18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne


Cytat:

Scena jak z amerykańskiego filmu miała miejsce podczas rozprawy generała Czesława Kiszczaka. Grupa osób na czele z Adamem Słomką obrzuciła tortem sędzię Sądu Okręgowego w Warszawie Annę Wielgolewską.
Miała ona zdecydować, czy zawiesić proces byłego szefa MSW Czesława Kiszczaka za przyczynienie się do śmierci dziewięciu górników z kopalni "Wujek" w 1981 roku. Powodem zawieszenia procesu miał być zły stan zdrowia Kiszczaka.

W środę miało dojść do przesłuchania dwojga psychiatrów, którzy uznali, że zdrowie 88-letniego Kiszczaka nie pozwala na sądzenie go po raz piąty w tej sprawie.

Gdy sędzia ogłosiła, że przesłuchanie biegłych odbędzie się - tak jak zawsze w tego typu sprawie - przy drzwiach zamkniętych, obecna w sali jako publiczność grupa z Adamem Słomką na czele zaprotestowała, głośno wyrażając niepochlebne dla sądu opinie. (poleciały hasła "Na Białoruś" i " Zgłaszam sprzeciw! Jak to zbrodniarzy stanu wojennego w Polsce po tylu latach, żaden sąd nie jest w stanie rozliczyć !!" ... nagranie głosu jest załączone do art. do którego podałem link na dole)

Wielgolewska ogłosiła wtedy przerwę w posiedzeniu. Gdy wychodziła z sali, jeden z mężczyzn zaatakował ją tortem z bitą śmietaną. Sędzia dostała tortem w głowę, bita śmietana ochlapała też jedną z dziennikarek.

Zarządzono przerwę w posiedzeniu.
Doszło do przestępstwa ataku na funkcjonariusza publicznego wykonującego swe obowiązki.





Zdjęcie:
Od lewej: byli internowani Janusz Fatyga, Zygmunt Miernik który rzucił tortem w sędzię oraz Adam Słomka... W pudełku, gwóźdź programu - Tort

teraz czekamy na wyrok skazujący na dożywotnie więzienie dla rzucającego tortem !!

ps. jak ktoś znajdzie filmik to niech "dorzuci" do tematu..

ave Sadole swoją drogą ładnie wykonany HeadShot

art: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/859627,Skandal-na-procesie-Kiszczaka-Sedzia-zaatakowana-tortem

większa galeria zdjęć: http://fakty.interia.pl/slideshow/galerie,iId,1140098,iAId,82966,iSort,#1140092

..
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-05, 18:29 8
Nie lepiej palnąć kiszczakowi w łeb niż rzucać tortem w sędziego? Znając nasze prawo, za znieważenie dostanie więcej niż za ewentualne zabójstwo
Zgłoś
Avatar
mres666 2013-06-05, 18:34 85
tu macie nagranie video

do dupy ze z tvn
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-06-05, 18:34
Z początku pomyślałem o czymś innym niż tort... Jest źle, jest coraz gorzej
Zgłoś
Avatar
plagiat 2013-06-05, 18:43
Szkoda tortu :/
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-05, 18:44 17
Prawidłowo. Zdrajcy zbrodniarze zyja jak bohaterowie i nie mozna ich osadzic, bo rodziny komuchow obsadzaja sady i inne urzedy. Skurwysynstwo.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-06-05, 18:45 57
pisage napisał/a:

ale wy jesteście głupi. Za jedną decyzję ktoś ją obrzuci tortem, a za odmienną dostanie kamieniem. Może więzienie dla rzucającego nie jest najlepszym pomysłem, ale powinien dostać 500 godzin prac społecznych. Do wyrobienia w pół roku.
Zrozumcie, że sędziowie w Polsce mają ograniczone pole manewru przez skomplikowane przepisy. Jestem za osądzeniem przywódców PRL, ale w cywilizowany sposób, a takie bydlęce zachowanie nie pomaga.



Policz sobie od kiedy mamy "Wolno Polskie", a kiedy miał incydent. To jest kurwa skandal, że po tylu latach Ci ludzie nadal nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności.
Ty mówisz o "cywilizowanym sposobie osądzania", a oni Ci kurwa przyklaskują - bo dobrze wiedzą że nic im się nie zrobi.
Już kurwa nawet tych jebanych manekinów nie skazują na śmieszne wyroki, ja pierdole. Co za kraj!
Tylu agentów z PRLu jest u władzy, mają salony, telewizje (TVN), gazety, sądy etc. a kurwa ludzie dają sobie pluć na mordę i wrzeszczą na inny, którzy choć "twarze" PRL chcą skazać..

Cirion napisał/a:

Skończone chamidło z tego kolesia, mam nadzieje że za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego pójdzie do pierdla, gdzie koledzy spod celi zrobią mu z dupy schyłek PRL.



Tyle lat czekali na wyrok dla swoich oprawców, dziesiątki lat minęły, a oni nadal słyszą tylko o "wolności dla oprawców". Mam nadzieje że znajdziesz się w podobnej sytuacji, powiedzmy: Zabili ci część rodziny i paru najlepszych kolegów, a Ciebie pobili, żeś skończył w szpitalu na parę miesięcy. Oczywiście zgaszasz sprawę na Policje i do sądu. Sprawa w sądzie ciągnie się powiedzmy 20 lat. Chcę dla Ciebie takiego wydarzenia, byś mógł zaprezentować swoją postawę, Panie Nie-Chamidło!

A co do schyłku PRLu w dupie, to ty masz w głowie taki schyłek.

Cirion napisał/a:

A tak btw to jak trzeba mieć przegrane życie, żeby chodzić do sądu i krzyczeć "na Białorus?"... - normalny człowiek w takich godzinach pracuje



Przegrane życie to ty masz, oszczymurze. Tym ludziom nie dorastasz nawet do brudu pod podeszwo buta, czerwony padalcu.

I jeszcze jedno, spójrz na zdjęcie i domyśl się czy Ci ludzie nie są przypadkiem na emeryturze..
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-06-05, 18:47 12
Cytat:

A tak btw to jak trzeba mieć przegrane życie, żeby chodzić do sądu i krzyczeć "na Białorus?"... - normalny człowiek w takich godzinach pracuje



brak słów
więc tylko:

Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-05, 18:50 3
Dobrze, że rzucił tym tortem, bo po jego brzuchu wnoszę, iż dobrze, że go nie zjadł. Wystarczy mu
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-06-05, 18:53 3
Kto ma choć mgliste pojęcie o historii skomentuje wyroki POLSKICH NIEZAWISŁYCH SĄDÓW w jeden sposób. W normalnym państwie nie czekano by aż te dziadygi poumierają tylko dowaliło by się odpowiedni wyroki i pozawieszało ich wykonywanie ze względu na stan zdrowia tych zbrodniarzy. Symbol by był.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-05, 19:14
Piłsudskiego trzeba.... bez względu na wiek by ich wszystkich do obozów pozamykał
Zgłoś
Avatar
Sychu154 2013-06-05, 19:15
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
Zgłoś
Avatar
e................y 2013-06-05, 19:16
Gówniarzeria i tyle. Zgotowali narodowi ten "dobrobyt" a sami tortami rzucają.
Zgłoś
Avatar
Gromir 2013-06-05, 19:20
Jaki ZONK xD czytam sobie Sadola, a tu zaczynają o tym samym w fucktach gadać xD
Zgłoś
Avatar
volden 2013-06-05, 19:22
To ja tylko dodam że fajna kicia na pierwszym zdjęciu (ta po prawej stronie)
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-05, 19:23 4
Jedyny sprawiedliwy proces jaki powinien spotkac ludzi reprezentujacych dawny system, oraz politykow ktorym ujawniono by kombinowanie w obecnym systemie. Oczywiscie majatek tych ludzi i rodzin powiazanych powinno sie zabrac i albo sprywatyzowac albo czerpac dochody a zyski przeznaczyc na naprawe szkod spowodowanych ich dzialalnoscia.


Tutaj egzekucja SSmanow przez amerykanow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie