18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a................h 2019-04-11, 7:51 6
Lewak tokarz sabotował na produkcji.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-11, 7:52
@up zrobił lewy gwint
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-04-11, 8:04
Ciekawe jak tam jego palce
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-04-11, 8:07 1

strzelba prawdopodobnie jest w porządku tylko ładują ja nieodpowiednio dużą amunicją
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-04-11, 9:25
Można załadować dużą amunicją do strzelby?
Zgłoś
Avatar
mikolab1891 2019-04-11, 10:37 4
Naważka za duża względem ścianki grubości strzelby/karabinu rozerwaniem skutkuje...
Zgłoś
Avatar
Gilera1231 2019-04-11, 11:13
Mogło mu łeb rozerwać a na końcu ptak srać
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2019-04-11, 12:24 2
niekoniecznie, wystarczy, że lufa była niedrożna
Zgłoś
Avatar
gcze 2019-04-11, 13:22
Stawiam raczej na głupotę strzelca.
Zgłoś
Avatar
Matmer 2019-04-11, 13:34
BajecznyKrzysztof napisał/a:

niekoniecznie, wystarczy, że lufa była niedrożna



100% racji, ja tak uszkodziłem dubeltówkę iża, nie do tego stopnia ale jedną lufe rozdymało.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-04-11, 13:55
Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno kurwa nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozjebała się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-04-11, 14:26 5
Katie napisał/a:

Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno kurwa nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozjebała się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.



Zgłoś
Avatar
matek87 2019-04-11, 15:01
Może w lufie był korek od wina na sznurku?
Trochę się na tym znam nie to ci wszyscy pseudo znawcy broni tutaj
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-04-11, 16:24 4
Efekt strzelania prochem bezdymnym w karabinie czarnoprochowym
Albo
Tzw. Squib Load

Cytat:


Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno kurwa nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozjebała się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.


Kretyn... no poprostu kurwa kretyn.

Rozumiesz baranie patentowany że taka sytuacja może się zdarzyć z tysiąca powodów ?
Zwykła rurka hydrauliczna 1/2 cala o ściance 2mm wystarcza żęby prawidłowo odstrzelić z niej amunicję 12Gauge (nie ważne czy śrutową czy breneka...
Problem polega na tym że energia wystrzału łądunku nie znalazła ujścia we właściwym kierunku.
Tutaj jestem bardziej niż przekonany że problem dotyczył zatkanej lufy ...a nie lufy z papieru.
Nawet tłumik zrobiony z przeźroczystego plastiku jest w stanie wytrzymać energię strzału z .308WIN... jeżeli wylot nie jest zatkany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie