18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
alfto 2011-09-16, 1:14 2


Czemu na sadolu jest z dnia na dzień coraz więcej takiego gówna ?

Co to w ogóle ma kurwa być? ja wiem że najwięcej użytkowników jest w wieku gimbusów, ale no kurwa?!



aha, czy sadol jest teraz jakąś częścią grupy WP czy coś w tym stylu? bo niebieski nick tego typa mówi tylko tylu, że tu już lepiej nie będzie...
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2011-09-16, 1:49
Earth napisał/a:



No ta, dla mnie pełnoletność to ukończenie 18 lat.

A dojrzałość psychiczna to zupełnie coś innego, ale nie jestem twoją mamą od tłumaczenia takich rzeczy.

No i zgadza się, 2 lata - tyle, że ja się z tym nie wywyższam



Dobra skoncz ten temat rzeka i nie pierdol tyle , bo sam zaczeles.

EOT
Zgłoś
Avatar
klonklon88 2011-09-16, 6:49
Sadolowej napinki część Kolejna... widze chłopcy nie strzepali bo mama weszla do pokoju i trzeba sie wyladowac...

Rozumiem ze ktos stwierdza ze jest chujowe czy slabe albo nie wiem ale jak ktos pierdoli ze mu zajebie albo zaraz zabije albo cokolwiek innego to po prostu torba mi sie marszczy i pękają nadgarstki... Ogarnąć DOWNA!
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2011-09-16, 11:47
Zostań na jutubie czy na tej stronie bo tutaj nikt tego nie chce.

tosiewytnie, link referencyjny w podpisie jest niezgodny z regulaminem!
Zgłoś
Avatar
wujekbielu 2011-09-16, 13:19
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
~tip.top 2011-09-16, 14:00 3
wujekbielu napisał/a:

ah uwielbiam wasze komentarze ciśnijcie mi ciśnijcie piweczka dostaniecie buahaha


a Ty dostaniesz bana za multikonto i się skończy rumakowanie.
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-09-16, 17:38
wujekbielu napisał/a:

AUTOR POSTU OTRZYMAL OSTRZEZENIE


d(-_-)b~ napisał/a:


a Ty dostaniesz bana za multikonto i się skończy rumakowanie.


zaiste cieta riposta
chyle czola

Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-16, 18:40
Darki, jak nie masz nic sensownego do napisania, to się nie udzielaj, bo tylko debila z siebie robisz
Zgłoś
Avatar
D................i 2011-09-16, 19:37
No tak troche przesadzilem brzmi troche sarkastycznie poprostu podba mi sie ze kolega wszczynajacy napinki w koncu otrzymal kare (w sumie propsy powinny isc do Nostrego z tego co widze)
Co do filmiku to nie warto tego nawet komentowac wystarczy wcisnac KIT W sumie lepiej jakby komentarze byly zablokowane przy tego typu filmikach bo pod kazdym jest i bedzie to samo... napinki
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-09-17, 0:30
Pierdolicie kurwa. Juz nie mogę milczeć na ten temat. Skoro tak kurwa nienawidzicie wujka Biela to po chuj to oglądacie? Widzicie chyba tytuł zanim włączycie film, nie? Powinno być: "-Sekswizja?-aha, to nie oglądam" i lecisz do następnego tematu...ale jest inaczej: "-Sekswizja?-aha, to obejrzę a potem zjebie Biela, ze pedał, ze próbuje być śmieszny...wyjdę na twardziela co przychodzi na sadola żeby rozkładające się trupy oglądać i nic poza tym." no, i kurwa rzekłem. I to nawet nie dlatego, ze specjalnie przepadam za wujkiem i ekipa z tosiewytnie tylko dlatego ze sam decydujesz co chcesz ogladac. Nie podoba się coś to wypierdalać gównarzeria. To sadistic a nie masochistic.
Zgłoś
Avatar
klonklon88 2011-09-17, 7:39
Gdzie jest dawny Sadistic ja sie pytam?
Zgłoś