18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
kokos_123 2015-06-06, 21:26
marnotrawstwo benzyny, spalanie w wydechu, sprężarka w płomieniach, brak możliwości hamowania silnikiem, nielegalne na publicznych drogach w Polsce... Taa już zakładam ( ale przy wyścigach fajny bajer ) , ale znowu nie trzeba z tego korzystać zawsze, są układy które da się wyłączyć przyciskiem ( zależnie jak zbudujesz ), ale znowu przeglądu z tym nie przejdzie.
Zgłoś
Avatar
RmX 2015-06-06, 21:27 4
Araby też lubią jak coś wybucha i strzela

Zgłoś
Avatar
heinzzz 2015-06-06, 21:41
@kalium Strzelało się w 126p. ale tylko te modele co nie miały elektrozaworu w gaźniku. Jak ktoś miał wydech słabej jakości to potrafiło go rozerwać.
Zgłoś
Avatar
k................m 2015-06-06, 22:12
Elektrozawór biegu jałowego i tak każdy kumaty wypierdalał. Z nim też się dało strzelać. Rozerwać to przesada, wywalało na "zaprasowaniu". No chyba, że ktoś miał zgniłka.
Zgłoś
Avatar
tgdarek 2015-06-06, 22:23
"Auto na hamowni" nabiera głębszego sensu
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-06-06, 22:49
To nie jest takie fajne kurwa wszystko jest dobrze póki taki kutas nie jedzie obok ciebie, opuszczone szyby podczas jazdy i taki kutas jadąc równolegle nagle ot tak postanowi sobie przygazować na sprzęgle... miałem taki przypadek myślałem, że ciapackie ścierwo zamach zrobiło i wyjebałem napój z wrażenia, ale nie to tylko chuj w podrasowanym mitsubishi
Zgłoś
Avatar
healfwer 2015-06-06, 22:51
To to chuj. U mnie z Garbiego płomień na pół metra leciał
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2015-06-06, 22:54 1
Właśnie kurwa lepiej oglądać w słuchawkach! Miodzio
Zgłoś