18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Sejmowy
dnr • 2013-08-20, 0:10
Poseł PISu zajebuje dowcipem. Następuje ból dupy lewaków.

Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-20, 9:38 1
I na kogo tu kurwa glosować jak od prawej do lewej hipokryzja się leje strumieniami... Formuje się nowa siła polityczna pod tytułem Ruch Narodowy, bardzo mi się podobają wypowiedzi Bosaka ale to jest jeden człowiek a oszołomów tam też nie brakuje więc głos tam też raczej nie poleci. Chyba pierwszy raz nie pójdę świadomie na wybory.
Zgłoś
Avatar
enFuego 2013-08-20, 10:20 1
i na to idą nasze pieniądze, aż serce się raduje...
równie dobrze można by tam wrzucić 100 murzynów i oglądać żarciki typu
"your mama is so fat..."
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-08-20, 10:21 1
A ja mam pytanie kurwa, KTO KURWA, głosował na tę pi**ę Biodronia i komucha Grodzkiego? KTO dał GŁOS na tych Panów? Jakim prawem oni są w sejmie, jakim prawem oni cokolwiek reprezentują? Jak na razie oni prezentują biedę umysłową Ruchu Palikota.

JEDNO OKRĘGOWE MANDATY WYBORCZE KURWA!

Tylko poseł, wybrany z danego okręgu ma prawo zasiadać w sejmie, nie partie decydują kto się tam znajduje, tylko KURWA WYBORY! A wszystkie partie i sejmiki i inne chujowizny, komitywy, powinny być ZDELEGALIZOWANE POD KARĄ ŚMIERCI! RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ! Nie podoba się wyborcą twoja postawa i głosowania? Przychodzi termin wyborów dostajesz od społeczeństwa miotłę i szmatę do zapierdalania w Biedronce, jako konserwator powierzchni gładkich, a nie siedzisz po 20 lat w sejmie (jak np. Tusk, Kaczyński, Pawlak itd. itp.) i gówno wnosisz! TE SAME MORDY SIEDZĄ NA TYCH SAMYCH STOŁKACH OD 1989 ROKU! MOGLI BY JUŻ Z ŁASKI SWOJEJ STAMTĄD WY-PIER-DA-LAĆ!!!

Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-20, 10:23 1
Nie ma to jak kłócić się za pieniądze biednych podatników. Jaki kraj, tacy politycy.
polakami powinien rządzić inny naród, bo sami nie nadają się do tego.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-20, 10:36
Jak małe dzieci kurwa jeden drugiego straszy i woła tego wyżej o pomoc... jak w przedszkolu "proszę pani a on mnie zaczepia"
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-20, 10:36
Aha czyli tym zajmuje się poseł...
Zgłoś
Avatar
fiszer 2013-08-20, 10:38
idiots idiots everywhere
rzucił "sucharem" bo biedroń zaczął o partnerskich relacjach ze zwierzętami..
zamiast spinać zwieracze powinien zastanowić się czy to co powiedział brzmi normalnie
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2013-08-20, 10:39
i oni kurwa nami rządzą, 10 na sali bo reszta na wakacjach i zamiast coś pożytecznego robić to jak dzieci w podstawówce docinają sobie jeden przez drugiego, no ja pierdole
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-20, 10:51
DuckDodgers napisał/a:

I na kogo tu kurwa glosować jak od prawej do lewej hipokryzja się leje strumieniami... Formuje się nowa siła polityczna pod tytułem Ruch Narodowy, bardzo mi się podobają wypowiedzi Bosaka ale to jest jeden człowiek a oszołomów tam też nie brakuje więc głos tam też raczej nie poleci. Chyba pierwszy raz nie pójdę świadomie na wybory.


Nie żartuj RN to nic innego i nic nowego. W Polsce polityka to Biznes. RN to kolejna próba nachapania się kosztem populizmu. Rzucą kilkoma ładnymi hasłami wejdą do sejmu i nagle okaże się iż nic się nie zmienia. Czemu ?? Bo to nie leży w ich interesach. Przez "ich" mam na myśli wszystkich którzy zasiadają w ławach sejmowych. Żadna nowa partia nic nie zmieni. Problemem nie jest ideowość czy program problemem jest sam system. Brak odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Ty jako pracownik jeżeli coś spierdolisz wylatujesz i jeszcze karzą ci za straty płacić z własnej kieszeni. Zaś kiedy poseł coś spierdoli uśmiecha się ładnie i mówi że nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-08-20, 10:56 1
Nosz kurwa każda ich sekunda spędzona tam nasz kosztuje tysiące złotych, a te tępe chuje będą dyskutować czy porównywanie pedałów do zoofilów jest na miejscu. Wysadzić ten okrągły cyrk w pizdu.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-20, 11:05
defcon1 właśnie wygrałeś w corocznej loterii nagrodę w postaci wizyty panów z ABW.
Zgłoś
Avatar
Z................L 2013-08-20, 12:49
Ja pierdole jak dzieci w przedszkolu
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-08-20, 13:20
"Panie marszałku proszę zareagować".

I Pan Marszałek powinien zareagować. Powinien powiedzieć "Siadaj na dupsku pedale, Suski ma rację"
Zgłoś
Avatar
TheLucjanno 2013-08-20, 13:55
lewaki to siusiaki
Zgłoś
Avatar
LubiePlacki84 2013-08-20, 13:56
Ale ten biedroń to pedał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie