18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
adam_małysz_bejbe 2013-06-12, 17:52
Z miasta łodzi ten złodziej pochodzi.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-06-12, 18:10
Przy północnym wjeździe do Łodzi mają nawet gustowne chałupy z drewna, ale nie są pokryte strzechą, lecz azbestem (technologia idzie na przód).
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-06-12, 18:59 1
Stec_91 napisał/a:

Miałem to wstawić

Genialny moment z Ajlawiu
Zgłoś
Avatar
Sebax06 2013-06-12, 20:30
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-12, 20:35
Jako osoba, która od strony zawodowej powiem wam czemu tak jest. Otóż ścieżki rowerowe wykonuje się 'przy okazji', gdy realizuje się jakąś przebudowę drogi. Jeżeli dotyczy ona niewielkiego odcinka to tychodzą takie rzeczy, ale w założeniu ta ścieżka pewnie będzie miała swoją kontynuację. Gorzej, ze może się to wydarzyć za 15 lat...
Zgłoś
Avatar
arthovv 2013-06-12, 21:42
A czego spodziewaliście się za 4 milony złotych? Cieszmy się że miłościwie panujący rząd chociaż tyle robi...
Zgłoś
Avatar
klema 2013-06-12, 21:51
Rok temu jechałem do siebie, do rodzinnego miasta na wesele. A że miałem na to dużo czasu to wyjechałem po imprezie o 6 rano z Poznania ... Nie ma co się za dużo rozpisywać ... obudziłem się w Łodzi kaliskiej właśnie, 200 km od chaty Przygody po pijaku to kpina
Na wesele się spóźniłem, ale co przeżyłem !
Zgłoś
Avatar
kris172 2013-06-12, 22:49 1
"Skąd jesteś mała?
Z miasta Łodzi.
Jak się pierdolisz, to nic nie szkodzi!"



Zgłoś
Avatar
Dupstein 2013-06-13, 0:01
W Wałbrzychu koło mojego domu zbudowali niedawno ścieżkę rowerową o długości ok. 2m, ale przetrwała tylko kilka dni (zdjęli znak żeby wstydu nie robić).
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-06-13, 3:12
Łódź jak Łódź. Ostatnio byłem i kilka faktów ode mnie:
- ZAJEBISTA komunikacja miejska. Zazdroszczę.
- Długo stoi się na światłach
- Kibole Widzewa którzy 20.04.2013r., którzy wybiegli około 30 osobową grupą z tramwaju i biegli na dworzec PKS Łódź Kaliska - niemal prosto na mnie wystraszyli mnie tak że ja pierdolę.

Ale i tak tam wrócę za rok zapewne. Tam najbliżej odbywa się konwent (Dni Japońskie).
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2013-06-13, 15:19 1
A ja lubię Łódź. Trzeba ją poznać. Nie ma tu stada gołębi i turystów, jest sporo historycznych miejsc, które warto odwiedzić. A zamieszkać na Karolewie lub Retkini, a nie trzymać się Bałut.
Zgłoś
Avatar
Lostblesss 2013-06-13, 18:31
Stec_91 napisał/a:



co to za film?
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-06-13, 23:47 1
Łódź jest pięknym i uroczym miastem, choć niestety mocno zaniedbanym przez kolejne ekipy. Nigdy nie zrozumiem tego wszechobecnego hejtu na nią.
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-06-14, 7:16
caban1908 napisał/a:

@up
zajebista? jak nie było tej kurwy zdanowskiej jako prezydent miasta to była lepsza bo częściej kursowała, tylko że z kolei mieliśmy prezydenta który dłużej był w israelu niż w Łodzi. Światła to prawda, bo miasto się powoli korkuje co raz bardziej, a żydzewiaków to jebać w dupsko bo płaczą że łks jest dotowany przez miasto, a prywatny a widzew posiada prywatnego właściciela a mimo to dostali 170 mln na rozbudowe stadionu.

Porównaj sobie Twoje MPK do MZK u mnie. MZK nie dojeżdżają wszędzie, są raz na GODZINĘ, spóźniają się lub przyjeżdżają za wcześnie, są zatłoczone tak że nie ma czym oddychać. Nie ma tramwajów ani PKP. Ale znowu u nas całe miasto jest w ścieżkach rowerowych. Wsiadam na rower i za 15 - 20 minut jestem w drugim końcu miasta. Nawet na wieś 20km od miasta dojadę ścieżką, z reguły w idealnym stanie (kostka chodnikowa).
Zgłoś