18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
requ 2013-07-06, 15:38 15
chyba tylko idioci myślą, że nie dostali by shoota :
Zgłoś
Avatar
h................9 2013-07-06, 15:42
potrzymaj mi piwo
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-06, 15:52 30
requ napisał/a:

chyba tylko idioci myślą, że nie dostali by shoota :


Przecież każdy uzbrojony typ potulnie pozwoli sobie wpierdolić, nawet trzymając cię na muszce. Specjalnie nawet podejdzie do ciebie, żebyś mógł go złapać, zamiast celować z odległości metra czy dwóch. Co ty, filmów nie oglądasz?
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-07-06, 15:57
Nie no ale motyw dobry. Gość myśli, że się poddajesz, podejdzie żeby finałową plombę założyć, albo portfel i telefon zabrać i nagle 'traci grunt pod nogami'. Dobre - piwko leci.
Zgłoś
Avatar
Jurbek 2013-07-06, 15:59
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
BongMan 2013-07-06, 16:33 10
No kurwa, człowieku Nie trzeba być specjalistą, wystarczy mieć mózg.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-07-06, 16:50 6
mógł mu zrobic laske dla niepoznaki
Zgłoś
Avatar
Aldous 2013-07-06, 16:59 6
Bongman, requ spoko, tylko że komandosi czy jednostki specjalne szkolone są tak, żeby poradzić sobie w każdej sytuacji (na przykład takiej jak ta), więc jak ktoś ich tego uczy to pewnie nie dlatego że fajnie wygląda tylko dlatego, że dobrze wyszkolony człowiek obezwładni tym sposobem napastnika. Wierz mi że ludzie którzy szkolą komandosów to nie internetowi specjaliści od hedszotów co mają problem zrobić skłon do przodu, tylko tacy co prawdopodobnie niejedną taką akcje sprawdzili już na polu bitwy. Gdyby takie chwyty nie miały sensu po prostu nikt by tego żołnierzy nie uczył. Bo po co.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-07-06, 17:39
tak, tak jak kumpel celuje ci z palca w głowę to wszystko można zrobić.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2013-07-06, 17:50 2
Bongman, nasz alfa i omega, co wie wszystko o motoryzacji, sztukach walki, wierze, a przede wszystkim chyba o dowcipach. W dupie byłeś i gówno widziałeś Bonguś, to nie są chwyty z filmów tylko z ćwiczeń wojskowych, a tam się takich rzeczy nie uczy dla picu. W ogóle byłeś kiedyś w jakiejś służbie mundurowej, tam też Cię nie uczyli niczego? Pewnie nie, bo wg Ciebie najprostszy przerzut przez ramię jest wymyślony na potrzeby filmów :<
A co do rozstrzelań z odległości kilku centymetrów to zapraszam czasem na harda, już kilka takich tam było z odległości kilku centymetrów od czoła.
Zgłoś
Avatar
k................q 2013-07-06, 18:03
nie zeby cos, ale w momencie jak on lapie za bron i wyskakuje to ma lufe na wysokosci piersi...
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-06, 18:03
fajne przyda mi sie
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-07-06, 18:06
Nagły wysyp ekspertów. Wiedziałem.
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-07-06, 18:07
nosz kurwa, mówiłem bratu żeby naszych wspólnych filmików ze szkoleń na neta nie wrzucał.... no ja pierdole..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie