18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
styq 2015-02-19, 15:02
Jak chciałem się oświadczyć, to moja sadolowa dziewczyna po krótkiej (mojej) przemowie dotyczącej czasu spędzonego razem i planów na przyszłość walnęła mi tekstem - tylko się nie oświadczaj - nie powiem trochę mnie to wypierdoliło w kosmos.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-02-19, 15:29
Dimmat napisał/a:

Kuriki, ty to musisz mieć przejebane życie. Albo jeszcze studiujesz jakiś chujowy kierunek na którym jeszcze możesz mieć całonocne maratony w te zajebiste gry, albo jesteś na garnuszku mamusi. A to że nie ma dla ciebie różnicy czy ruchasz koleżanki czy kolegów oraz fakt rzucania butelek po alkoholu gdzie chcesz to już w ogóle kurwa patologia.



Po pierwsze.
Kilka dni skupiam się na zarabianiu, kilka dni mam wolnych, kilka dni zarabiam i tak dalej. Więc mam czas na nocne zabawy. Ot cała filozofia

Po drugie.
Rucham co mi się podoba, a że akurat jestem bi to rucham i koleżanki i kolegów. Wielka mi patologia

Po trzecie.
Nie chce mi się co dzień wyrzucać butelek i innych puszek więc sobie sterczą pod ścianą czy biurkiem. I to też wcale nie jest patologia. To jest lenistwo. Patologia to by była jak bym tygodniami nie sprzątał.

______________

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polish mustache second to none

youtube.com/watch?v=UckLRDKa7PA

Pisze jak jest.
Kuriki.
Sadistik pe el ;*
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
Zgłoś