18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Angel 2012-08-03, 21:47
to czekamy
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2012-08-03, 21:59 43
























































































Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-08-03, 22:08
I jak tu nie dać piwka:)
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2012-08-03, 22:13
KiecolPB, no to polecam pozostałe moje tematy
Zgłoś
Avatar
Cavaleria 2012-08-03, 22:36
Nie powiem ciekawe, a widział ktoś na zdjęciach plakatu dwóch myjących się panów(wiem czemu się myją razem nie trzeba tłumaczyć)?
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-08-03, 22:55
ciekaw jestem co to za pomarańczowe kwadraciki na ostatnim zdjęciu
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-08-03, 23:03
Być może IPR albo IPP?
Zgłoś
Avatar
Naesse 2012-08-03, 23:53 3
Faaaaajne Chciałabym, żeby i u mnie w mieście takie cuda były...
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-08-04, 0:19
Cavaleria gdzie ty ten plakat widzisz?
Zgłoś
Avatar
Wojcieslaw16 2012-08-04, 1:00
ciekawe, ciekawe a masz może jakieś dobre ujęcia z czarnobyla?
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2012-08-04, 1:01 12
Zavebe napisał/a:

ciekaw jestem co to za pomarańczowe kwadraciki na ostatnim zdjęciu


Zgłoś
Avatar
orfevsz 2012-08-04, 1:27
Zavebe napisał/a:

ciekaw jestem co to za pomarańczowe kwadraciki na ostatnim zdjęciu


Mydło.
Zgłoś
Avatar
Nadir1 2012-08-04, 3:40 17
Nawet nie zdajemy sobie sprawy (ja też - żeby nie było) ile takich miejsc znajduje się pod naszymi stopami zajmując się zupełnie "przyziemnymi" miejscami. Wiem, że w samym moim mieście rodzinnym (<50 tys.) znajdują się kilometry podziemnych schronów. Byłem szczerze zadziwiony kiedy sprawdzałem ich trasy, zaczynające się i kończące w punktach "strategicznych" takich jak okolice wejść szpitala czy podziemia kościołów. Niestety większość z nich została zasypana (przynajmniej przy wejściach), bo nikt po wojnie ich nie "remontował" więc teoretycznie groziły zawaleniem, a ponadto często służyły jako składowiska broni. Tak czy inaczej - temat bardzo interesujący, schrony które są dostępne do "zwiedzania" są dla zainteresowanych osób żywą historią. Bo nic nie dzieje się (buduje~kopie) bez przyczyny, w tych korytarzach ludzie ratowali swoje życia, budowali je po to żebyśmy my mogli żyć, być Polakami, mieć własne państwo, rozmawiać we własnym języku i mieć historię której nikt nie jest w stanie nam zabrać (oczywiście mówię o polskich schronach, a to że temat jest o ruskim schronie to "wina" autora, bo polskie wcale gorsze nie są ).
Ale niestety, mało kto potrafi docenić to co się ma, póki się tego nie straci. I nawet pomijając cały burdel dzisiejszych czasów, jestem dumny z bycia Polakiem (nie tylko ze względu na schrony ).
I jakkolwiek ta wypowiedź by nie pasowała do klimatu tego forum, mam nadzieję że są ludzie podzielający moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-08-04, 10:31
2 fotka... mają tam internet

PS. W Rosji pod każdą większą szkołą,kinem,teatrem,szpitalem itp obowiązkowo jest schron. O ile budowali za czasów CCCP, czyli prawie wszystkie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie