18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kierowca wykonujący manewr skrętu w lewo nie dostosował swojej uwagi do warunków panujących na drodze i dokonał wyjechania przed pędzący motocykl tarasując mu drogę przez co kierowca jednośladu musiał uderzyć w samochód i wylądować na asfalcie koziołkowaniem.

Zgłoś
Avatar
Smalecdrobiowy 2017-07-07, 14:25 6
I chuj i dobrze . Skonczyło się zapierdalanie !
Zgłoś
Avatar
Kosed 2017-07-07, 16:07 4
Nie ma starego chińskiego przysłowia to i nie ma przejazdu
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-07, 16:33 2
Mieli dużo czasu, żeby zareagować, ale jak jadą na ślepo, to działa naturalna selekcja.
Zgłoś
Avatar
E................e 2017-07-07, 17:34 1
zajechanie się robi ? czy robi?
Zgłoś
Avatar
zenasek 2017-07-07, 19:28 7
Kurde jak jade motorkiem (sorki motocyklem i z naprzeciwka jest taki korek to mam caly czas wrazenie ze ktos mi wlasnie w taki sposob zajedzie droge. Zwalniam i lapa na hamulcu i jakos jeszcze zyje
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-07-08, 9:07 1
W prawdzie koleś z auta jest winny, no ale za skasowanie motopizdeczki zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2017-07-08, 9:08
To nie samochod to tico
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-07-08, 9:11
Pomijając winę kierującego samochodem - to niech nikt nie zaprzecza, że motocykliści są popierdoli.
Nie dość, że biedak zamiast kupić sobie samochód jak normalny człowiek - jeździ jakimś z zasady niebezpiecznym piździkiem - to nie dbając o siebie popierdala o wiele za dużo niż pozwalają przepisy ale i zdrowy rozsądek.
Życzę sobie aby w końcu każdego było stać na samochód i nie musiał upokarzać się jazdą motocyklem.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2017-07-08, 9:30
ten styl pisania jest tak wyjątkowy, że ja po pierwszym zdaniu już wiedział... ku...

fantastico wielkim poetą był...
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2017-07-08, 13:52
puszkociota winna, takich to od razu za usiłowanie zabójstwa... nie umiesz jezdzić puszką to jeździj autobusem...
Zgłoś