18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Sejmowy
dnr • 2013-08-20, 0:10
Poseł PISu zajebuje dowcipem. Następuje ból dupy lewaków.

Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-08-20, 1:53
Arab94 napisał/a:

Hahahahahaha
,,Porównywanie tego ze związkami partnerskimi jest nie na miejscu"
Najciekawsze jest to, że bulwersują się Ci od Palikota.
Nie lubię PiSu , ale kiedy Palikot śmiał się ze zmarłych pod Smoleńskiem wtedy było ok i wszystkich zbulwersowanych także wyśmiewał.
Skoro kiedy naśmiewacie się ze zmarłych, z osób wierzących to tamci nie mają prawa się bulwersować bo wtedy nazywacie ich ciemnotą a jak was obraża to jest źle?
Trochę dystansu - sami tak do innych mówicie to i do was można.
Panie Palikot , Panie Grodzka i Pani Biedroń polecam ten specyfik


wtedy był ból dupy u tej "zdrowej" tkanki kato-narodowej...ale kto by tam pamiętał...

dnr napisał/a:



Co to ma wspólnego z tematem? Czy sądzisz, że jesteśmy wyżej, bo dopuszczamy pedałów do głosu? Mi się bardzo podoba ustawa rosyjska, mogą sobie żyć jak normalni ludzie i walić w dupsko w swoich 4 ścianach, ale od mediów i polityk won. Co kwalifikuje takiego biedronia do bycia posłem? On tylko gada o pedalstwie właściwie, o wymyślonych problemach 1% społeczeństwa. Tak samo grodzkie, jest w sejmie, bo zmieniło płeć, a tak naprawdę to stary komuch Krzychu Bęgowski... i kto tu jest wyżej intelektualnie, jak my takie twory posiadamy w sejmie?


np. to że jako 1/360 reprezentuje mniej niż 1% społeczeństwa?
w złej komunistycznej szkole uczono, że demokracja to reprezentacja ludu i lud wybiera swoich przedstawicieli...no ale to było w komunistycznej szkole, teraz jest wolna polska...
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-20, 2:00 7
@up ,problem w tym, że oni mówią właściwie TYLKO o tym, i nie mają żadnych kwalifikacji aby być w sejmie, decydować o ustawach, gospodarce. No wiem że lud ich wybrał, i dlatego śmiem twierdzić, że ten lud na najwyższym poziomie intelektualnym nie jest.

Idąc twoim tokiem rozumowanie, jest w Polsce ileśtam % ateistów, weźmy proporcjonalną ilość posłów, którymi będę ludzie gadający TYLKO o tym, i nie mający pojęcia o niczym innym, i tak z innymi grupami. Sejm przerodziłby się w miejsce kompletnie jałowych i nieznaczących dla państwa dyskusji. Bezrobocie rośnie, wzrost gospodarczy maleje, ale mówmy o tym, co mogą a czego nie mogą robić faceci wielbiący odbyt innych facetów...

Trudno mi sobie wyobrazić jakim trzeba być ścierwem intelektualnym aby głosować na palikoty, partię zajmującą się tylko nieistotnymi dla kraju aspektami społecznymi garstki odmieńców, i wabiącą tępy elektorat obietnicami legalizacji trawy.
Zgłoś
Avatar
alanbdf 2013-08-20, 2:21
komedia w tym sejmie
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-08-20, 2:25 1
A wyjebać ich wszystkich na zbity ryj i zatrudnić specjalistów.

ps. jestem lewakiem
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-08-20, 2:28
jebać lewackie ścierwa, hitler to by wiedział co z nimi zrobić
Zgłoś
Avatar
Uprzejmy 2013-08-20, 2:30
Jak tak patrze na te komentarze to zastanawia mnie co się dzieje w główce standardowego bezmózga, - leming to chyba synonim - gdy widzi taką sytuację. "Dojebać PiS", czy "dojebać pedałom"...
Zgłoś
Avatar
Dusz 2013-08-20, 2:31
Kurwa do roboty!
Zgłoś
Avatar
motos8 2013-08-20, 2:51 4
Uważam, że zachowanie pana posła Biedronia jest skandaliczne - jak można być takim zoofilofobem?! Składam wniosek do Komisji Etyki.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-08-20, 3:06
Przecież pis to też lewacy
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-08-20, 4:57
Polska jest za cienka na arenie międzynarodowej żeby iść w ślady Rosji, a raczej Putina. A szkoda ;(
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-08-20, 5:03 1
Ja pierdole, co my za gówno w tym sejmie mamy... tępe to jak skurwysyn. No ale ameryki nie odkryłem.
Zgłoś
Avatar
zdun 2013-08-20, 7:36 1
chciałem zaznaczyć że duże grono wyborców Palikota to młodzież podjadana legalizacja marihuany itp..
widzą taki obraz, jak również inny posło-posłanek może następnym razem polska młodzież będzie bardzie rozważa decydując o swojej przyszłości.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-20, 8:23
Cóż inteligencja w PiS widać w najwyższej formie. Pierdolnąć takiego suchara że kurwa Sahara wydaje się lasem tropikalnym. Jakbym coś takiego zrobił to popełniłbym publiczne seppuku.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2013-08-20, 8:42
Noszku*wa!! Czym oni się zajmują?!?! Ręce mi opadają jak oglądam obrady i zamiast robić coś konstruktywnego ciągle leją wode, pie*dolą farmazole, mydlą oczy... Jak coś takiego może się dziać w demokratycznym kraju???
Zgłoś
Avatar
6gexidge 2013-08-20, 9:36 1
Ja pierdolę... za nasze pieniądze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie