18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MgrMajster 2016-05-29, 15:20 20
Za śmierć ciapackich turasów brudasów zawsze browar!
Zgłoś
Avatar
saves 2016-05-29, 15:54
Wyklepią i wyślą do kuzynów w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
łysy_patriota 2016-05-29, 16:36
Podejrzewam że chwilę po akcji Kurdowie zostali zniszczeni przez jakąś hamerykańską rakietę z drona, szczerze powiedziawszy nawet mi ich nie żal, wojna między ciapakami jest zawsze dobra dla ogółu populacji.
Zgłoś
Avatar
K................k 2016-05-29, 16:38 3
Ladnie tam jest, lubie takie tereny.
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2016-05-29, 16:44 1
Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć
Zgłoś
Avatar
zorskel27 2016-05-29, 17:07 39
Cormacze napisał/a:

Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć



Kurdowie to te dobre ciapaki
Zgłoś
Avatar
altus140 2016-05-29, 17:08 12
[quote]Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć [/qouote]

Śmiem twierdzić że pierdolisz
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2016-05-29, 17:09
No i na chuj im te opancerzenie bylo?
Zgłoś
Avatar
w................s 2016-05-29, 18:19
Jedni i drudzy to wyznawcy islamu - w zasadzie to nie wszyscy ale co tam
Zgłoś
Avatar
KhorneFlakes 2016-05-29, 18:28 9
Kurdowie - dobre ciapaki, nieekstremistyczni islamiści chętnie współpracujący z innowiercami, walczą z ISIS
Turcja - wspomagają ISIS
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-29, 18:40 3
Oficjalnie: zaatakowano niewinnych, tureckich żołnierzy, którzy byli gwarantem pokoju w regionie.
Nieoficjalnie: wieźli pewnie broń dla ISIS.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2016-05-29, 18:43 1
oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-29, 18:59 12
łysy_patriota napisał/a:

Podejrzewam że chwilę po akcji Kurdowie zostali zniszczeni przez jakąś hamerykańską rakietę z drona, szczerze powiedziawszy nawet mi ich nie żal, wojna między ciapakami jest zawsze dobra dla ogółu populacji.



Pierdolisz głupoty. Kurdowie są wspierani przez amerykanów wbrew niezadowoleniu turasów, o czym możesz poczytać i zobaczyć zdjęcie amerykańskich komandosów z kurdyjskimi naszywkamina przyklad tutaj

SirMajkel napisał/a:

oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.



Siedź w tym swoim Wejherowie, wmawiaj sobie, że mieszkasz w Trójmieście i nie zabieraj głosu w sprawach, o których nie masz pojęcia. Nie jest tajemnicą, że wojnę domową w Syrii nakręcali m.in. turcy niechętni Assadowi, który jest przeciwny skrajnemu islamowi, jaki turasom się marzy w regionie i w Europie. To turcja sprzedawała broń ISIS za ropę, a Ruscy im rozjebali szlak przerzutowy. To turasom zależy na napływie imigrantów do UE, bo to islamizacja. Oni tak naprawdę nie powstrzymują imigrantów, tylko spowalniają ich przemarsz, żeby zachować pozory.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2016-05-29, 19:03 2
SirMajkel napisał/a:

oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.


Prawie z krzesła spadłem jak to zobaczyłem. Turcja blokuje imigrantów?! Największy szlak idzie przez Turcję ty (dopisz sobie sam).
Błagam! Zróbcie wreszcie jakiś obowiązek zdania testu na inteligencję, żeby móc się wypowiadać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie