18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Schiza
Jarema_W • 2023-04-26, 22:54
Po kolejnej kłótni z sąsiadką dziadyga chce się zemścić na niej podpalając jej męża i dziecko.
Na szczęście dla obu starzec nie zdążył odpalić palnika, którego miał w drugiej ręce, a jedynie zmoczył ich obficie benzyną, bo tatuś w porę zgadił mu światło.
Policja postawiła zarzut usiłowania morderstwa.

Zgłoś
Avatar
m................l 2023-04-26, 23:01 24
Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył.
Zgłoś
Avatar
vengo 2023-04-26, 23:07 37
Kurwa, uwielbiam takie happyendy, choć jednak odrobinę czuję niedosyt.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-04-27, 1:08 16
minimango.pl napisał/a:

Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył.



W tym zjebanym świecie, w którym komuniści robią kurwę z elementarnej logiki, Twój pojebany scenariusz ma szansę się spełnić.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-04-27, 4:27 2
Manolito666 napisał/a:

W tym zjebanym świecie, w którym komuniści robią kurwę z elementarnej logiki, Twój pojebany scenariusz ma szansę się spełnić.



Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.
Zgłoś
Avatar
Rafafik 2023-04-27, 5:42
Ale bym poskakał po żebrach i przez przypadek podpalił tego zjeba za karę. Oczywiście przed tym bym się przebrał i darmozjada odstawił do domu.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-04-27, 6:36
35i napisał/a:

Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.



Że co kurwa?
Zgłoś
Avatar
jebacruskiescierwo 2023-04-27, 7:09 2
Bambrych napisał/a:

Że co kurwa?



Chodzi oczywiście o żydostwo
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2023-04-27, 8:56
Zabić to za mało. Ja bym mu połamał na miejscu rączki i nóżki, a żeby skurwiel leżał miesiącami jeszcze w szpitalu i cierpiał, a gdyby się zagoiło powtórka z rozrywki.
Zgłoś
Avatar
Jarema_W 2023-04-27, 12:03 6
35i napisał/a:

Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.



Piszemy "żymianie" gdy chodzi o żydów.

Zgłoś
Avatar
35i 2023-04-27, 15:25 3
Jarema_W napisał/a:

Piszemy "żymianie" gdy chodzi o żydów.



Sorry za ten błąd ortograficzny, ale słownik i takie tam.

Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2023-04-27, 19:33
minimango.pl napisał/a:

Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył.



Jakieś źródło? Bo aż nie chce mi się wierzyć w taki absurd, żeby ojciec w obronie dziecka, gdzie musi działać szybko, bo odpalenie ognia = po nim i jego dziecku.

Przecież to dziadek powinien dostać usiłowanie i ja myślę że tak właśnie było. Wszyscy łyknęli bez źródła, że nie?!
Zgłoś
Avatar
Jarema_W 2023-04-27, 19:51 2
TwistedPsycho napisał/a:

Jakieś źródło? Bo aż nie chce mi się wierzyć w taki absurd, żeby ojciec w obronie dziecka, gdzie musi działać szybko, bo odpalenie ognia = po nim i jego dziecku.
Przecież to dziadek powinien dostać usiłowanie i ja myślę że tak właśnie było. Wszyscy łyknęli bez źródła, że nie?!



Mój błąd że nie dopisałem, ale już mi nogi zdrętwiały od siedzenia na kiblu.
Wg notatki przy filmie to stary dostał zarzut usiłowania morderstwa.
To Chiny, a nie Polska czy UE.
Zgłoś
Avatar
JasiekSadisti 2023-04-28, 9:32
Mógł go chuja podpalić jak już go uśpił.
Zgłoś