18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
o................n 2013-07-08, 17:03 3
Kiedyś była akcja w 71, że dziewczyna wlazła na dach 10-piętrowego bloku i skoczyła. Spadła idealnie na stojącego pod blokiem Malucha który dzięki komunistycznej karoserii najniższego sortu zamortyzował jej upadek i dziewczyna dostała tylko parę siniaków. 126p oczywiście do kasacji. Gówniara jest z rocznika 94' i chodziła do mojej gimbazy.

71 = Wrocław
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-08, 17:05 4
"Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"

Mieli w sumie farta, że nie skoczył, bo by im dupska pękły w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-07-08, 17:06
@KebabRemover

Dla nie ktoś kto chce popełnić samobójstwo jest jst kimś poniżej zwierzęcia, który tylko upadla się tym ze chce sie zabic.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-08, 17:08 1
@Lavo

Tak, zapewne by ich oskarżyli
Ja bym im jeszcze dał nagrodę prezesa ZUS
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-07-08, 17:09
4 piętro? ...prawie jak magik
Zgłoś
Avatar
dewey-18 2013-07-08, 17:13
ci gapie to prawdziwi ludzi-skurwiele
oczywiście piwko dla nich
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-07-08, 17:13 1
@KebabRemover, z 4 piętra to raczej marny samobójca, więc jak ktos już pisał chęć zwrócenia uwagi na siebie. Byli i tacy co z 10 piętra się nie zabijali, bo szczęśliwie wylądowali.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-07-08, 17:17
Niepisaną zasadą gazet było nie podejmowanie tematu samobójstw i prób samobójczych. Zwróćcie uwagę, że jedzcze do niedawna, w żadnej gazecie nie ma żadnych wzmianek na podobne tematy (wyjątkiem są osoby z pierwszych stron gazet). To smutne, że wraz z cięciami kosztów i wymianą kadr, etyka dziennikarska idzie do kosza.
Zgłoś
Avatar
LaYoN1980 2013-07-08, 17:33
trzy zastępy straży pożarnej i policja do jednego pajaca
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-08, 17:59
dostępny_nick napisał/a:

@KebabRemover, z 4 piętra to raczej marny samobójca, więc jak ktos już pisał chęć zwrócenia uwagi na siebie. Byli i tacy co z 10 piętra się nie zabijali, bo szczęśliwie wylądowali.



Wymyśl se własny avatar amatorze!
Zgłoś
Avatar
nie weszlo 2013-07-08, 18:09
O kurwa też bym śpiewał
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-07-08, 18:43
Przyznać się sadole, który tam był
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-07-08, 19:02 2
KebabRemover napisał/a:


Ja pierdolę, człowiek próbuje się zabić, jest na skraju załamania nerwowego a ci se jaja robią, co za skurwysyństwo. Utwierdzili mnie tylko w przekonaniu, że w takich ruderach nie żyją normalni ludzie, jebana patologia, dla mniej mniej wartościowi niż zwierzęta.



Ojj tam pierdolisz Ja jebłem śmiechem jak przeczytałem co krzyczeli, sadole pełną gębą
Poza tym jak już ktoś wspomniał, koleś jest idiotą chcącym zwrócić na siebie uwagę. Ew. jest idiotą, który chce się zabić W każdym razie nie żal mi tej jednostki
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-07-08, 19:12
slannesh napisał/a:

@KebabRemover

Dla nie ktoś kto chce popełnić samobójstwo jest jst kimś poniżej zwierzęcia, który tylko upadla się tym ze chce sie zabic.



Zgłoś
Avatar
Hempsmoker 2013-07-08, 19:50
vulthoom napisał/a:



Ty weź się puknij w łeb koleżko. Jakbyś miał chociaż trochę oleju w głowie to wiedziałbyś, że ten koleś nie chciał się zabić tylko zwrócić na siebie uwagę innych - prawdziwy samobójca z jajcami bierze pistolet i strzela sobie w łeb w środku lasu lub piwnicy - nie robi tego publicznie bo to sprawa intymna - kurwa!!! jak ja miałbym się zajebać to na pewno nie zwracałbym dupy wszystkim dookoła. Zresztą nie jestem aż tak pojebany, dlatego lecę teraz po browar i wam radzę to samo.

To masz jedno a ja też pójdę co będziesz kurwa sam pił...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie