18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Emtecc 2015-02-19, 7:55 3
@ up

Wcale nie. I nie kłóć się, wiemy lepiej.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-02-19, 8:25 1
Jakie to są zachłanne, pazerne suki. Koleś się oświadcza, a ta pizda zamiast na niego spojrzeć to wpatrzona w pierścionek jak sroka...
Zgłoś
Avatar
raper900 2015-02-19, 8:25
Wielkie mi co, pokazał jej penisa podczas oświadczyn...

______________

Zgłoś
Avatar
Coren666 2015-02-19, 8:52
czekałem na "just joking"
Zgłoś
Avatar
19888891 2015-02-19, 9:15 6
Większość z Was tego nie rozumie, bo jak do tej pory jedyna kobieta z którą dzielicie swoje życie, to wasza matka, ale za kilka lat spojrzycie na to w inny sposób. Nie chcę wyjść na pedała, ale to ciekawe doświadczenie, tak podejrzeć kogoś reakcję podczas oświadczyn..
Zgłoś
Avatar
maczkinson 2015-02-19, 9:16
Haha Nie... It's not too big. Zaręczając się z nią ewidentnie dał jej zielone światło, że może już jeść. Teraz laska przytyje i nagle pierścionek nie będzie "Too big"
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-02-19, 9:21
Maksymilian45 trzeba było kupić pierścionek u jubilera a nie na odpuście, to może by przyjęła
Zgłoś
Avatar
niSSki 2015-02-19, 9:32
It's a prank

______________

JP na 80%
- bo co jak mi ktoś rower ukradnie!?
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-02-19, 10:35 1
It's a prank ! It's a prank! bitch.....
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-02-19, 10:54 1
0:17 myślałem, że wyjął półmetrowego kutasa... a tu taki Zonk :/

______________

Wszystko co pisałem, piszę i będę pisać jest fikcją i TOTALNIE nie utożsamiam się z tymi poglądami. Po prostu humor, oderwanie od szarej, dołującej rzeczywistości.
______________

youtube.com/watch?v=LPYCtErvMyA
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-02-19, 11:35
mmaakkss napisał/a:

benykuleczka84 - odstraszaj dalej facetów oświadczania się a potem płacz że nie ma wesel



Taka prawda. Każda tyje po ślubie - dlatego trzeba sobie znaleźć w miarę szczupłą

______________

Dzięki intronizacji Jezusa na Króla Polski znajdujemy się teraz oficjalnie pod żydowskim zarządem powierniczym.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-02-19, 11:37
A ona zamiast pierścionka ma przed oczami wizje wielkich wyżerek i leniuchowania

19888891 napisał/a:

Większość z Was tego nie rozumie, bo jak do tej pory jedyna kobieta z którą dzielicie swoje życie, to wasza matka, ale za kilka lat spojrzycie na to w inny sposób.


Typowe pierdolety mędrca, maxymalnie dojrzałego, prawdziwego samca co to wie jak to jest dzielić życie z kobietą

Zawsze jak ktoś znajomy wpadnie w taki ton i zacznie gadać o tym, że jeszcze kiedyś inaczej na to będę patrzył to odpowiadam; "tak, bo za parę lat zgłupieję i dam się kierować przez wyjątkowo durne reakcje chemiczne i przez to na rzecz "bycia z kimś" zrezygnuję z: chlania kiedy mam ochotę, ruchania się z koleżankami/kolegami po kątach, rozrzucania w mieszkaniu pojemników po alkoholu, braku smyczy emocjonalnej, całonocnych maratonów w zajebistych grach na PC/konsoli, robieniu w mieszkaniu artystycznego nieładu , braku potencjalnego pierdolenia o posiadaniu dzieci etc".

Po prostu się przyznaj, że nie jesteś szczęśliwy w związku, a jesteś ze "swoja kobietą" tylko dlatego żeby koledzy nie mówili "pedał", ewentualnie panna jest kasiasta albo wrobiła cię w dziecko i jesteś w fazie zmuszania się do odkrywania miłości

______________

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polish mustache second to none

youtube.com/watch?v=UckLRDKa7PA

Pisze jak jest.
Kuriki.
Sadistik pe el ;*
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
Zgłoś
Avatar
masterwow 2015-02-19, 11:57
bęben kobieta ma (widać na końcu gdy opuszcza kamerę) to facet się poczuł do odpowiedzialności

______________

...
Zgłoś
Avatar
19888891 2015-02-19, 12:46
Kuriki napisał/a:

A ona zamiast pierścionka ma przed oczami wizje wielkich wyżerek i leniuchowania

Typowe pierdolety mędrca, maxymalnie dojrzałego, prawdziwego samca co to wie jak to jest dzielić życie z kobietą

Zawsze jak ktoś znajomy wpadnie w taki ton i zacznie gadać o tym, że jeszcze kiedyś inaczej na to będę patrzył to odpowiadam; "tak, bo za parę lat zgłupieję i dam się kierować przez wyjątkowo durne reakcje chemiczne i przez to na rzecz "bycia z kimś" zrezygnuję z: chlania kiedy mam ochotę, ruchania się z koleżankami/kolegami po kątach, rozrzucania w mieszkaniu pojemników po alkoholu, braku smyczy emocjonalnej, całonocnych maratonów w zajebistych grach na PC/konsoli, robieniu w mieszkaniu artystycznego nieładu , braku potencjalnego pierdolenia o posiadaniu dzieci etc".

Po prostu się przyznaj, że nie jesteś szczęśliwy w związku, a jesteś ze "swoja kobietą" tylko dlatego żeby koledzy nie mówili "pedał", ewentualnie panna jest kasiasta albo wrobiła cię w dziecko i jesteś w fazie zmuszania się do odkrywania miłości



Zgłoś
Avatar
Dimmat 2015-02-19, 12:52 4
Kuriki, ty to musisz mieć przejebane życie. Albo jeszcze studiujesz jakiś chujowy kierunek na którym jeszcze możesz mieć całonocne maratony w te zajebiste gry, albo jesteś na garnuszku mamusi. A to że nie ma dla ciebie różnicy czy ruchasz koleżanki czy kolegów oraz fakt rzucania butelek po alkoholu gdzie chcesz to już w ogóle kurwa patologia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie