18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Sędzia który sądził w sprawie Biedronia za użycie przemocy wobec policji nie skazał go po dziś dzień, sądził również sprawę przeciwko Mariuszowi Z. który ubliżał policjantowi:

"Ty k..., psie je... Ja jestem patriotą, a ty kim jesteś?"

Jak się domyślacie ów człowiek za obrazę policji został już skazany.



Pełen artykuł pod linkiem: śedzia o podwójnej moralności
Zgłoś
Avatar
daszek888 2013-11-15, 18:14
kurwa,jeden z drugim powinni w jednej celi siedzieć.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-11-15, 19:08
Nie wiem czy zauważyliście ale w prawe oczko mu na komendzie pizneli.
Zgłoś
Avatar
kaczus1993 2013-11-15, 19:15
"I dobrze. k***a niech ta pseudo patriotyczna k***a zgnije w więzieniu." Kurwą to ty jesteś i chuj Ci na imie.
Zgłoś
Avatar
Slipak 2013-11-15, 20:04
Cytat:

twoja w chuj marna osoba myli fakty.
McMenel nie ujął tak tego, tylko nazwał tak tego skazanego gościa, a skąd ty kurwa mać wiesz że on "wyszedł na ulicę w kominiarce celem "wyszumienia się"" a nie po prostu uczestniczył w Marszu podczas którego za bardzo pojechał któremuś policjantowi któremu się to nie spodobało? Wcale tego gościa nie bronie, bo jeśli też był częścią bydła to chuj mu w dupe, ale co jeśli nie był? Czemu kogoś kto nazywa się patriotą od razu z góry mianuje się pseudo patriotą, zakłada kominiarkę i zarzuca podpalenie tęczy?



Wszyscy wycieracie sobie gębę Polską i patriotyzmem.
Nie mam pojęcia w jaki sposób ktoś maszerujący i świętujący niepodległość może zwyzywać policjanta. Wytłumacz mi proszę, idziesz i świętujesz, krzycz sobie nawet "Wielka Polska", widzisz stojącego niedaleko policjanta i naturalnym, patriotycznym odruchem jest zwyzywanie go? Nie bądź śmieszny.

Poza tym jak ktoś wcześniej pisał - spójrz na Biedronia i na tego "patriotę", inne światy.
Z tego co ogarniałem proces Biedronia ciągle trwa, nie jestem pewien czy to nie sprawa tych szybkich sądów i szybszych wyroków dla wandali.
W ogóle dziwnym jest to, że większość broniących tego pana nie potrafi sformułować nawet poprawnego zdania, lecą same "kurwy" i "chuje". Nie chce mi się już śledzić tego tematu, bo poziom większości wypowiedzi jest przerażająco niski.
Zgłoś
Avatar
ZaCk1231 2013-11-15, 20:35
McMenel napisał/a:

I dobrze. Kurwa niech ta pseudo patriotyczna kurwa zgnije w więzieniu.



Milcz tępe dziecko z gimnazjum co sie masłuchał od kolegow starszych. Sądy maja byc niezawisłe ale to slowo ktore prawodpodobnie poznasz dopiero w liceum.

W usa podczas procesów powołują się na inne wyroki dzięki czemu precedensy tego typu są ukracane.
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-11-15, 21:10
państwo policyjne jasny przekaz urzędnicy państwowi to święta krowy którym nie wolno ubliżać tym bardziej ruszać
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-11-15, 22:20 1
Narodowiec to gorzej niz pedal wiec wyrok jest zrozumialy. Bicie narodowcow powinno byc legalne.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-15, 22:57
xqwzsa napisał/a:


Co ty kurwa bredzisz, w dupie sie pojebało? Stary był w zomo czy co? Życzysz zgnicia w więzieniu komuś kto obraził policjanta? Ja sam bym te kurwy wszystkie w więzieniu posadził za to jak nieumiejętnie i niereprezentacyjnie wypełniają swoje zasrane zadanie utrzymywania porządku, a ty komuś kto zaledwie ich obraził słownie, nazywasz pseudo patriotyczną kurwą? Tak cie to boli że w dniu święta narodowego ludziom chce się wyjść na ulicę i zrobić coś w kierunku spalenia na stosie tego całego skorumpowanego rządu? To rozbiegnij się i pierdolnij z barana w ścianę, a nie wypisujesz farmazony.


pseudopatriotyczna kurwa bo chyba niedosłyszałes
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-16, 12:13
casimus napisał/a:

Jebać Biedronia!!!



Obawiam się, że on tego właśnie chce
Zgłoś
Avatar
robson101 2013-11-16, 15:00
ja nie wiem czy wy naprawdę nie widzicie tutaj subtelnej różnicy
Zgłoś