18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Samobój?
vallar • Wczoraj 13:18
Gmina Liszki obok Krakowa. Typ zza czerwonej naczepy chyba czekał na dogodny moment, zakończył żywot. Jakość nagrania średnia, ale przynajmniej telefonem nie nagrywane.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 13:31 4
Ryzykowny ten samobój, jak gość był tak samo nieporadny jak ta żałosna akcja to nie dziwota, że chciał ze sobą skończyć.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 13:40 31
Zgłoś
Avatar
Erqti Wczoraj 13:48 11
Obie dłonie na wysokości piersi. Typowe dla oglądającego srajfona lub odmawiającego ostatni pacierz
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Wczoraj 14:12 10
Jak widać w Polsce kulturka. W Indiach czy innych ciapostanach przeważnie jadą dalej, bez zatrzymania.
Zgłoś
Avatar
witos90 Wczoraj 15:09 3
W internecie jest info, że to zwykły najebus i do tego niestety przeżył.
Zgłoś
Avatar
Espen Wczoraj 15:14 6
Ale szybciutko zatrzymał tę Scanię.
Zgłoś
Avatar
Jonnyvenom Wczoraj 15:23 1
I chuj dostawa będzie opóźniona , spedycja będzie pierdolisz że kierowcę obciąży kara i jeszcze na własną rękę będzie plastiki wymienial
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk Wczoraj 15:27
witos90 napisał/a:

W internecie jest info, że to zwykły najebus i do tego niestety przeżył.



Za to spierdolił dzień kierowcy tira.
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 15:32
telefon mial na bank w łapach
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Wczoraj 15:47 2
Kurwa, mialem keidys podobna akcje. Zima 2012.. wtedy byly jeszcze w polsce zimy, i byl nawet lod na drodze! Maly chuj z plecakiem, swoja droga plecakiem przeladowanym wiekszym od niego snuje sie po chodniku z lbem spuszczonym do ziemi. Mignal mi gdzies na chodniku.. A druga pizda, busem -skrzynia, z winda.. ustawil sie zaraz za! przejsciem i tak se stoi. No i ten maly chuj nie patrzac na nic wylazl mi zza tego busa. Gdybym nie widzial malego pokurcza chwile wczesniej i nie zaczalbym zwalniac do smiesznej predkosci. Odjebalbym to co wyzej. Zima! Bida! Opony kiepskie! Auto bez ABS. Napocilem sie by sie zatrzymac. A ta mala niedorozwinieta istota nawet nie zauwazyla.

[ Dodano: 2024-10-15, 15:48 ]
witos90 napisał/a:

W internecie jest info, że to zwykły najebus i do tego niestety przeżył.



Byl odpowiednio zmiekczony.
Zgłoś
Avatar
Dualram Wczoraj 15:50 4
KosmatyHui napisał/a:

Kurwa, mialem keidys podobna akcje. Zima 2012.. wtedy byly jeszcze w polsce zimy, i byl nawet lod na drodze! Maly chuj z plecakiem, swoja droga plecakiem przeladowanym wiekszym od niego snuje sie po chodniku z lbem spuszczonym do ziemi. Mignal mi gdzies na chodniku.. A druga pizda, busem -skrzynia, z winda.. ustawil sie zaraz za! przejsciem i tak se stoi. No i ten maly chuj nie patrzac na nic wylazl mi zza tego busa. Gdybym nie widzial malego pokurcza chwile wczesniej i nie zaczalbym zwalniac do smiesznej predkosci. Odjebalbym to co wyzej. Zima! Bida! Opony kiepskie! Auto bez ABS. Napocilem sie by sie zatrzymac. A ta mala niedorozwinieta istota nawet nie zauwazyla.



Dzięki Tobie żyję! Dziękuję i przepraszam za tamtą sytuację.
Zgłoś
Avatar
vallar Wczoraj 16:09
witos90 napisał/a:

W internecie jest info, że to zwykły najebus i do tego niestety przeżył.



Być może. Mój błąd nie zweryfikowałem do końca, oparłem się na infie "od kolegi co usłyszał od kolegi"
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła Wczoraj 16:11
Dualram napisał/a:

Dzięki Tobie żyję! Dziękuję i przepraszam za tamtą sytuację.



Ty tak na poważnie! Czy w chuja robisz!
Zgłoś
Avatar
vallar Wczoraj 16:21 4
Tak btw, trochę mi zajęło napisanie 1szego posta tak patrzę sobie z ciekawości i jestem tu od 2012, a jeszcze nigdy nic nie wrzuciłem.
Jedno jest pewne będąc swego czasu młodym królem szos w swoim 205GTI zapierdalać owszem zapierdalało się, ale wystarczyło wejść tutaj pooglądać sekcje hard z wypadków, momentalnie ochota na KJS po wioskach znikała. 14 lat mam prawko ABC i 14 lat bezszkodowej jazdy, tak więc dziękuje Ci Sadisticzq. Trochę DOT4 wlałeś mi do tego łba Sorry za komentarz "odklejka" ale czułem taką potrzebę w końcu to napisać, no bo kiedy jak nie 12 lat po rejestracji?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie