18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Earth 2011-09-15, 13:17
syjusz napisał/a:

Wujek Bielu zajebisty filmik łap piwo !

Napisałem ten post w celach humorystycznych , bo lubie od czasu do czasu lubie kurwa popatrzec jak dzieci napinaja sie pod filmikami "tosiewytnie" i pierdola trzy po trzy ,ze jaki to on jest zjebany jakbym to ja mu nakurwil itp itd co nowy filmik to nowe wasze zajebiste teksty ,wiec czekam na napine !



No proszę, rok już pełnoletni, a traktuje wszystkich wokoło jak dzieci :3

Ależ słodkie to popierdolenie
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-09-15, 13:19
Gimnazjalistów nazywać ludźmi, to chyba lekkie nadużycie, nie uważasz ? Nie lepiej wyrazić swój protest wsadzając mordę w kubeł i nic nie pisząc ? Może zróbcie coś konstruktywnego, np. przeróbkę gnojącą typa od góry do dołu, a nie pierdolicie tylko smuty nic nie warte.
Zgłoś
Avatar
Hitler 2011-09-15, 13:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Arwid 2011-09-15, 13:35
OMG co za smietnik, ciekawe ile ten koleś płaci sadolowi zeby umieszczano ten jego ŻAŁOSNY program. Seria "Piątek" jest zajebista i tu nie moge sie wogole przyczepic ale ten prawiczek z sekswizji ? POŻAL SIE BOŻE
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-09-15, 13:39

A wy drodzy sadole , gdzie chcieli byscie miec swoj pierwszy raz ? Moze kiedys wam sie uda haha

A pozatym wysmial was w twarz , ze macie krotkie chuje haha !! Kurwa ! Mistrz !

Zaraz sie jeszcze przeloguje na altera i brata poprosze , zeby piwko postawic . Zeby was wkurwic Buziaczki !

ps . Panie moderatorze , czy teraz liczba wykrzyknikow zgadza sie z wytycznymi oraz czy moge prosic o paragraf w ktorym okresla sie ilosc , wielkosc trzonu , wielkosc kropki , odleglosc miedzy kropka a trzonem oraz kolor wykrzyknikow ? POwaznie , z gorzy dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Hitler : widzisz chlopczyku , jak ja zaczelem trolowac w internecie , to ty miales na scianie plakaty nsync wywieszone . Jak ja zaczelem ruchac to Twoj tata klepal nita do niemieckich zurnali z moda na stronie z gaciami i stanikami . To o krotkim chuju musialo zabolec lol
Zgłoś
Avatar
Mr0K 2011-09-15, 13:42 2
jak on mnie irytuje - jego gadka na "podrywie" za 2zł to "...ja przepraszam" i "ale pani jest piękna" - do tego mówi to idiotycznie i korzy się przed tymi babami - hah a najlepsze jaki zdziwiony, że stwarza pozory błazna który kasę zbiera po ulicy.

Aha, nie zdziwię się jak w następnym odcinku wujek bielu zaprezentuje nam podryw na złamanego fiuta...tragedia jednym słowem
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-09-15, 13:47
I nie "tu pisze" tylko "jest napisane"
Zgłoś
Avatar
BylemSieWysrac 2011-09-15, 13:55
ile oni wam płacą że puszczacie to gówno tutaj ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-09-15, 13:55
BylemSieWysrac napisał/a:

ile oni wam płacą że puszczacie to gówno tutaj ?


2000zł /odcinek
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-09-15, 13:56
Im więcej komentarzy, tym więcej tego gówna będzie.

Pokażmy im, kto jest mądrzejszy i po prostu /ignore.
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-09-15, 14:07
Nie no kurwa, aby zobaczyłem wstęp, gdy chujek bielu rymuje to od razu odechciało mi się oglądać to mimo, że jestem tolerancyjny wobec homoseksualistów
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-09-15, 14:20 1
Dlaczego jest tyle komentarzy w stylu "wypierdalaj? Co się z wami kurwa ludzie dzieje? Gdzie wasze poczucie dobrego smaku, gdzie wasza mądrość? Dlaczego kurwa tych komentarzy tak mało?

Wg mnie wujek chujek bardzo dobre robi dla tolerancji w polsce. Pewnie wielu się teraz łapie za głowę, ale już wyjaśniam. Ten chujek deklaruje się jako hetero, a spedalony jest jak jasny chuj. Więc będąc jeszcze bardziej spedalony niż pedały, udowadnia że bycie pedałem nie ma nic wspólnego z orientacją, a raczej z byciem zniewieściałym, wychudzonym chłoptasiem który zna się na modzie lepiej niż więcej lasek (niestety w zamian za to, osobnik traci wszelkie cechy męskie).
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-09-15, 14:21 1
A tak w ogóle to czego was ten program denerwuje? Nie rozumiem. Dla tego że jest tam dużo mowy o seksie
a wy jesteście zazdrosnymi impotentami którzy już "nie mogą" i was to tylko dołuje? Ja nie widzę powodu jeśli tak jest żeby się denerwować wujek Bielu też przychodzi wam z pomocą w jednym z odcinków sekswizji prezentował środki na wasze oklapnięte interesy.

No i jeszcze jedno nie lepiej to sobie na piwo z kumplami wyjść niż się tak nakręcać przed kompem?
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2011-09-15, 14:41 2
prawdziwy sadysta to ten co to wrzuca
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2011-09-15, 14:45
chuj mnie strzela jak tydzien po premierze na tosiewytnie.pl widze to na sadolu...

dżizys krajst.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie