18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Hitler 2011-09-15, 15:22
@kasia12

nickname Ci nadali kumple, którzy Ciebie cwelili? Ochrzcili Ciebie damskim imieniem?
Jesteś zajebisty. Ciesze się, że mogłem od Ciebie dostać świetne pociski na poziomie.

Pogratulować systemu wartości " JA BYŁEM RUCHANY KIEDY TY...." . Wyjebane mam w to, ilu koleszką i kiedy dawałeś się pieprzyć. Wkurwiasz się, bo najechałem na Twój autorytet w postaci pedałka przed kamerą. Dlatego mi najeżdżasz na ojca.

Ogarnij się, zanim będziesz musiał nosić pampersa - z powodu rozjechanego zwieracza.
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-09-15, 16:10
Ja się kurwa pytam panowie czemu tego nie minusujecie? Przecie w oknie jest opcja dawania plusów i minusów.
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-09-15, 16:28
Nie no kurwa... skruszyli mój moralny kręgosłup.
Zgłoś
Avatar
Furki 2011-09-15, 16:32
A ja mam to szczęście, że mi te filmiki się w ogóle nie ładują
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-09-15, 16:59
jak nie lubicie to nie oglądajcie jak ja , ale wy wolicie obejrzeć ten syf i trolowac
Zgłoś
Avatar
maciek95 2011-09-15, 17:06
Ubralby sie na ten podryw, puki co wyglada jak zebrak.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-09-15, 17:51 1
Hitler napisał/a:

@kasia12

nickname Ci nadali kumple, którzy Ciebie cwelili? Ochrzcili Ciebie damskim imieniem?
Jesteś zajebisty. Ciesze się, że mogłem od Ciebie dostać świetne pociski na poziomie.

Pogratulować systemu wartości " JA BYŁEM RUCHANY KIEDY TY...." . Wyjebane mam w to, ilu koleszką i kiedy dawałeś się pieprzyć. Wkurwiasz się, bo najechałem na Twój autorytet w postaci pedałka przed kamerą. Dlatego mi najeżdżasz na ojca.

Ogarnij się, zanim będziesz musiał nosić pampersa - z powodu rozjechanego zwieracza.



Po co odpisujesz podstarzałemu pedałowi? Gość ma już pewnie problemy z prostatą i bierze viagrę przed "klepaniem nita". Szkoda nafty, jak to mówią
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-09-15, 17:58 1
kasia12 napisał/a:



ps . Panie moderatorze , czy teraz liczba wykrzyknikow zgadza sie z wytycznymi oraz czy moge prosic o paragraf w ktorym okresla sie ilosc , wielkosc trzonu , wielkosc kropki , odleglosc miedzy kropka a trzonem oraz kolor wykrzyknikow ? POwaznie , z gorzy dziekuje i serdecznie pozdrawiam



wielkość kropki, wykrzyknika jak i wielkość i ilość wszystkich innych znaków interpunkcyjnych jest opisane w moim widzi-mi-się - jest ono zmienne i zależne od humoru.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-09-15, 18:38 2
kasia12 napisał/a:


zaczelem



Lepiej jakbyś "zaczeł" słownik przeglądać a nie chujka biela.
A to o krótkim chuju to chyba ciebie zabolało najbardziej.

kasia12 napisał/a:


wielkosc trzonu


To cie interesuje jak idziesz na randkę z chłopakiem?
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2011-09-15, 20:54
Earth napisał/a:



No proszę, rok już pełnoletni, a traktuje wszystkich wokoło jak dzieci :3

Ależ słodkie to popierdolenie



a Ty dwa lata i co sie odzywasz ?

btw. jak wiek wg. Ciebie to miara pelnoletnosci to okeeeeeeeeej
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-09-15, 21:26
syjusz napisał/a:



a Ty dwa lata i co sie odzywasz ?

btw. jak wiek wg. Ciebie to miara pelnoletnosci to okeeeeeeeeej



No ta, dla mnie pełnoletność to ukończenie 18 lat.

A dojrzałość psychiczna to zupełnie coś innego, ale nie jestem twoją mamą od tłumaczenia takich rzeczy.

No i zgadza się, 2 lata - tyle, że ja się z tym nie wywyższam
Zgłoś
Avatar
Francysl 2011-09-15, 22:08
jak patrze na to, to nawet ruchać mi się odechcewa.
Zgłoś
Avatar
Golle 2011-09-15, 23:27
za pedala brak browara!
Zgłoś
Avatar
kocur 2011-09-16, 0:01
to jest tak chujowe ze po prostu brak mi słów. żalosna namiastka mężczyzny i caly ten program, co to kurwa ma byc :!
Zgłoś
Avatar
wik19740 2011-09-16, 0:45
"Cios kończący Andrzeja Gołoty" Dobre
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie