18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Samokrytyka brudstockowiczów
M................i • 2015-07-22, 7:58
Zapytałem raz wyznawców Owsianki, co by powiedzieli, gdyby wprowadzić nieobowiązkowe podatki raz w roku, a dochód z nich poszedłby na chorych i potrzebujących, a w zamian zrobiłoby się podatnikom festiwal muzyki.
Odpowiedź?
"Co ty, to nigdy by się nie przyjęło, ludzie nie są tak głupi, przecież cała kasa z podatku poszłaby na festiwal."
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-07-23, 6:21 2
wy wszyscy tepi zjebani, niech i kurwa da 2 zl na kazda maszyne, dal wiecej niz wy kurwy dacie biednym badz potrzebujacym przez cale zycie
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-07-23, 7:30 2
Mam pyszny ból dupy, a o wierze nawet nie wspominałem.
Widać naprawdę mnie dupa boli, skoro mi się do dupy PiS przyczepił i jeszcze kurwa księża
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-07-23, 7:49 7
MCMerci napisał/a:

Gimbowyznawcy owsianki powoli się zbierają z bólem odbyta


Już dawno temu to zaobserwowałem, i na podstawie obserwacji udało mi się sformułować naukową definicję zjawiska, które dźwięcznie nazwałem paradoksem gimbusa
Wspomniane zjawisko występuje w momencie, gdy osoba wyzywająca innych od gimbusów sama jest gimbusem lub absolwentem gimnazjum... To takie słodkie
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-07-23, 8:48 2
@up a ty to chyba konia bijesz, bo od czerwca tu w chuj wszelkiego lewactwa z gimbazy, które należy wyjebać stąd, bo już nawet na hardzie nie ma normalnych rzeczy.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2015-07-23, 10:03 6
Wracając do tematu fundacji, to przede wszystkim WOŚP i Caritas to dwie zupełnie różne sprawy.

Caritas daje pomoc najbiedniejszym, którzy nie mają co jeść czy w co się ubrać (inna sprawa, że przynajmniej część z nich jakby chciała to by się jakoś tam utrzymała, ale to nie wina Caritasu). To jest pomoc taka do szybkiego przejedzenia.
WOŚP kupuje sprzęt szpitalom często ratując życie lub zdrowie dzieci (głównie), co wiąże się z pomocą dostarczoną raz na całe życie, gdzie potem otrzymujemy (w większości przypadków) obywatela płacącego później podatki i pracującego (no i pewnie będzie się odwdzięczał tego typu organizacjom)

Obydwie organizacje są dobre, ale jeśli popatrzeć tak czysto materialistycznie, to Caritas pozwala jakoś egzystować jednostkom mniej zaradnym, za to WOŚP ratuje wszystkich, i biednych i bogatych. Oczywiście nie mówię że któraś jest zła, ale osobiście więcej daję na WOŚP niż na Caritas, bo np. widzę kto z mojej okolicy korzysta z pomocy Caritasu najbardziej.

A ta historyjka co wcześniej wkleiłeś to zabawna miała być? Mnie tego typu gówna (poza nielicznymi wyjątkami) przestały bawić po pierwszym tygodniu swojej megapopularności (niezależnie od opisywanej postaci), bo są po prostu durne. Na pewno nie skłamałeś z wiekiem?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-07-23, 10:49 4
MCMerci napisał/a:

@up a ty to chyba konia bijesz, bo od czerwca tu w chuj wszelkiego lewactwa z gimbazy, które należy wyjebać stąd, bo już nawet na hardzie nie ma normalnych rzeczy.


Mogę zacząć od ciebie
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-07-23, 11:36 1
@up rusz dupę do roboty leniu, a nie groź porządnym userom.
Zobacz ile mam browców a ile mają lewackie gimbotrolle.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2015-07-23, 11:54 1
Kaczorowy napisał/a:

@up "haracz" kurwaaaa bo mi oczy jebli ! A poza tym masz rację



nie wierzę... nie wierzę że napisałem to przez ch..... kurwa nie wierzę
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2015-07-23, 12:36 7
MCMerci napisał/a:

@up rusz dupę do roboty leniu, a nie groź porządnym userom.
Zobacz ile mam browców a ile mają lewackie gimbotrolle.



We łbie Ci się chwilowo popierdoliło, czy masz tak zawsze?
Zaprawdę powiadam Ci, zanim odpowiesz mocno się zastanów co napisać.
Zgłoś
Avatar
i................y 2015-07-23, 12:40 3
@MCMerci: Lewacki gimbotroll melduje się. Mam prawie 2× więcej piw od Ciebie. Dalej chcesz skakać?
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2015-07-23, 12:40 3
Oczywiście najwięcej do powiedzenia w sprawie ma rocznik 1995, honorowy darczyńca jak mniemam.
Zgłoś
Avatar
szyszka_stg12 2015-07-23, 12:43 1
a może by tak zbudować bombę jądrową i zmieść ten cały brudfestiwal ?? zgłaszam się na ochotnika do konstruowania
Zgłoś