18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
M................e 2017-08-18, 15:43 5
Oczywiście panna bez ślubu zajść nie może w ciążę, a życie bez kościelnego ujebania na całe życie nie jest możliwe. I wcale, ale to wcale po zawarciu małżeństwa nie będzie jak było, będzie lepiej, dużo lepiej. A kobieta po tym akcie moralności i dojrzałości na pewno nie zdradzi mężczyzny, nie zacznie wariować, nie założy łańcucha i wcale nie zacznie go ograniczać.
Poza tym kobiety wcale nie łapią chytrze na dziecko, nie są wiedźmami z przyjemną cipką, są stabilne emocjonalne i zawsze pomocne, nigdy nie podkopią cię ani twoich znajomych, nie będą zazdrosne, nie będą jędzami etc.

Już bym kurwa wolał być homoseksualistą niż pobrać się z "rozsądku".
Pierdole wszystkie Januszowe filozofie i Grażynowe doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-08-18, 15:52 1
Widzę, że Kuba Wojewódzki, 55- letni Piotruś Pan, ma tu grono wielbicieli.
Ale czy takie "życie" ma sens?
Zgłoś
Avatar
sorra18 2017-08-18, 16:17 3
Ja pierdole to taka tradycja i chodzi bardziej o dziki wypad z kumplami by odstresowac pana mlodego bo zazwyczaj tygodiami zalatwia sie pierdoly weselne i tak dalej. Nikt nikomu nie mowi ze ma isc i dupczyc dziwki cala noc albo ze jest skazany. Dzisiejsza mentalnosc to juz jest skurwiona jak ten swiat. Wszystkim wystko nie pasuje. Chuj kogo to interesuje czy jacys ludzie sie kurwia dzien przed slubem.
Zgłoś
Avatar
mrmk11 2017-08-19, 9:21 2
krzyks napisał/a:



Sensowna wypowiedź... z Sosnowca jesteś?



Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-08-20, 4:19
~krzyks albo to fantastico założył nowe konto
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2017-08-21, 2:38 1
Ja nie wiem, żonki nie mam. Jednak trochę w tym racji jest, ludzie traktują te wieczory kawalerskie czy panieńskie chuj wie jak, jakby to był naprawdę ostatni dzień w ich życiu w którym mogą się napierdolić czy tam poruchać jakieś tępe strzały. Przecież najebać się będzie można a pierdolenie, że żony po ślubie nie dają dupy to sobie można wsadzić w dupę właśnie bo one dają dupy tylko nie mężowi. Znalazły barana, który będzie je utrzymywał, raz na trzy tygodnie dadzą dupy od niechcenia żeby się nie wkurwił i nie zostawił bez kasy a poza tym to sobie chodzą "do koleżanek". Jak się jest idiotą i szuka kobiety to się nie znajdzie nigdy takiej, która i da dupy, i posprząta, ugotuje, ale też będzie towarzyszem w rozmowie, kimś do kogo można otworzyć gębę jak się jest wkurwionym. Jak się jest fajnym mężem czy facetem, to kobieta będzie dawała codziennie i jeszcze sama będzie chciała.
Czasy się zmieniają a ludzie to coraz większe skurwysyny, teraz najlepiej się tylko jebać, znaleźć sobie laskę co codziennie rano gała, wieczorem gała, a jak się chce to jebanie 24/7.
Zgłoś