18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zulu-Gula 2024-02-18, 7:56 13
Naprawdę żal i szkoda.

Toyoty oczywiście.
Zgłoś
Avatar
-_luka_- 2024-02-18, 8:01 3
Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozjebać. Co ty wiesz o motocyklistach.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-02-18, 8:07 8
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozjebać. Co ty wiesz o motocyklistach.



W końcu ujawnił się ekspert.
Czekamy na wyjaśnienie tego pechowego wypadku, inteligentnego, spokojnego, niewinnego motocyklisty
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-02-18, 8:54 1
Lacie spadły to już chuj po nim
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-02-18, 9:06 4
10 pkt za lot
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2024-02-18, 9:17 8
samobójca jak nic, finezji mu nie można odmówić. szkoda tylko kierowcy
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-02-18, 9:21 2
hesus lotnik
Zgłoś
Avatar
test4321 2024-02-18, 9:55 1
Wygląda na planową akcję. Na wypadek to nie wygląda...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-02-18, 10:48 1
To na chuj mu ten kask.
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-02-18, 10:50 5
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozjebać. Co ty wiesz o motocyklistach.


Zapewne to że większość to idioci? Co popierdalają dwieście po mieście.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-02-18, 11:06 2
-_luka_- napisał/a:

Pewnie czytał twoje opisy/komentarze i wolał się rozjebać. Co ty wiesz o motocyklistach.



ten pewnie też czytał moje opisy i komentarze to przypomnę tego motociula...

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-02-18, 12:00
Trenuje na igrzyska???
Zgłoś
Avatar
-_luka_- 2024-02-18, 12:11 1
Halman napisał/a:

ten pewnie też czytał moje opisy i komentarze to przypomnę tego motociula...


Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde.

Lord_Slizgacz napisał/a:

Zapewne to że większość to idioci? Co popierdalają dwieście po mieście.



Nie popieram takiego zachowania, w takim przypadku uważam dokładnie jak ty i nie żałuję gdy spotka ich kara. Ja mówię o prawdziwych motocyklistach-czytaj poważnych ludziach.

turor napisał/a:

W końcu ujawnił się ekspert.
Czekamy na wyjaśnienie tego pechowego wypadku, inteligentnego, spokojnego, niewinnego motocyklisty



Czego nie zrozumiałeś w moim komentarzu? Nie jestem ekspertem, mówię z własnego doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-18, 13:03 4
-_luka_- napisał/a:

Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde.

Tak, chwal się więcej rzekomą mocą tego co masz między nogami. Okreśnienie "motoseksualista" nie wzięło się znikąd.
Zgłoś