18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
blizniak 2014-12-31, 18:19
spałeś jak NieboRak
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-12-31, 18:36 5
a który bóg lubi żydów ? bo nie kumam który miał spać ? ten nasz i ten żydów to niby ten sam ale idąc tym tokiem myślenia to żydzi zabili mu syna, wiec nie powinien ich lubić. ale kto by oczekiwał logiki po religii
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-12-31, 18:52 1
@Shaggy - wbrew obiegowej opinii Polaków (takiej czystej krwi i katolików - bo Żydzi jako grupa wyznaniowa formalnie nie była narodem ale z niewiadomych przyczyn za naród jest uznawana) i innych narodowości zgineło w obozach koncentracyjnych więcej niż Żydów
Zgłoś
Avatar
El Supremo 2014-12-31, 18:53 8
Ktoś tu spał na lekcji religii. Dał Bóg ludziom wolną wolę? Dał. A to znaczy róbta co chceta, ja się nie mieszam. Dał przykazania do tego? Dał. A to z kolei znaczy, że przekazał jakiego zachowania wymaga żeby po śmierci trafić do raju. To ludzie ludziom piekło na ziemi robią, nie Bóg.

Wiem, że to "czarny" humor i gimboateizm, ale już mnie wkurwiają takie żarty.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-12-31, 18:57 3
El Supremo napisał/a:

Ktoś tu spał na lekcji religii. Dał Bóg ludziom wolną wolę? Dał. A to znaczy róbta co chceta, ja się nie mieszam. Dał przykazania do tego? Dał. A to z kolei znaczy, że przekazał jakiego zachowania wymaga żeby po śmierci trafić do raju. To ludzie ludziom piekło na ziemi robią, nie Bóg.

Wiem, że to "czarny" humor i gimboateizm, ale już mnie wkurwiają takie żarty.



Skoro nie może nic zrobić ze złem to nie jest wszechmogący. Chyba że może, ale nie chce. Więc co to za Bóg?
Nie gnójcie mnie żem gimboteista, bo to tylko takie przemyślenie.
Zgłoś
Avatar
Qustars 2014-12-31, 18:59 1
El Supremo napisał/a:

Ktoś tu spał na lekcji religii. Dał Bóg ludziom wolną wolę? Dał. A to znaczy róbta co chceta, ja się nie mieszam. Dał przykazania do tego? Dał. A to z kolei znaczy, że przekazał jakiego zachowania wymaga żeby po śmierci trafić do raju. To ludzie ludziom piekło na ziemi robią, nie Bóg.

Wiem, że to "czarny" humor i gimboateizm, ale już mnie wkurwiają takie żarty.


To po co katole się modlą, jeżeli bożek i tak nie może ingerować w nic, w ten swój plan? I tyle kasy dają, msze zamawiają i to wszystko na nic. Chwila... faktycznie
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2014-12-31, 19:02 2
Lewackie szambo powoli wybija.
Zgłoś
Avatar
luki211 2014-12-31, 19:06 1
Catacombe napisał/a:

Skoro nie może nic zrobić ze złem to nie jest wszechmogący. Chyba że może, ale nie chce. Więc co to za Bóg?
Nie gnójcie mnie żem gimboteista, bo to tylko takie przemyślenie.



Kto powiedział, że na ziemi nie ma być cierpień etc. Ludzie mają wolną wolę i wybierają, a później będą sądzeni.
Zgłoś
Avatar
abdul 2014-12-31, 20:02
bog ma specyficzne poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-12-31, 20:39
Pierdolisz, chociaż przybliżyłeś pewien konofit teologiczno filozoficzny. Otóż skoro Bóg nas zesłał na ziemie abyśmy dobrym życiem zasłużyli na raj, ponadto nas kocha jak najlepszy tata (ojciec, rodziciel, spłodziciel, stary idt) i chce abyśmy byli w pobliżu jego a nasze złe działanie może człowieka doprowadzić do piekła, to czy zabicie dobrego człowieka nie jest aby dobrym uczynkiem. Przecież zabijając zbilżam tylko do raju denata i to jest konflikt z V przykazaniem. Wybaczcie ortografię ale jestem najebany jak wy w tym momencie. A i nie zabijajcie nikogo. Bo to kurwa nie ładnie.
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2014-12-31, 20:51
on nie spał on się dobrze bawił
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-31, 20:54 1
raczej spał jak jedyne w historii państwo otrzymywało odszkodowania za wojnę w czasie której jeszcze nie istniało. Mowa o izraelu który nieźle wszystkich wychujał z tym holokaustem.
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-12-31, 23:05
bog wstal i zacza klaskac
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2014-12-31, 23:40
dżender wszyscy spicie słodko z kutasem w japie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie