18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sędzia który sądził w sprawie Biedronia za użycie przemocy wobec policji nie skazał go po dziś dzień, sądził również sprawę przeciwko Mariuszowi Z. który ubliżał policjantowi:

"Ty k..., psie je... Ja jestem patriotą, a ty kim jesteś?"

Jak się domyślacie ów człowiek za obrazę policji został już skazany.



Pełen artykuł pod linkiem: śedzia o podwójnej moralności
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-15, 15:11 16
Ruli,

Nie skazali Biedronia bo więzienie to ma być kara a nie przyjemność.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2013-11-15, 15:22 1
casimus napisał/a:

Jebać Biedronia!!!



mocne słowa...
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-11-15, 15:22
Ja widzę dwa rozwiązania takowych sytuacji. Jedno to 7,62 mm, a drugie 12,7.
Zgłoś
Avatar
fdM 2013-11-15, 15:30 1
Generalnie straszna pokazówka, 3 miesiące bezwzględnego więzienia + grzywna 1000zł za obrazę funkcjonariusza? Wysoko.. Takie wyroki rzadko padają nawet przy cięższych przestępstwach... (np. policjant który skopał uczestnika marszu dostał zawiasy).
Zgłoś
Avatar
zajebiaszczynick 2013-11-15, 15:38
zgnij sam śmieciu, gdybyś w ten sposób napisał o tym pseudo sędzi, to ta, a nie o zasrańcu który prawdopodobnie się napierdolił i zbyt nie ogarniał co nawija
Zgłoś
Avatar
Smuggler1920 2013-11-15, 15:49 1
McMenel ... tak wiemy, że wolisz biedronia z oczywistych powodów
Zgłoś
Avatar
homonto 2013-11-15, 15:51
Ta, tylko ten pseudo patriota jak to "McMenel" powiedział oddał by życie za kraj, a kurwą możesz nazywać tego chójogniota biedronia.
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2013-11-15, 15:58 4
McMenel napisał/a:

I dobrze. Kurwa niech ta pseudo patriotyczna kurwa zgnije w więzieniu.


Co ty kurwa bredzisz, w dupie sie pojebało? Stary był w zomo czy co? Życzysz zgnicia w więzieniu komuś kto obraził policjanta? Ja sam bym te kurwy wszystkie w więzieniu posadził za to jak nieumiejętnie i niereprezentacyjnie wypełniają swoje zasrane zadanie utrzymywania porządku, a ty komuś kto zaledwie ich obraził słownie, nazywasz pseudo patriotyczną kurwą? Tak cie to boli że w dniu święta narodowego ludziom chce się wyjść na ulicę i zrobić coś w kierunku spalenia na stosie tego całego skorumpowanego rządu? To rozbiegnij się i pierdolnij z barana w ścianę, a nie wypisujesz farmazony.
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-11-15, 16:10 11
Widzę że sadistic powoli z portalu dla sadoli zmienia się w portal dla internetowych kiboli i "patriotów", którzy by wszystkich zabijali i napierdalali, ale niestety nie mogą bo siedzą przed PC i wylewają swoje żale w internecie. Przykre, mam nadzieję, że w końcu ktoś z tym całym bydłem w kominiarkach zrobi porządek.
I na koniec - najzabawniejsze jest to, że gdy ktoś tylko skrytykuje tych niszczących Święto Niepodległości imbecyli od razu nazywany jest lewakiem Szkoda mi Was, jak widać system jest daleki od doskonałości i zawiódł na etapie edukacji (o Waszych rodzicach nie wspominam, bo nikt normalny takiej patolki by nie wychował). Pozostaje liczyć, że kiedyś przestaniecie kozaczyć w internecie, wyjdziecie na ulicę i system penitencjarny się Wami zaopiekuje

Cytat:

Ja sam bym te kurwy wszystkie w więzieniu posadził za to jak nieumiejętnie i niereprezentacyjnie wypełniają swoje zasrane zadanie utrzymywania porządku, a ty komuś kto zaledwie ich obraził słownie, nazywasz pseudo patriotyczną kurwą? Tak cie to boli że w dniu święta narodowego ludziom chce się wyjść na ulicę i zrobić coś w kierunku spalenia na stosie tego całego skorumpowanego rządu?


Każdy, kto w Święto Niepodległości wyszedł na ulicę w kominiarce celem "wyszumienia się" jest pseudopatriotyczną kurwą, jak to McMenel ujął. Chcesz sadzać ludzi w więzieniu i zmienić kraj? Załóż partię polityczną, zmobilizuj elektorat i rządź, o ile Twoja marna osoba jest zdolna do czegoś innego niż bluzgi w internecie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-11-15, 16:17 2
Jak czytam komentarze, to widzę że praktycznie nikt nie rozumie, że nie chodzi o to że łysy dostał wyrok a pedał nie. Mogłoby być odwrotnie i w moim odczuciu byłoby równie chujowo.

Problemem są podwójne standardy. Tak długo jak będą równi i równiejsi - tak długo chuja się w tym kraju zmieni.
Zgłoś
Avatar
Juhc_Satuk 2013-11-15, 16:25
Powinni ich obu zamknąć w jednej celi.
Zgłoś
Avatar
tetrahydrooo 2013-11-15, 16:25
McMenel. Aż sobie konto na sadisticu pierdolnąłem aby uraczyć Cię browarkiem (bądź co bądź wirtualny ale chuj, mam dobre intencje). Natomiast co do komentarza xqwzsa, stary nie wiem jak Ty ale mnie mega boli, że w dniu święta Niepodległości ludzie pardon bydło, które mianuje się patriotami rozpierdala wszystko w zasięgu wzroku. Ni chuja nie potrafię pojąć jak rozjebanie komuś samochodu, wybicie szyby, wyrwanie drzewka ma wpłynąć na "zrobienie czegoś w kierunku spalenia na stosie tego całego skorumpowanego rządu" pierdolisz jak potłuczony. Konsekwencje ponoszą uczciwie pracujący ludzie - a to koszt wstawienia nowej szyby, mechanika/lakiernika etc. W jednym przyznam Ci rację policja "nieumiejętnie i niereprezentacyjnie wypełniają swoje zasrane zadanie utrzymywania porządku" poniekąd to nie ich wina że nie otrzymali pozwolenia na korzystanie z ostrej amunicji przeciwko tym jebanym zwierzętom, które mianuje się patriotami, przy czym posługując się tym terminem "zwierze" obrażam zwierzęta za co z tego miejsca serdecznie je przepraszam. Więc przeanalizuj sobie to co napisałeś, zainteresuj się jak wygląda praca policjanta, zajrzyj do słownika na definicje patriotyzmu po czym "rozbiegnij się i pierdolnij z barana w ścianę" aby Ci się utrwaliło. Amen
Zgłoś
Avatar
typo 2013-11-15, 16:55
Ja jebie - Biedroń to ciota. Chuja by zrobił policjantowi, zresztą ten jego atak to śmiechu warte było.

Ten typ jakbyś mu powiedział, że jest debilem a nie patriotą to byś skończył w butelką na łbie, albo kostką brukową w zębach.
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2013-11-15, 17:16
tetrahydrooo napisał/a:

McMenel. Aż sobie konto na sadisticu pierdolnąłem aby uraczyć Cię browarkiem (bądź co bądź wirtualny ale chuj, mam dobre intencje). Natomiast co do komentarza xqwzsa, stary nie wiem jak Ty ale mnie mega boli, że w dniu święta Niepodległości ludzie pardon bydło, które mianuje się patriotami rozpierdala wszystko w zasięgu wzroku. Ni chuja nie potrafię pojąć jak rozjebanie komuś samochodu, wybicie szyby, wyrwanie drzewka ma wpłynąć na "zrobienie czegoś w kierunku spalenia na stosie tego całego skorumpowanego rządu" pierdolisz jak potłuczony. Konsekwencje ponoszą uczciwie pracujący ludzie - a to koszt wstawienia nowej szyby, mechanika/lakiernika etc. W jednym przyznam Ci rację policja "nieumiejętnie i niereprezentacyjnie wypełniają swoje zasrane zadanie utrzymywania porządku" poniekąd to nie ich wina że nie otrzymali pozwolenia na korzystanie z ostrej amunicji przeciwko tym jebanym zwierzętom, które mianuje się patriotami, przy czym posługując się tym terminem "zwierze" obrażam zwierzęta za co z tego miejsca serdecznie je przepraszam. Więc przeanalizuj sobie to co napisałeś, zainteresuj się jak wygląda praca policjanta, zajrzyj do słownika na definicje patriotyzmu po czym "rozbiegnij się i pierdolnij z barana w ścianę" aby Ci się utrwaliło. Amen


Widze że Twój obraz Marszu Niepodległości kończy się na tym co transmitowane było w tvn24. Sam nie toleruje bydła rozpierdalającego wszystko co spotka na drodze, ale tacy debile zawsze byli, i zawsze będą, i trzeba się pogodzić z tym że w każdym społeczeństwie są jednostki wybitnie niedojebane, jedyne co można zrobić to napierdalać takich, bo zamykać i karmić za nasze pieniądze to głupota. Mimo to, tego skazanego gościa NIE zatrzymano za rozpierdalanie wszystkiego w koło, palenie tęczy, napierdalanie policjantów, a za to, że słownie obraził policjanta(którzy zresztą na Marszu obrażani byli na każdym kroku), co według mnie nie jest jednoznaczne z mianowaniem go 'pseudo patriotyczną kurwą'. Również jak ty nie toleruje takiego bydła, ale dla twojej wiadomości, to bydło stanowiło jedynie mały odsetek ludzi będących na Marszu, o których już się niestety nie mówi, a którzy własnie robią coś w 'tym kierunku'.

A co do policji, i tego że nie dostali pozwolenia na użycie ostrej amunicji: No kurwa, bez przesady, żeby grupa policjantów, w pełni wyposażonych w pałki, gaz, i wyszkolonych, nie umiała sobie poradzić bez używania ostrej amunicji z grupką (nie chcąc nikogo obrażać) łysych gówniarzy spod bloku.

Slipak napisał/a:


Każdy, kto w Święto Niepodległości wyszedł na ulicę w kominiarce celem "wyszumienia się" jest pseudopatriotyczną kurwą, jak to McMenel ujął. Chcesz sadzać ludzi w więzieniu i zmienić kraj? Załóż partię polityczną, zmobilizuj elektorat i rządź, o ile Twoja marna osoba jest zdolna do czegoś innego niż bluzgi w internecie.


twoja w chuj marna osoba myli fakty.
McMenel nie ujął tak tego, tylko nazwał tak tego skazanego gościa, a skąd ty kurwa mać wiesz że on "wyszedł na ulicę w kominiarce celem "wyszumienia się"" a nie po prostu uczestniczył w Marszu podczas którego za bardzo pojechał któremuś policjantowi któremu się to nie spodobało? Wcale tego gościa nie bronie, bo jeśli też był częścią bydła to chuj mu w dupe, ale co jeśli nie był? Czemu kogoś kto nazywa się patriotą od razu z góry mianuje się pseudo patriotą, zakłada kominiarkę i zarzuca podpalenie tęczy?
Zgłoś
Avatar
kishon 2013-11-15, 17:21
brakuje tylko żeby oskarżony na rozprawę przyszedł zapewne w swojej ulubionej koszulce JP 100%
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie