18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Póhó 2011-09-15, 11:07 69
Tydzień bez "Sekswizji" to tydzień wymarzony!
Zgłoś
Avatar
c................i 2011-09-15, 11:11 1
Bóg jest okropny czasami -,-
Zgłoś
Avatar
z................k 2011-09-15, 11:15 2
Ten program stał się tak żałosny, że nawet nie chce mi się z niego śmiać.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-15, 11:19
ciunki napisał/a:

Bóg jest okropny czasami -,-



Aj tam, troszkę dziwnie po przebudzeniu wyglądał jak się nie uczesał. Teraz ma za krótkie włosy.
Zgłoś
Avatar
bigi1991 2011-09-15, 11:19
Nawet nie chce mi się tego oglądać. Bielu uciekaj z "tosiewytnie" psujesz to
Zgłoś
Avatar
mloodzian 2011-09-15, 11:20 41
Ten co wrzuca to na Sadola powinien miec nick @Tossiewybitnie a nie jakies tosiewytnie...
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2011-09-15, 11:43 2
Wujek Bielu zajebisty filmik łap piwo !

Napisałem ten post w celach humorystycznych , bo lubie od czasu do czasu lubie kurwa popatrzec jak dzieci napinaja sie pod filmikami "tosiewytnie" i pierdola trzy po trzy ,ze jaki to on jest zjebany jakbym to ja mu nakurwil itp itd co nowy filmik to nowe wasze zajebiste teksty ,wiec czekam na napine !
Zgłoś
Avatar
Demeroth 2011-09-15, 11:46 13
To jest SADISTIC a nie kurwa jakiś joemonster czy inne ścierwo , po co tu wrzucać ten syf z pedałem który myśli że jest śmieszny? Patrząc na inny player można by pomyśleć ze ktoś to sponsoruje żeby tu było wrzucone. Nie wiem czy admini są ślepi czy nie czytają komentarzy ale chciałbym żeby te serie z CHUJKIEM BIELU , GEJOWATYM KOTSKIEM CZY GEJKANEM znikły... Pewnie nie tyko ja tak myśle.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-15, 11:48 3
Demeroth napisał/a:

Nie wiem czy admini są ślepi czy nie czytają komentarzy



Admin jest jeden. Poza tym przestańcie pierdolić, narzekać to każdy umie. Nie podoba się to milczeć.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-09-15, 11:54
@syjusz, podzielam twoje zdanie. Najlepsze że napinatorzy narzekają na ten program ale co tydzień go oglądają żeby narzekać i koło się zamyka.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-09-15, 11:58
Wszystko byłoby ok. gdyby to był temat jak każdy inny, a nie przeglądając portal wisi na każdej stronie.
Zgłoś
Avatar
Avoid 2011-09-15, 12:03
na szczęście ja nawet nie mogę uruchomić tego filmu:)
Zgłoś
Avatar
DavidAG 2011-09-15, 12:13
Piwko leci specjalnie dla wszystkich sadystów. Lubię czytać jak się wkurzacie.
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-09-15, 13:09 1
Demeroth napisał/a:

To jest SADISTIC a nie kurwa jakiś joemonster czy inne ścierwo



Jak byś nie zauważył , portal uległ pod napływem polskiej młodzieży gimnazjalnej . Dlatego też można tutaj znaleźć łagodniejsze wpisy , żeby naszym kochanym gimnazjalistom w dupach się nie poprzewracało . Dla miłośników mocniejszej rozrywki zapraszam na dział hard.
Wracając do tematu to do chujka biela osobiście nic nie mam , przyjemnie się go ogląda . Jednak ciekawi mnie jedna rzecz . Czemu go tak obrzucacie błotem a nie np. Kostka Kwasa z ulicznego kombajnu ? Przecież wyglądem tak zbytnio się nie różnią , obaj wygladają jak pedały . Więc wtf ? Jakaś nowa moda typu JP 100% czy anty fani justina biebera ? Nie ogarniam was ludzie .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie