18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ah Long to 6-letni chłopiec z Chin, który stracił rodziców chorych na AIDS. Urodził się z HIV, ale nawet jego 84-letnia babcia nie chce z nim zamieszkać, bo boi się zachorowania. Chłopiec mieszka sam w chacie rodziców w prowincji Guangxi, otrzymuje miesięcznie 70 juanów (około 10,50 dolarów) od rządu. Sąsiedzi także boją się HIV i nie pomagają chłopcu w ogóle. Jego jedynym przyjacielem jest jego pies…











Reszta zdjęć jak zawsze w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
kanapka 2011-02-03, 23:08 1
To jest syn Bear'a Grylls'a na koloniach
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2011-02-03, 23:33 21
jak tak niektóre komentarze czytam i się zastanawiam, czy ludzie są aż tak jebnięci, że nie odróżniają nieszczęścia ludzkiego od pojebanych amerykańców skaczących z 16 schodów na hulajnodze i pierdolą tak głupie komentarze, że nie dziwię się Hitlerowi, że zaczął wybijać żydów. Na jego miejscu zrobiłbym to samo w dzisiejszych czasach z połową użytkowników tego forum. Nie wiem czy chcecie być śmieszni czy jaki chuj, że pierdolicie "kiedy zje psa" nie no kurwa szkoda słów.

#edit bo się wkurwiłem
sadistic sadistickiem, ale kurwa jest różnica między nieszczęściem nic nie winnego dziecka a kretynami udającymi Jacassa'ów. Współczucie to ludzki odruch, wcale nie jesteście śmieszniejsi, fajniejsi a i pierdolonych piw nie dostaniecie więcej -.-'
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-02-03, 23:49 5
Chuj mnie, bez przeproszenia, obchodzi jakiś zasrany młody kitajec, który poprzez swojego pecha pożyje sobie jeszcze z 10 lat i zdechnie razem ze swoim kundlem.
Co jest kurwa z sadolem? Rok temu nie było tu tyle zjebów użalających się nad losem jednej jebanej jednostki, jednego zajebanego królika. Dobra kurwa, umrze mi matka, brat zachoruje na aids: mogę mieć deprechę tydzień, miesiąc... ale życie się kurwa toczy dalej a sam fakt że ktoś z mojej rodziny kopnie w kalendarz nie będzie obchodził 99.999999999999999999999999999999999% ludności ziemi.

Jesteście spierdolenni. Osobiście bym takiego zajebał dla przykładu, coby się broń boże nie próbował rozmnażać. A tych którzy będą pisać zjebane posty jak większość ciot w tym temacie zabiłbym jako kolejnych... cholera, że też nie mam takiego skilla w krasomóstwie jak hitler kiedy dochodził do władzy, bo byłoby lepiej w polsce...

Naprawdę kurwa robi wam to różnice, że 10 letni koleś po drugiej stronie kuli ziemskiej jakoś chroni się przed śmiercią? Bo mi kurwa nie, tak samo jak pierdoli mnie to, że w tej chwili gwałconych jest właśnie 15 kobiet (chociaż tu bym polemizował, bo wolałbym tam być...), czy zapierdalanych jest właśnie 10 psów.

Jebnijcie się w łeb. Albo lepiej "sobie".
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2011-02-03, 23:52 9
MCL napisał/a:

Chuj mnie, bez przeproszenia, obchodzi jakiś zasrany młody kitajec, który poprzez swojego pecha pożyje sobie jeszcze z 10 lat i zdechnie razem ze swoim kundlem.
Co jest kurwa z sadolem? Rok temu nie było tu tyle zjebów użalających się nad losem jednej jebanej jednostki, jednego zajebanego królika. Dobra kurwa, umrze mi matka, brat zachoruje na aids: mogę mieć deprechę tydzień, miesiąc... ale życie się kurwa toczy dalej a sam fakt że ktoś z mojej rodziny kopnie w kalendarz nie będzie obchodził 99.999999999999999999999999999999999% ludności ziemi.

Jesteście spierdolenni. Osobiście bym takiego zajebał dla przykładu, coby się broń boże nie próbował rozmnażać. A tych którzy będą pisać zjebane posty jak większość ciot w tym temacie zabiłbym jako kolejnych... cholera, że też nie mam takiego skilla w krasomóstwie jak hitler kiedy dochodził do władzy, bo byłoby lepiej w polsce...

Naprawdę kurwa robi wam to różnice, że 10 letni koleś po drugiej stronie kuli ziemskiej jakoś chroni się przed śmiercią? Bo mi kurwa nie, tak samo jak pierdoli mnie to, że w tej chwili gwałconych jest właśnie 15 kobiet (chociaż tu bym polemizował, bo wolałbym tam być...), czy zapierdalanych jest właśnie 10 psów.

Jebnijcie się w łeb. Albo lepiej "sobie".



ty no kurwa koleś to powiedz mi na chuj tu wchodzisz? siedź sobie na hardzie i oglądaj ludzi pod walcami i wal sobie przy tym, chuj mnie obchodzi kogo byś zajebała kogo nie, Twoja głowa poleciała by pierwsza. Wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-02-03, 23:52 1
@MCL
dobranoc
Zgłoś
Avatar
korooo 2011-02-03, 23:53
@dback
Masz księdza? kozak!
A co do tematu, to szkoda chłopaka, ale po takim nagłośnieniu sprawy to ktoś go pod skrzydła weźmie (oby nie tupolew), np. Angelina Jolie
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-02-04, 0:02 1
@astas

Bo lubię czarny humor a to raczej pod to podchodzi... patrz nazwę działu: Czarne fotki.

Spoko pierdolony hipokryto, obrażasz się że "chuj cię to obchodzi" a potem " twoja głowa by poleciała pierwsza". Naprawdę, za wujka adolfa nie było takich zjebów. Wykurwiaj spać bo jutro kartkówka z fizy gimnazjalisto... a przepraszam, polska b ma teraz ferie, psia mać :/ To idź ratować jakieś psy zabijane dla żartów w necie czy coś...
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2011-02-04, 0:08 1
MCL napisał/a:

@astas

Bo lubię czarny humor a to raczej pod to podchodzi... patrz nazwę działu: Czarne fotki.

Spoko pierdolony hipokryto, obrażasz się że "chuj cię to obchodzi" a potem " twoja głowa by poleciała pierwsza". Naprawdę, za wujka adolfa nie było takich zjebów. Wykurwiaj spać bo jutro kartkówka z fizy gimnazjalisto... a przepraszam, polska b ma teraz ferie, psia mać :/ To idź ratować jakieś psy zabijane dla żartów w necie czy coś...



psy bede ratował, ale Ciebie pomine, imho kurwa czarne fotki to nie znaczy, że mają być o tematyce czarnego humory włączy myślenie pierdolony komunisto
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-02-04, 0:17
wiesz, chciałem napisać " ta choroba to za to że bawi się jedzeniem(psem)" ale sobie odpuściłem. Nie spinaj się tak, bo jak na kogoś komu jest żal małego chińczyka dziwna jest to twoje odwołanie i pochwalanie holokaustu
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-02-04, 0:20
astas napisał/a:

psy bede ratował



A to ratuj, skoro nie masz własnego życia

astas napisał/a:

ale Ciebie oszczędzie



Dzięki ale ja sobie radzę w życiu. Nie potrzebuje pomocy gimnazjalisty z 4letnim doświadczeniem w pisaniu gównianych postów na forach
astas napisał/a:

imho kurwa czarne fotki to nie znaczy, że mają być o tematyce czarnego humory

astas napisał/a:

włączy myślenie pierdolony komunisto


"in my humble opinion"
"włącz myślenie"
Weź wykurwiaj już jebany hipokryto.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2011-02-04, 0:23
miedziak napisał/a:

wiesz, chciałem napisać " ta choroba to za to że bawi się jedzeniem(psem)" ale sobie odpuściłem. Nie spinaj się tak, bo jak na kogoś komu jest żal małego chińczyka dziwna jest to twoje odwołanie i pochwalanie holokaustu



a Holokaust nie odnosi się do prześladowań żydów w czasie II wojny światowej?

MCL napisał/a:



A to ratuj, skoro nie masz własnego życia

Dzięki ale ja sobie radzę w życiu. Nie potrzebuje pomocy gimnazjalisty z 4letnim doświadczeniem w pisaniu gównianych postów na forach

"in my humble opinion"
"włącz myślenie"
Weź wykurwiaj już jebany hipokryto.



zjesz mi proboszcza, bo jestem hipokrytą?

#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo do niczego nie prowadzi
Zgłoś
Avatar
drakula 2011-02-04, 0:29 2
Cytat:

olo nie kradnie, nie żebra, tylko sam sobie warzywa hoduje i łazi po drewno na opał. No kurwa nic mu nie można zarzucić,



A to, ze jest kolorowy?
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-02-04, 0:34
astas napisał/a:



#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo do niczego nie prowadzi


Powinno brzmieć
Cytat:

#edit
kończę tą kretyńską kłótnie, bo mama mi każe iść spać



astas napisał/a:

zjesz mi proboszcza, bo jestem hipokrytą?


Najpierw spalę twoją parafię, zgwałcę ci siostrę i matkę, zajebę ojca kilofem oraz sierpem, a następnie potnę na kawałki i ugotuje razem z twoim proboszczem i każe ci to zjeść. A potem wrzucę to wszystko na harda i zgarnę dziesiątki piw.
Zgłoś
Avatar
szpakms 2011-02-04, 0:34 2
MCL ja tam cie popieram to nie portal w ktorym ludzie sie uzalaja nad innymi..... jak chceceie to wlazcie na demoty i inne tego typu portale tu sie smieje z krzywdy innych i jak sama nazwa wskazuje to jest SADISTIC a nie wspułczucie.pl....................
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2011-02-04, 0:46
Cytat:

Najpierw spalę twoją parafię


proszę bardzo, jestem ateista

Cytat:

zgwałcę ci siostrę i matkę


nie mam siostry

Cytat:

zajebę ojca kilofem oraz sierpem


zdecyduj się -.,-'

Cytat:

a następnie potnę na kawałki i ugotuje razem z twoim proboszczem i każe ci to zjeść


i'm vegetarian

Cytat:

A potem wrzucę to wszystko na harda i zgarnę dziesiątki piw.


powodzenia życzę, nawet sam Ci dam pierwsze piwo

#
to tyle ode mnie, nie odpisuj już na ten post. ripostę w moim kierunku jebnij sobie w notatniku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie