18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pakicito 2017-08-17, 22:32 6
po małżeństwie ponoć można poruchać pannę młodą
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2017-08-17, 22:36 19
pakicito napisał/a:

po małżeństwie ponoć można poruchać pannę młodą



Przed małżeństwem też można.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-08-17, 22:37 5
Cytat:

Przed małżeństwem też można.


ale mi nie chodzi o pana młodego
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-08-17, 22:37 2
bugmenot7 napisał/a:



Przed małżeństwem też można.



Chyba, że jest fanatyczną katoliczką.
Zgłoś
Avatar
Trójniak 2017-08-17, 22:45 9
Jestem tu nowy, dzień dobry! To mój pierwszy piwo.
Zgłoś
Avatar
htp 2017-08-17, 22:54 4
Trójniak napisał/a:

Jestem tu nowy, dzień dobry! To mój pierwszy piwo.


Zaraz Ci się dostanie.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-08-17, 23:04 37
Trójniak napisał/a:

Jestem tu nowy, dzień dobry! To mój pierwszy piwo.



Sensowna wypowiedź... z Sosnowca jesteś?
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-17, 23:48 1
htp
coś czuję, że z niejednego szlaufa piwo ciągnąłeś
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-08-18, 1:09 14
Bo to kolejna, dobra okazja do chlania i totalnego upodlenia sie wódką do porzygu bez żadnych konsekwencji?
Zgłoś
Avatar
ablablaham 2017-08-18, 13:18 9
Chuja a nie sensowna wypowiedz, normalny czlowiek po zawarciu zw. malzenskiego, lub przed majacy normalnie poukladane w glowie zna odpowiedz na to pytanie.
Malzenstwo moze jest rodzajem ograniczenia natomiast kazdy na te ograniczenia sie godzi, poniewaz zyski sa wieksze niz ta strata
Wieczory kawalerskie/panienskie maja sens - tak ludzie godza sie na "upiedolenie nogi" w imie lepszej niesamotnej przyszlosci podczas ktorej brak nogi nie bedzie mial zadnego znaczenia
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2017-08-18, 13:27 21
up

Człowieku, to jest sadistic! Tutaj większość jeszcze kutasa nie zamoczyła w cipie, a Ty takie sensowne wywody piszesz i to na temat iście abstrakcyjny dla użytkowników. Ogarnij się.
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2017-08-18, 13:40 3
@ablablaham
Obliczając ile kosztuje żona (utrzymanie a nie zakup), to dziwki wychodzą taniej, a zostanie jeszcze na opiekunkę na starość. I możesz bzykać kiedy chcesz nie ma, że głowa boli.
Znam gościa, który chodził na dziwki 1-2 razy w tygodniu i miął jeszcze kasę na starszą panią która codziennie mu gotowała i sprzątała. Żadnych awantur, żadnych problemów. Umarł sobie spokojnie na marskość wątroby w wieku 67 lat, żałując tylko, że nie pojechał ostatni raz na ryby przed śmiercią.
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-08-18, 13:58 1
Up
Ludzie sa rozni, jedni wola stan kawalerski i dziwki co tydzien, przyznaje, ze to genialne rozwiazanie a inni wola swoje, jeszcze inni chca dzieci, sa i wieczne prawiczki czy waginosceptycy. Dziwki dziwkami, maja mase pozytywów (np test na opryszczke czy HIV) ale nie wyobrażam sobie żeby dziwka urodziła mi dziecko.
Za niektore przyjemności sie płaci nie tylko pieniędzmi.
Zgłoś
Avatar
Klusekcs 2017-08-18, 13:59 3
@~Jaczuro Jeżeli chcesz się tak bawić to po co Ci ślub do tego? Można robić takie imprezy co tydzien jeżeli się chce. Potrzebujesz wymówki by się tak najebać? "Bo wieczór kawalerski" "Bo coś tam". Nie wiem po co bawić się w nastolatka, który ukrywa się przed rodzicami będąc dorosłym facetem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie