18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-12-27, 13:09 3
Tępa baba. Baby i stare dziady to naprawdę ważny powód aby w Polsce był egzamin na prawo jazdy taki jaki jest, a może nawet jeszcze trudniejszy być powinien. Te dwie grupy społeczne trzeba od pojazdów silnikowych izolować jak tylko się da.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-12-27, 13:10 3
Ja pierdole taka nawet taczką nie powinna kierować
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-12-27, 13:18 2
Takiej tępocie to nawet strach kutasa do mordy dać bo złamie
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-12-27, 13:24
Sam mam automat i nie ogarniam jak można tego dokonać.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-12-27, 13:26 4
Rebeliant napisał/a:

Tępa baba. Baby i stare dziady to naprawdę ważny powód aby w Polsce był egzamin na prawo jazdy taki jaki jest, a może nawet jeszcze trudniejszy być powinien. Te dwie grupy społeczne trzeba od pojazdów silnikowych izolować jak tylko się da.



wole ten odsetek przyglupow z cyckami na drogach czy parkingu ktore kreca lewo i prawo bez ladu i skladu lub jadacych jak slimak od:
sebastianow wykletych w swoich karocach zapierdalajacych po osiedlach, strzelajacych z wydechu malosiurkowcow i przyklejonych do zderzaka kubicow...

a to jest wiekszoc niebezpiecznej glupoty na drogach
pomijam fakt ze wiekszosci facetow z nieznanych nauce przyczyn kiedy wsiadaja do auta zaczynaja rosnac jaja i mniemanie o sobie i kazdy kurwa staje sie alfą
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-12-27, 13:52
swampman napisał/a:

wole ten odsetek przyglupow z cyckami na drogach czy parkingu ktore kreca lewo i prawo bez ladu i skladu lub jadacych jak slimak od:
sebastianow wykletych w swoich karocach zapierdalajacych po osiedlach, strzelajacych z wydechu malosiurkowcow i przyklejonych do zderzaka kubicow...
a to jest wiekszoc niebezpiecznej glupoty na drogach
pomijam fakt ze wiekszosci facetow z nieznanych nauce przyczyn kiedy wsiadaja do auta zaczynaja rosnac jaja i mniemanie o sobie i kazdy kurwa staje sie alfą



Pajace w BMW i Audi są przewidywalni. Takie baby, a już tym bardziej stare dziady nie są przewidywalni.

Ale racja, pierdolony dres-czapeczka (patus) w burakowozie może wyskoczyć na czołówkę czy zmieść ludzi z przystanku, ale stare dziady i baby są w chuj liczniejsi na drogach, co czyni ich bardziej groźnymi kierującymi w kontekście statystycznym, choć zabijają rzadziej, są po prostu sprawcami wielu kolizji w mieście, bo nie potrafią jeździć zgodnie z przepisami.

Ciekawą karą dla piratów drogowych oraz formą testu dla kierowców młodych/początkujących, byłby skomunikowany z systemem tachograf z GPS, który by automatycznie wystawiał posiadaczom mandaty i odcinał trwale zapłon jak przypadków naruszeń byłoby zbyt dużo. Ogólnie jak samochody zaczną 24/7 wysyłać telemetrię, to skończy się piractwo i to nas czeka za jakieś 5-10 lat.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-12-27, 14:35 2


Rebeliant napisał/a:

Pajace w BMW i Audi są przewidywalni. Takie baby, a już tym bardziej stare dziady nie są przewidywalni.
Ale racja, pierdolony dres-czapeczka (patus) w burakowozie może wyskoczyć na czołówkę czy zmieść ludzi z przystanku, ale stare dziady i baby są w chuj liczniejsi na drogach, co czyni ich bardziej groźnymi kierującymi w kontekście statystycznym, choć zabijają rzadziej, są po prostu sprawcami wielu kolizji w mieście, bo nie potrafią jeździć zgodnie z przepisami.
Ciekawą karą dla piratów drogowych oraz formą testu dla kierowców młodych/początkujących, byłby skomunikowany z systemem tachograf z GPS, który by automatycznie wystawiał posiadaczom mandaty i odcinał trwale zapłon jak przypadków naruszeń byłoby zbyt dużo. Ogólnie jak samochody zaczną 24/7 wysyłać telemetrię, to skończy się piractwo i to nas czeka za jakieś 5-10 lat.



gratuluje tak dziecinnego i prostego rozumowania nie ma to jak myslec w chujowych stereotypach.
pajac= bmw albo audi.. i z gory zakladamy ze wiemy co odjebie

takie podejscie pelne uprzedzen wlasnie tez powoduje niepotrzebne napiecie i stres na drogach. skutki tego tez znamy.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-12-27, 14:38
zderzak z kartonu
Zgłoś
Avatar
Karamba_Polska 2020-12-27, 15:14
to pewnie ta sama
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-12-27, 15:25
swampman napisał/a:

gratuluje tak dziecinnego i prostego rozumowania nie ma to jak myslec w chujowych stereotypach.
pajac= bmw albo audi.. i z gory zakladamy ze wiemy co odjebie
takie podejscie pelne uprzedzen wlasnie tez powoduje niepotrzebne napiecie i stres na drogach. skutki tego tez znamy.



Dodam od siebie, ze sam mam beemke i co chwila na światłach jakiś pryszczaty albo opasły pajac w jakimś oplu czy innym szrocie próbuje się ze mną ścigać - ledwo pomarańczowe się zapali to rusza z kopyta. Ja oczywiście to olewam, bo miasto to nie tor wyścigowy, a poza tym doskonale wiem, ze mam w chuj szybsze auto I teraz pytanie - jeśli taki pajac wpadnie w poślizg i spowoduje wypadek swoim szrotem, to tez będzie wina beemiarza?
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-27, 15:52
swampman napisał/a:

gratuluje tak dziecinnego i prostego rozumowania nie ma to jak myslec w chujowych stereotypach.
pajac= bmw albo audi.. i z gory zakladamy ze wiemy co odjebie
takie podejscie pelne uprzedzen wlasnie tez powoduje niepotrzebne napiecie i stres na drogach. skutki tego tez znamy.



Lepiej nie wciągać się w jakieś głupie dyskusje z tym nieomylnym pajacem z kijem w dupie. Na siłę będzie się starał przekonać, że to on ma rację.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-12-27, 18:22
swampman napisał/a:

gratuluje tak dziecinnego i prostego rozumowania nie ma to jak myslec w chujowych stereotypach.
pajac= bmw albo audi.. i z gory zakladamy ze wiemy co odjebie
takie podejscie pelne uprzedzen wlasnie tez powoduje niepotrzebne napiecie i stres na drogach. skutki tego tez znamy.



To ty wkładasz mi te słowa w usta, a wcale ich nie wypowiedziałem. Nie fiksuj się tak. Nie każdy kierowca BMW czy Audi to pajac. Ni chuja nie da się mojej wypowiedzi tak zrozumieć, trzeba być głupkiem chyba.

Chodzi mi o tych pajaców, co piłują swe 15+ letnie auta premium na światłach, jeżdżą za agresywnie, non stop hamują, ale przede wszystkim często przekraczają dopuszczalną prędkość i to o więcej niż 10-20km/h, często "pod prawko" lub więcej. To ci są pajacami w Audi. Opisałem ich jako dresy-czapeczki (patusy), choć to nie opisuje wszystkich pajaców.

Wkleiłeś infografikę, która wyklucza stare dziady i baby. Kolizja to nie wypadek. Kolizja jest bez rannych, są jedynie straty materialne i ogrom zmarnowanego czasu, bo pizda czy zgred za kółkiem spierdolił swoim zachowaniem dzień jakiemuś kierowcy. Razem tworzą silną grupę sprawców zniszczenia mienia, ale małolaci wcale nie odstają.
Zgłoś
Avatar
qplam 2020-12-27, 20:25
W takich sytuacjach nasuwa mi się jedno pytanie. Czy kierowca myślał że nacisną hamulec i tak myśli że go coś udeżyło to wciska do spodu i zamyka oczy, czy o co w tym chodzi?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-12-27, 23:40
Rebeliant napisał/a:

To ty wkładasz mi te słowa w usta, a wcale ich nie wypowiedziałem. Nie fiksuj się tak. Nie każdy kierowca BMW czy Audi to pajac. Ni chuja nie da się mojej wypowiedzi tak zrozumieć, trzeba być głupkiem chyba.
Chodzi mi o tych pajaców, co piłują swe 15+ letnie auta premium na światłach, jeżdżą za agresywnie, non stop hamują, ale przede wszystkim często przekraczają dopuszczalną prędkość i to o więcej niż 10-20km/h, często "pod prawko" lub więcej. To ci są pajacami w Audi. Opisałem ich jako dresy-czapeczki (patusy), choć to nie opisuje wszystkich pajaców.
Wkleiłeś infografikę, która wyklucza stare dziady i baby. Kolizja to nie wypadek. Kolizja jest bez rannych, są jedynie straty materialne i ogrom zmarnowanego czasu, bo pizda czy zgred za kółkiem spierdolił swoim zachowaniem dzień jakiemuś kierowcy. Razem tworzą silną grupę sprawców zniszczenia mienia, ale małolaci wcale nie odstają.



"Pajace w BMW i Audi są przewidywalni."
myslisz stereotypowo wiec jesli nie to dodaj "niektorzy" albo "wiekszosc" albo chuj wie co
piszesz jak glupek wiec tak sie to odczytuje.

grafika nie wyklucza nikogo.
mysle ze na jej podstawie mozesz sobie wywnioskowac tez kolizje. idiotow nie brakuje w zadnej grupie wiekowej i kazdy ma gorszy dzien. a pierdolenie legend ze kierowca takiego czy srakiego auta od razu jest bardziej zjebany od innych swiadczy tylko o tym ktory to mowi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie