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
Espen Wczoraj 17:30
vallar napisał/a:

Tak btw, trochę mi zajęło napisanie 1szego posta tak patrzę sobie z ciekawości i jestem tu od 2012, a jeszcze nigdy nic nie wrzuciłem.
Jedno jest pewne będąc swego czasu młodym królem szos w swoim 205GTI zapierdalać owszem zapierdalało się, ale wystarczyło wejść tutaj pooglądać sekcje hard z wypadków, momentalnie ochota na KJS po wioskach znikała. 14 lat mam prawko ABC i 14 lat bezszkodowej jazdy, tak więc dziękuje Ci Sadisticzq. Trochę DOT4 wlałeś mi do tego łba Sorry za komentarz "odklejka" ale czułem taką potrzebę w końcu to napisać, no bo kiedy jak nie 12 lat po rejestracji?



Gratuluję, ja po 16 latach wrzuciłem swoje pierwsze tematy, sadistic również mnie nauczył jak przeżyć.
Zgłoś
Avatar
~Velture Wczoraj 19:15
Jestem ogólnie pod wrażeniem krótkiej drogi hamowania, jak na taki zestaw. Nawet jak na pusto jechał to i ok 14 ton będzie.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 19:48
I bardzo dobrze Sadistic uczy Sadistic szkoli
Muszę przyznać że też bardzo dużo się nauczyłem dzięki naszemu portalowi
Zgłoś
Avatar
vladok Wczoraj 20:06 1
Pimpekkurła napisał/a:

Ty tak na poważnie! Czy w chuja robisz!



Ściemnia. To znana historia, mały pokurcz dorósł i stanął na czele pewnego kraju nad Wiałą🤷‍♂️

[ Dodano: 2024-10-15, 20:07 ]
*Wisłą
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Wczoraj 20:25
Dualram napisał/a:

Dzięki Tobie żyję! Dziękuję i przepraszam za tamtą sytuację.



Chu ja tam. nawet nie zauwazyles.

[ Dodano 2024-10-15, 20:28 ]
dario259 napisał/a:

Oby tylko dzień, po takich wydarzeniach często ludzie mają traumę przez długi czas.



Prokurator przez 10 lat bedzie pukal do drzwi i mowil.. sluchaj, znalezlismy cos nowego! Mogles uruchomic 3 oko, isc do wrozki, albo dac na tace! Mogles miec sen ze chuj Ci wyskoczy. IDZIESz DO PAKI! Swiete krowy w polsce sa SWIETE!
Zgłoś
Avatar
Stej Dzisiaj 7:53 1
Przeżył, fratem nie trafił pod koło.

Zgłoś